Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ko blodinko slečeš………

ko blodinko slečeš………

in je tudi blond(no sedaj manj ali več pobrite ampak je razlika)
spodaj…vam je tudi takrat zelo privlačna?

Poljub je kralj dotikov

tipkovnica nagaja…….bloNdinko

Poljub je kralj dotikov

seveda

Ne.

Naravne blondinke niso zanimive, vsaj meni ne.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kakšne pa potem, umetne?

Ja, recimo, kakšna kurbiš umetna bjonda,ampak take so večinoma itak samo za pofukat.

Sicer pa bolj palim na črne in rdečelase (umetne, normalno).

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

o tarantela?!

in kaj pomenit ta vzklik?
🙂

Poljub je kralj dotikov

če se lahko javljam namesto svojega:)) – pravi, da si bo za vedno zapomnil prvi pogled na blond sramne dlakice (takrat se nisem še brila), jih ni pričakoval. kasneje jih je pa rad mršil:))

MMM ja ja, pogled na bjond sramne dlakice je uaaa :)) .. saj ves da mas ta pravo robo… sam nimam nic proti pobarvanim da ne bo pomote… Ampak pravo je pa pravo :).

Ti si fuknjen! Ce je zate to prava roba-pol pa -ne vem.Kva imas od “prave robe”?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close