ko blodinko slečeš………
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › ko blodinko slečeš………
in je tudi blond(no sedaj manj ali več pobrite ampak je razlika)
spodaj…vam je tudi takrat zelo privlačna?
seveda
Ne.
Naravne blondinke niso zanimive, vsaj meni ne.
Kakšne pa potem, umetne?
Ja, recimo, kakšna kurbiš umetna bjonda,ampak take so večinoma itak samo za pofukat.
Sicer pa bolj palim na črne in rdečelase (umetne, normalno).
o tarantela?!
če se lahko javljam namesto svojega:)) – pravi, da si bo za vedno zapomnil prvi pogled na blond sramne dlakice (takrat se nisem še brila), jih ni pričakoval. kasneje jih je pa rad mršil:))
MMM ja ja, pogled na bjond sramne dlakice je uaaa :)) .. saj ves da mas ta pravo robo… sam nimam nic proti pobarvanim da ne bo pomote… Ampak pravo je pa pravo :).
Ti si fuknjen! Ce je zate to prava roba-pol pa -ne vem.Kva imas od “prave robe”?
Forum je zaprt za komentiranje.