Knjige, ki jih je vredno prebrati …
Seveda, da se ne moreš dobivati, ker si za takšne zadeve preveč vzvišen in hkrati preveč sramežljiv. Načeloma se tudi ne dobivam s folkom iz čveka, vendar pa me ne bi motilo, če bi kdaj koga spoznala.[/quote]
Ponavadi se lih sramežljivi dobivajo prek raznoraznih portalov. Ups ane :>
Seveda, da se ne moreš dobivati, ker si za takšne zadeve preveč vzvišen in hkrati preveč sramežljiv. Načeloma se tudi ne dobivam s folkom iz čveka, vendar pa me ne bi motilo, če bi kdaj koga spoznala.[/quote]
Ponavadi se lih sramežljivi dobivajo prek raznoraznih portalov. Ups ane :>[/quote]
Ne bi vedela, za zdaj še nisem nikogar srečala z nobenega portala (ker mi ni treba). Ti mi po pisanju deluješ sramežljiv, zato sem to izpostavila.
V bistvu lih obratno, vse kar je tu na forumu je irelevantno. Overall kaj bi lahko jaz imel od tebe, vsaj dolgoročno gledano ? Dobila se itak ne bova nikoli, torej je vseeno, ali ti napišem, da si mi všeč, ali pa te vsak dan zaničujem in te spravljam v slabo voljo. Ljudi, ki jih nisem videl niti na sliki jih ne spoštujem, res je, saj zato niti nimam niti dobrega razloga, da bi jih. Kot sem že večkrat napisal, vse kar preberem tu gor jemljem z rezervo. Bogve kdo se vse nahaja za temi nicki, lahko, da se sploh ne pogovarjam z žensko trenutno…[/quote]
Uf, si si vzel čas – kje je Bikini, ki trdi, da nisi nakladač?!
Saj, ne vem zakaj bi te morala srečati, meni komunikacija na čveku zadošča.[/quote]
Ma to je vse še prekratko, da bi bil nakladač. 🙂
Kaj pa vem, meni je ta njegova forumska filozofija dost blizu. Sem se tudi jaz vedno ravnala po tem načelu. Zato so eni noreli in se živcirali, ko so kaj prebrali, meni je bilo pa zabavno.Vseeno mislim, da preko meje dobrega okusa nisem nikoli šla. Tipa pa itak nikoli nisem iskala na forumu.
Ta seznam bi bil dolg … pravzaprav, resnično dolg…
Pravkar odložila Kralja ropotajočih duhov (Miha Mazzini)
Priporočam vsem tistim, ki se še spominjate, da banane niso in niso hotele rasti v socializmu :)))
(Titova generacija, kot bi rekel Sadni)
ojej … M.M. je najbolj nesrečen “pisatelj” … ker je bil zato, ker je imel džavno službico odstavlen od državnega siska za “dodatek” !!
dripec brez primere, ki mu ni jasno, da ljudje ustvarjajo lope zakoze!!
btw: živi v stanovanju s “socialno” najemino … gnus od uspešgega” dravljana!!
Zadnje čase sem se čist načrtno zaletela v skandinavske krimiče in na mah požrla vse slo prevode od Camille Lackberg (tostoh 500 strani vsake knjige še opaziš ne), zdaj sem na Jo Nesboju, pa mi ne potegne preveč.
Nekaj lahkotnega bi pa vseeno ne pocukranega, nekaj, kar ti ne obleži v želodcu kot pretežka hrana.
Muzej nedolžnosti je na čakanju odkar sem ga sestri podarila lanski božič. V bistvu je ene par knjig “na čakanju” oz. jih več berem istočasno, trenutno bolj vodiče 🙂
Vse kar je nakracal finski sodobni pisatelj Arto Paasilinna se mi je zdelo vredno branja – lahkotno branje.
Na vsake toliko časa rada vzamem v roke kakšnega filozofa (Kanta, Nietzscheja, Schopenhauer-ja, …).
Ko me dajejo kakšne čudni občutki, misli; rada posežem po Adlerju, Fromm-u, Louise L. Hay, Jung-u,…
Na splošno so mi najbolj v redu eksistencialisti, nekoliko manj realisti; ne maram pa šunda in sprevržene erotike.
Med slovenskimi pa najraje berem Pavčka, mojster upesnitve optimizma 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.