Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Klinc pa ta forum

Klinc pa ta forum


ti pa tudi pol pismen nisi … mogoče nula koma jozef — kaj pa se dogaja tukaj kot ena sama ku*rbarija in to 80% takih, ki so poženjeni, koruzniki, cimri …[/quote]
In še to brez kondomov. Koliko enih bolezni bo to izbruhnilo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


ti pa tudi pol pismen nisi … mogoče nula koma jozef — kaj pa se dogaja tukaj kot ena sama ku*rbarija in to 80% takih, ki so poženjeni, koruzniki, cimri …[/quote]
In še to brez kondomov. Koliko enih bolezni bo to izbruhnilo. :))[/quote]
kaj pa danes počne tvoja, da spet nisi “pripuščen” 😛

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Oh, sem bila že včeraj pridna, pa še jutri me naporna služba čaka, zato mi je mož odobril nagradnega – uro interneta. Joj, vedno ti pozabim povedati. Tukaj te prijateljica Tadeja pozdravlja – pravi, da te pozna.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


In še to brez kondomov. Koliko enih bolezni bo to izbruhnilo. :))[/quote]
kaj pa danes počne tvoja, da spet nisi “pripuščen” :P[/quote]
Danes pa ne peče piškotov. Še vedno jem ta “stare”, ker Margot ni prišla po njih. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Oh, sem bila že včeraj pridna, pa še jutri me naporna služba čaka, zato mi je mož odobril nagradnega – uro interneta. Joj, vedno ti pozabim povedati. Tukaj te prijateljica Tadeja pozdravlja – pravi, da te pozna.[/quote]

pa tako dobro znaš sama povedati drugim o ceni lastne hvale … cccc — ko gre za “mene”
pojma nimam … ker tega sama ne stori ni zanimiva, da sprejmem pozdrave.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Kupil ga je pa Sadni po obnašanju sodeč. :))[/quote]Robi mu je prodal lastniški delež in mastno zaslužil.
Z izkupičkom si bo zgradil vilo na morju in polepšal domačo hišo…. :D[/quote]
Lep primer slabega humora.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


če bi bila malce bolj ahtlih, bi videla, da je tole starejša tema
in
da sem avtor jaz … in dokler uporabljam “sprejemljive besede” lahko pišem kar hočem.

marš, firbec babji[/quote]
Sprejemljive za koga ?

Tudi njegovih komentarjev je bilo danes veliko pobrisanih. Pa ena cela tema.
Pa se mi ne da več. Sem že cel dan v službi in komaj čakam, da grem domov spat.

Robi mu je prodal lastniški delež in mastno zaslužil.
Z izkupičkom si bo zgradil vilo na morju in polepšal domačo hišo…. :D[/quote]
Lep primer slabega humora.[/quote]
Zdaj imamo pa še odličen primer nerazumevanja humorja na lasten račun. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Dej še ta stavek citiri.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Pa tega.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Lahko tudi tega.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


če bi bila malce bolj ahtlih, bi videla, da je tole starejša tema
in
da sem avtor jaz … in dokler uporabljam “sprejemljive besede” lahko pišem kar hočem.

marš, firbec babji[/quote]
Sprejemljive za koga ?
. [/quote]
ups … “privat” fora … se pa trudim uporabljati besede, ki jih SSKJ priznava kot “čiste”

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Oh, sem bila že včeraj pridna, pa še jutri me naporna služba čaka, zato mi je mož odobril nagradnega – uro interneta. Joj, vedno ti pozabim povedati. Tukaj te prijateljica Tadeja pozdravlja – pravi, da te pozna.[/quote]
a v to brezno si se vrgla sama ali te je kaj / kdo pahil/o … cccc — pešaš .. pa tako mlada

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close