Ko se pogovarja z eno luštno…
Jaz nimam izkušenj s točno takšnimi situacijami, se mi je pa parkrat zgodilo, da so bile iskrice (in želje) v njenih očeh, moj partner pa je bil prijetno vljuden (to je njegova filozofija odnosov z vsemi). Nikoli se nisem umikala, vedno sem prišla zraven, če se mi je zdelo, da se zadeva vleče nehigiensko dolgo in da presega meje vljudnostnega pogovora. Večkrat ni bilo niti potrebno, da sem se prijazno vključila v pogovor. Prišla sem zraven in me je moja draga polovica nekako vključila Včasih pa je bila prisotnost dovolj in mi ni bilo treba čisto nič reči, ampak je bil moj pogled dovolj, da je gospodična oz. gospa razumela sporočilo. 🙂 Ne vem pa, ali se tudi tebi kristalno jasno bere v očeh, kaj misliš, in ali je to dovolj, da se druga stran prestraši.
Je razlika ali le slučajno klepetaš z lepim dekletom, ki preklinja ali pa živiš z (lepim) dekletom, ki preklinja.
Do tiste osebe s katero živimo, smo bolj zahtevni in več od nje pričakujemo.[/quote]
Točno tako. Ni vsaka za domov. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.