Kje ste aktivne ženske?
@matejka vidim da razumes o cem govorim. samo ti bolj radikalno poves vse skupaj 🙂 bi te bilo zanimivo spoznat 😉
@flora vec kot ocitno je da se oba gibljeva v cisto razlicnih svetovih, zato ti mene ne razumes, jaz pa tebe ne 🙂
jaz na cote dam dosti. obleka naredi cloveka. pika. amen. ko pridem normalno oblecen, me kdo pogleda. ko pridem v srajci in lakastih cevljih je razlika ocitna. tako zal je danes in ne smemo si zatiskat oci pred resnico. Enako je pri zenskah. tista ko je urejena takoj pade v oci in to ze na kilometer. ko ta ista pride v trenerki, je se vedno lepa, samo opazis komaj na tretji pogled
@flora ja me veseli da si ugotovila bistvo. To sem napisal ze v prvem svojem prispevku! Fasada je pomembna, je na prvem mestu. jebiga, tako je. In povedal sem tudi da se zaradi tega ne sekiram kaj prevec ker ni na vsakem vogalu ustreznega primerka in furam zivljenje dalje po svoje. ce bi se sekiral zaradi tega nebi situacija bila nic kaj drugacna.
magistra pa poznam enega in ta je res cuden 🙂 za tebe pa tezko recem kaksna si, dejstvo pa je da si precej drugacna od mene 🙂 ampak nevem zakaj bi moralo bit s tem kaj narobe.
Sem pa res radoveden, kaj te je pritegnilo na njej in da se ne tiče njene fasade. 🙂
Mariborčan, ženske večinoma moške spoznavamo kje drugje, en v službi :). vsaj kar se mene tiče, romance na delvonem mestu niso ravno pametna zadeva.
Tako, da moške je najbolje spoznavat v prostem času in če tam vidim moškega v lakastih čevljih, samo bejži stran :).
Uf, zdaj so že magistri čudni :). Človek predsodkov?
@flora…koliko krat ti se moram pvoedat da JA, VIDEZ JE NA PRVEM MESTU! kaj tega res ne mores skapirat? in nimam se kaj razkrivat, ker sem odkrit ze od prvega prispevka dalje! bo pocasi? ce ne, lahko se 1x: videz je na prvem mestu!
drugace pa deklice moje, z vama nima smisla debatirat o oblacenju. Ce me ze aleksandra sprasuje kje imamo “modne revije” je jasno da dalje od sluzbe v kakem mcdonaldsu ni prisla.
Dolgo smo te vlekle pa si se le razkril. Zdaj se pa že kaže značaj.
Recimo kaj je narobe s tistim, ki dela v McDonaldsu? Zakaj je to kaj slabega? Ker si na pošten način služi kruh je zato manjvreden človek?
Vidiš, se že kaže tvoj značaj.
Naju imaš za deklici – to je vzvišenost.
Naj ti namignem, na intštitih ali recimo v UKCju in še marsikje drugje so zaposleni sposobni, pametni ljudje in ne boš verjel. Ne hodijo v lakastih čevljih. Misliš, da se vrhunski kirurg pripelje v službo z lakastimi čevlji? Jaz jih veliko poznam, pridejo v kavbojkah, v navadnih čevljih, na kolesu, … čisto različno, ne pa v lakastih čevljih :). So zato slabi, ker niso prišli do lakastih čevljev?
@flora…draga moja, tudi meni na kraj pameti ne pade da bi tebe pecal, ker vem v kako kategorijo spadas. ampak res nevem zakaj se enostavno ne mores sprijaznit s tem da sva si drugacna? vedno zanicujes drugacnost in je ne sprejemas? ce sem jaz odkrit, mi zenske ki se oblacijo ko moski, ki ne vedo kaj je to H&M, ki mislo da je C&A pralni prasek, ki cunje kupujejo v merkatorju, ki imajo svoj kozmeticni koticek manjsi od mojega (ki obsega 4 artike), niti malo ne sedejo.
Takih se opazim ne. Ampak hej! Its just me. Zakaj ne mores razumet da nimamo vsi enakega okusa? In zakaj ne mores razumet da bomo tipi vedno prvo lepso pogledali in ne tiste lepe po dusi, v karirastih hlacas, nikej teniskah in termoflisu XL stevilke? Vidim da imas resne probleme s sprejemanjem drugacnosti.
tisti mc donalds bom odmislila k mi dol visi kaj si on misli, ampak zdej bom pa res iz duše povedala mnenje o lakastih čevljih
pedersko, pobabljeno, za bruhat – tisti velik čoln k se šajna tam na tleh
no, ene parkrat ko sem šla tkole iza pulta kam med take bl fine ljudi, pa se tut takih čevljev ne spomnim lih, pa je blo kr neki ljudi z velik vsebine tam
flora – :))))
Nisi čisto vsega povedal. Ene gledamo tako druge pa nekoliko drugače… 😉
Meni osebno so tiste v teniskah bolj zanimive od onih v štiklah, vsaj gledam jih na drugačen način….. 🙂
Vidim da imas resne probleme s sprejemanjem drugacnosti.
Tebe zanima, katera te bo pogledala, ko si elegantno oblečen. Normalno, da te vse pogledajo, kot tudi mene. To ni nobena selekcija, to je bežanje pred selekcijo. Normalno, da si pri takem načinu v slepi ulici.
Zato pa se jaz v kakršnokoli spoznavanje žensk opravljam izključno casual oblečen. kavbojke, casual čevlji, casual srajica ali majica, pika.
Ženske, ki je ne zanimam v casual opravi, očitno ne zanimam jaz, tak kot sem, pristen, zato sploh ni nobene potrebe, da bi me spoznavala v večerni toaleti, ekr takšno žensko očitno zanimajo samo fine cunje na meni in ne jaz kot osebnost. In ni nobene potrebe, da bi kakšno, kateri s ene morem približati v casual opremi, vabil na eleganten zmenek k Tiffanyju, kjer bi se morala oba nekaj pretvarjati, da obstaja ujemanje, če pa ne obstaja in jaz bi verjetno na polovici zmenka od dolgčasa zehal.
Jaz sem jaz. Pa če imam obleko ali karirasto srajco. Ženskam, ki tega niso zmožne razumeti, se z veseljem izogibam.
@spider, se cisto strinjam. jaz sem samo hotel poudarit razliko ko si 1x oblecen tako, drugic drugace in kako okolica reagira. tudi sam sicer hodim okoli casual, eleganca mora bit v sluzbi.
take ki bi palila samo na eleganco pa se nisem imel srece spoznati 🙂
Jaz pa mislim, ko se nekdo lepo obleče ne mislim sedaj da je 100% business obleka ali pa neka causal. Recimo da je nek mix tega obojega, da vseeno izgleda lepo in da iztopa iz množice. To je meni osebno znak da taka oseba spoštuje sebe in tudi drugega, sploh če greš na dejt ali ven žurat, na večerjo ali pa samo v trgovino z živili.
Saj vem da me boste mnogi sedajle napadli ampak recimo zadnjič sem videla v navadni štacuni eno punco drugače dokaj lepo suhcano ampak z res zapackano trenerko pa neko razvlečeno majico. Saj razumem mogoče je nekaj delala doma, mogoče so obnavljali stvari kakorkoli delovala je zanemarjano in ubogo. Mislim vsaj čiste cote bi lahko gor navlekla, ker s tem tudi vidiš karakter take osebe da se ji jebe. Torej s tem ko se nekdo lepo spedena s tem tudi izkaže spoštovanje do sebe in tudi drugih.
Forum je zaprt za komentiranje.