Ko se pogovarja z eno luštno…
Zanima me kako se obnašate v družbi skupaj s fantom, ki je ravno padel v debato z eno simpatično punco. Skupaj z iskricami v očeh se z njo strinja z vsem, kar se z vami ne. Da ne omenim, da je po možnosti med vama prepoved kletvic, ona kolne kot delavec, vi pa opazite, da ga na njej to niti malo ne odbije. Njegovih ‘jaz tudi’ in ‘itak’, skupaj z tistimi iskricami v očeih, ni in ni konca. In baje nas to nebi smelo spravit iz tira. Me pa zanima kako se takrat obnašate? Ste zraven in pritrjujejete kot on? Se odmaknete stran in čakate, da pride spet do vas? Stojite zraven in ju gledate? Seveda je najbolje, da si najdete svojega sogovornika, ampak sprašujem za situacije, ko za to ni prilike.
To se je tudi meni zgodilo, ampak vedi, da ni nujno, da ima on res tako dobro mnenje o tej “simpatični punci” kot to izgleda. Mogoče to žensko določena družba “sprejema” kljub njenemu obnašanju in kletvicam in on morda misli, da bo tudi faca, če ji bo pritrjeval. Mogoče želi biti samo všečen.[/quote]
Ampak vseeno me zanima, kako se takrat vedete, ko se trudi biti všečen drugi? Se odmaknete, ste tam zraven?
Punce, no… Sprašujem vas kako se zraven vedete,..[/quote]
Nimam podobne izkušnje, vendar če si to predstavljam v živo, pa bi verjetno naredila nekaj, da bi ukradla vso pozornost pred tisto ta luštno; možno pa je da se ne bi s tem niti ubadala oz bi si mislila, da si naj kar da duška s kimanjem in kletvicami….je več dejavnikov, kaj si misliti in kako reagirati.
Kako si se ti pri tem počutila?
Punce, no… Sprašujem vas kako se zraven vedete,..[/quote]
Nimam podobne izkušnje, vendar če si to predstavljam v živo, pa bi verjetno naredila nekaj, da bi ukradla vso pozornost pred tisto ta luštno; možno pa je da se ne bi s tem niti ubadala oz bi si mislila, da si naj kar da duška s kimanjem in kletvicami….je več dejavnikov, kaj si misliti in kako reagirati.
Kako si se ti pri tem počutila?[/quote]
Nerodno mi je bilo..
Se strinjam z Matjažkom 🙂 Dvojna merila, seveda. Imam občutek, da sta oba s fantom še zelo mlada, da tako na očiten način kaže svojo simpatijo in brezpogojno strinjanje s punco, od katere si obeta KORIST … Kakšno točno, ve sam.
To vedenje malo spominja na ideologijo nekaterih moških “Čim več razvratnic naj bo (ker take prej dajo), samo moja ne sme biti taka. Moja mora biti dama.”
Kako se zraven vedem pa ti ne morem napisati, ker nimam takih izkušenj.
Če je res tako “not padu” pa še iskrice preskakujejo, potem mene ni zraven. To bi zame bilo dovolj, da se odmaknem in grem svojo pot naprej. 🙂
Na splošno pa s komunikacijo tudi z lepimi ljudmi nimam nobenih problemov.:) Saj smo menda vsi lepi, vsak na svoj način. 🙂
No ta tvoj tip meni deluje skrajno neresen, kakšen najstnik, skratka bzv tip.:)
Oboje ni ravno dobro. Odvisno kaj si pripravljen za to naredit? Če se moraš pretvarjat za nekaj, kar nisi, potem sploh ni pomembno, če se trudi za eno punco ali pa za eno družbo.
Pa a so res vsi moški tako neodporni na lepa dekleta, ki preklinjajo? Ali je kriva le (ne)samozavest? Mar sebe ocenjujete le gledle na vizualen izgled, ko se primerjate z drugimi?
Veš kaj, vključi se v pogovor in jasno izraži svoja stališča, tudi, če so v nasprotju z njenimi. Moški (sploh pa ta tvoj najstnik, kar najverjetneje je ) pogosto ne znajo najbolje skrivati naklonjenosti do neke ženske in se hitro se postavijo v vlogo njenega zaščitnika in zagovornika; tudi, če so njena v nasprotju z njegovimi. Kaj kmalu boš po pogovoru ugotovila, ali je bil v stališčih iskren ali ne. PO končanem pogovoru, ko bosta ostala sama in ČE te bo začel obtoževati, da si bila do te klevetajoče, opite dame nesramna, zatežena, neprijazna (ker se z njo nisi strinjala), morebiti te bo celo označil za zavistno (tipičen moški odziv, kadar resnično gojijo do druge ženske naklonjenost; s tem v bistvu sami nehote priznajo, zakaj so se do druge vedli drugače kot do svoje punce) boš videla, da je nanj naredila močan vtis.
V primeru, da bo začel nekaj neodločnega mrmljati, pa je čisto možno, da ji je pritrjeval samo zaradi vljudnosti in si njegovega vedenja ne gre jemati kot alarm za vajino zvezo.
Forum je zaprt za komentiranje.