Klinc pa ta forum
res je, klinc pa ta forum, pa ku…rc gleda vse uporabnike ki ne prepoznajo intelektualnega potenciala, možganskega hrusta, vsevednega, vsemogočnega, najlepšega in najboljšega….skratka narcisa…je kje kakšno mirno jezero v bližini, je prva svetloba, je temperatura zraka prava, je zadosti prostora….zares ta potencial…ta neodkriti biser, ki se meče svinjam? eh, nevedneži in ignorantje….zapuščam zdaj ta kruti forum in odjhajam…..da lahko jutri zopet pridem…
Ja, itak, da jih lohk dobiš:). Greš gor pod ‘Išči’ in potem imaš možnost ‘Išči po avtorju’. Imaš celo možnost ali ti prikaže samo objave zadnjih 30 dni, 90 dni, vse… ni, da ni:))).
Predlagam, da si ustvariš svoj forum ali pa komentarje zapisuješ doma kar na list papirja. Tam boš imel le svoje objave. :))
Ja, itak, da jih lohk dobiš:). Greš gor pod ‘Išči’ in potem imaš možnost ‘Išči po avtorju’. Imaš celo možnost ali ti prikaže samo objave zadnjih 30 dni, 90 dni, vse… ni, da ni:))).[/quote]Problem rata, ko imaš več objav, kot jih lahko prikazovalnik prikaže…. 🙂
Ja, itak, da jih lohk dobiš:). Greš gor pod ‘Išči’ in potem imaš možnost ‘Išči po avtorju’. Imaš celo možnost ali ti prikaže samo objave zadnjih 30 dni, 90 dni, vse… ni, da ni:))).[/quote]Problem rata, ko imaš več objav, kot jih lahko prikazovalnik prikaže…. :)[/quote]
Ja, potem je pač treba zvišat kvaliteto …. da bo potrebnih manj objav 🙂 … in bo lahko prikazovalnik prikazal vso strnjeno modrost dotičnega avtorja 😀
Problem rata, ko imaš več objav, kot jih lahko prikazovalnik prikaže…. :)[/quote]Ja, potem je pač treba zvišat kvaliteto …. da bo potrebnih manj objav 🙂 … in bo lahko prikazovalnik prikazal vso strnjeno modrost dotičnega avtorja :D[/quote]Saj tudi lep šopek cvetlic ne raste ne enem mestu, je razpršen po celem travniku in se mora človek (malo) potrudit, da jih zbere v lično celoto… 😉 :))))
Kupil ga je pa Sadni po obnašanju sodeč. :))[/quote]
Haha, Marko, pomlad je to:)))… se mi zdi, da kar vse razganja, tako ali drugače:)))[/quote]
kako je Tako in kako drugaće??
ti pa tudi pol pismen nisi … mogoče nula koma jozef — kaj pa se dogaja tukaj kot ena sama ku*rbarija in to 80% takih, ki so poženjeni, koruzniki, cimri …
ehh dripec … če bi bil admin bi lahko preko IP_ja videl od kod jaz kdaj tipkam 😛
tako pa nisi nič drugega kot nor na moje sprdke 😛
in res — pri mojih letih večina tega kar si napisal drži … plus mnogo, kar sem se v tem času šel in počel — in se še grem in počnem (ja, tipkam o bejbah).
btw: kaj pa ti počneš drugega 😛 — temu se reče lastni anus polizati
če bi bila malce bolj ahtlih, bi videla, da je tole starejša tema
in
da sem avtor jaz … in dokler uporabljam “sprejemljive besede” lahko pišem kar hočem.
marš, firbec babji
če bi bila malce bolj ahtlih, bi videla, da je tole starejša tema
in
da sem avtor jaz … in dokler uporabljam “sprejemljive besede” lahko pišem kar hočem.
marš, firbec babji[/quote]
Ne vem, kaj tu Robi dela, da ne briše oz. izloča uporabnikov, ki ne poznajo kulture?
NM-3w je z anusi, driskami, tiči… zasmetil tako rekoč vse teme.!?
če bi bila malce bolj ahtlih, bi videla, da je tole starejša tema
in
da sem avtor jaz … in dokler uporabljam “sprejemljive besede” lahko pišem kar hočem.
marš, firbec babji[/quote]
Joj, vidim da si z živci tud bolj na “knap”
Sam ne mi prosim zapirat gobca s tisto tvojo stvarjo…saj veš… ne bi je vlekla, bi menda podzavestno
začela pihati vanj. ☺☺☺☺
če bi bila malce bolj ahtlih, bi videla, da je tole starejša tema
in
da sem avtor jaz … in dokler uporabljam “sprejemljive besede” lahko pišem kar hočem.
marš, firbec babji[/quote]
Joj, vidim da si z živci tud bolj na “knap”
Sam ne mi prosim zapirat gobca s tisto tvojo stvarjo…saj veš… ne bi je vlekla, bi menda podzavestno
začela pihati vanj. ☺☺☺☺[/quote]
s čem sem jaz kje … tam in s tistim kot ti
med nama je razlika v tem, da sem jaz daleč od domačih in tukaj izgubljam čas, ker ni kaj početi … ti pa to ob svojih počneš doma. Saj ne pričakujem, da boš doumela … ampak lahko bi pa vsaj okna oprala namesto, da si tako intenzivna na netu.
btw: gobec si pa lahko zapiraš sama … z lastnimi istrebki.
Forum je zaprt za komentiranje.