Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kje šteka…?

Kje šteka…?

Spoštovani, rabim vaš nasvet.
Moški, urejen, simpatičen, full zagret, pozoren, nežen, vse štima, dokler ne pride do faze x, takrat pa mrkne.
O meni govori kot o nekom, s komer bi se lahko postaral, a zakaj se me telesno izogiba?
O vsem mogočem razmišljam…..ima težavo z erekcijo, mu jaz kot ženska nisem všeč?…zelo med vrsticami je povedal, da ga dominantne ženske odbijejo, vendar mislim, da ni to pravi razlog, pa saj tudi nisem dominantna, potrpežljivo čakam že štiri mesece…. 🙁

Oba imava za seboj že svoje zgodbe, nisva mlada.

Hmmmm, očitno ne štima vse tko zlo.

In zakaj pa njega ne vprašaš? Tukaj, na forumu lahko samo ugibamo…


Strah ga je, da se bo počutil nemočnega in šibkega.

Morda šteka kaj iz njegove zgodbe.

Uh, ta ima sigurno kupe problemov s svojo moškostjo – kot istovetnostjo in kot organom.

Menda teh problemov prej ni bilo. Čeprav je zelo nežen in pozoren, imam vseeno filing, da mu nisem privlačna. Ne vem, ali ima lahko takšna zveza sploh smisel, vsaj jaz sem vedno bolj potrta in negotova.

Menda teh problemov prej ni bilo. Čeprav je zelo nežen in pozoren, imam vseeno filing, da mu nisem privlačna. Ne vem, ali ima lahko takšna zveza sploh smisel, vsaj jaz sem vedno bolj potrta in negotova.[/quote]

Ful zagret, nato pa mrkne, to meni pač vleče na to, da je šleva. Ampak ti ga poznaš, jaz pa ne. Zaradi tega, ker enemu od par milijard tipov na tem planetu nisi všeč, ne smeš biti potrta in postati negotova. Ne moremo biti všeč kar vsem.

Nista mlada, oba imata že svoje zgodbe in po štirih mesecih se nista uspela spraviti v posteljo.

Okay, kaj naj rečem. Vadi svoj izraz v ogledalu, da ne bo preveč grozen, ko bo spustil hlače.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ha ha ha ha, joj ti jih pa res sekaš.

Ta moški ima težave s samozavestjo (on že ve, kje je problem, verjetno je ta, ki ga navajaš – erekcija). To, da je simpatičen, full zagret, pozoren, nežen ipd., je pa njegova igra. Neverjetno je, kako so nekateri moški “rojeni igralci” in znajo prodajati meglo. Z njim boš samo čas izgubljala v tem smislu, lahko pa sta zgolj prijatelja, če ti to ustreza.

Ta moški ima težave s samozavestjo (on že ve, kje je problem, verjetno je ta, ki ga navajaš – erekcija). To, da je simpatičen, full zagret, pozoren, nežen ipd., je pa njegova igra. Neverjetno je, kako so nekateri moški “rojeni igralci” in znajo prodajati meglo. Z njim boš samo čas izgubljala v tem smislu, lahko pa sta zgolj prijatelja, če ti to ustreza.[/quote]Mogoče jo pa on že ima za prijateljico ona si pa domišlja še vse ostale x faze 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ta moški ima težave s samozavestjo (on že ve, kje je problem, verjetno je ta, ki ga navajaš – erekcija). To, da je simpatičen, full zagret, pozoren, nežen ipd., je pa njegova igra. Neverjetno je, kako so nekateri moški “rojeni igralci” in znajo prodajati meglo. Z njim boš samo čas izgubljala v tem smislu, lahko pa sta zgolj prijatelja, če ti to ustreza.[/quote]Mogoče jo pa on že ima za prijateljico ona si pa domišlja še vse ostale x faze ;)[/quote]

Moški znate pošiljati mešane signale…..:)))))

Mogoče je druga ženska v igri. Neverjeten je lahko “vpliv” skrivnostne druge ženske. :))


Prav na to sem pomisli. In za tiste, ki pomislite na erekcijo, problem bi znal biti kaj drugega, haha, razen ce gre za kaksnega zakrnelega devicnika.

Saj socustvujem s takimi… ker si res niso sami krivi. Tudi za enega znanca sumim, da ima podoben problem…

Koliko pa sta stara?
Če že 4 mesece šmirglata, bi pa že morala nekaj zašmirglat…..res nekaj ne šteka.
Po mojem res nima preveč samozavesti, se te je verjetno ustlašu;)…če bi bil ta pravi, pa da bi začutil pravo energijo, ki je značilna za dominantne ženske, bi morala biti ža v fazi xxx.;)


Prav na to sem pomisli. In za tiste, ki pomislite na erekcijo, problem bi znal biti kaj drugega, haha, razen ce gre za kaksnega zakrnelega devicnika.

Saj socustvujem s takimi… ker si res niso sami krivi. Tudi za enega znanca sumim, da ima podoben problem…[/quote]

Zakaj? Čisto možno je lahko tudi težava z erekcijo, prezgodnjim izlivom…in še nekaj ovir, zaradi katerih se moški izogibajo spolnosti. In problem je prav v tem, da o teh zadevah nočejo(te) govoriti, še manj jih reševati ampak se zanašajo(te) na tisto “bo-že-kako”.

Če je slišati lepo ali grdo – če bi bilo vse v redu, bi se dve samski, odrasli osebi, ki se privlačita, po štirih mesecih že znašla v postelji. Bodimo odkriti.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


Prav na to sem pomisli. In za tiste, ki pomislite na erekcijo, problem bi znal biti kaj drugega, haha, razen ce gre za kaksnega zakrnelega devicnika.

Saj socustvujem s takimi… ker si res niso sami krivi. Tudi za enega znanca sumim, da ima podoben problem…[/quote]

Zakaj? Čisto možno je lahko tudi težava z erekcijo, prezgodnjim izlivom…in še nekaj ovir, zaradi katerih se moški izogibajo spolnosti. In problem je prav v tem, da o teh zadevah nočejo(te) govoriti, še manj jih reševati ampak se zanašajo(te) na tisto “bo-že-kako”.

Če je slišati lepo ali grdo – če bi bilo vse v redu, bi se dve samski, odrasli osebi, ki se privlačita, po štirih mesecih že znašla v postelji. Bodimo odkriti.[/quote]

Tole bo kar držalo.

P.S.: Spet me bo Margot nahrulila, da imam kratek post. :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


Kakšne zgodbe pa ?
Zgodbe se nam znajo ponavljati….


Pa se ne znata pogovoriti, da bi vedela kaj ga muči ?

Pa se ne znata pogovoriti, da bi vedela kaj ga muči ?[/quote]Ne.
Mogoče ona samo čaka x faze, sama noče dat konkretne pobude, da ne bi izpadla…..karkoli, bolje, da se sam osmeši….. :/

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close