Klinc pa ta forum
ti pa tudi pol pismen nisi … mogoče nula koma jozef — kaj pa se dogaja tukaj kot ena sama ku*rbarija in to 80% takih, ki so poženjeni, koruzniki, cimri …[/quote]
In še to brez kondomov. Koliko enih bolezni bo to izbruhnilo. :))
ti pa tudi pol pismen nisi … mogoče nula koma jozef — kaj pa se dogaja tukaj kot ena sama ku*rbarija in to 80% takih, ki so poženjeni, koruzniki, cimri …[/quote]
In še to brez kondomov. Koliko enih bolezni bo to izbruhnilo. :))[/quote]
kaj pa danes počne tvoja, da spet nisi “pripuščen” 😛
In še to brez kondomov. Koliko enih bolezni bo to izbruhnilo. :))[/quote]
kaj pa danes počne tvoja, da spet nisi “pripuščen” :P[/quote]
Danes pa ne peče piškotov. Še vedno jem ta “stare”, ker Margot ni prišla po njih. 🙂
Oh, sem bila že včeraj pridna, pa še jutri me naporna služba čaka, zato mi je mož odobril nagradnega – uro interneta. Joj, vedno ti pozabim povedati. Tukaj te prijateljica Tadeja pozdravlja – pravi, da te pozna.[/quote]
pa tako dobro znaš sama povedati drugim o ceni lastne hvale … cccc — ko gre za “mene”
pojma nimam … ker tega sama ne stori ni zanimiva, da sprejmem pozdrave.
če bi bila malce bolj ahtlih, bi videla, da je tole starejša tema
in
da sem avtor jaz … in dokler uporabljam “sprejemljive besede” lahko pišem kar hočem.
marš, firbec babji[/quote]
Sprejemljive za koga ?
Tudi njegovih komentarjev je bilo danes veliko pobrisanih. Pa ena cela tema.
Pa se mi ne da več. Sem že cel dan v službi in komaj čakam, da grem domov spat.
Robi mu je prodal lastniški delež in mastno zaslužil.
Z izkupičkom si bo zgradil vilo na morju in polepšal domačo hišo…. :D[/quote]
Lep primer slabega humora.[/quote]
Zdaj imamo pa še odličen primer nerazumevanja humorja na lasten račun. 🙂
če bi bila malce bolj ahtlih, bi videla, da je tole starejša tema
in
da sem avtor jaz … in dokler uporabljam “sprejemljive besede” lahko pišem kar hočem.
marš, firbec babji[/quote]
Sprejemljive za koga ?
. [/quote]
ups … “privat” fora … se pa trudim uporabljati besede, ki jih SSKJ priznava kot “čiste”
Oh, sem bila že včeraj pridna, pa še jutri me naporna služba čaka, zato mi je mož odobril nagradnega – uro interneta. Joj, vedno ti pozabim povedati. Tukaj te prijateljica Tadeja pozdravlja – pravi, da te pozna.[/quote]
a v to brezno si se vrgla sama ali te je kaj / kdo pahil/o … cccc — pešaš .. pa tako mlada
Forum je zaprt za komentiranje.