Kje ste aktivne ženske?
Saj vsi hrepenimo po tem.
A hkratzi je v besedah zaznati ta ego, ki hoče dokazati ,da ne rabi ženske, ker smo sami dovolj samostojni..Kot, da nas je strah, da bi se popolnoma prepustili drugi osebi in si dovolili občutiti ljubezen. Veliko je nezaupanja in strahu, da bi nas nekdo izkoristil ter prizadel. Zato je ta ego tako močan, ker ga uporabljamo kot obrambo pred prizadetostjo.[/quote]
Vsa čustva so dovoljena in pričakovana. Mene bi skrbelo, če bi prišlo do odsotnosti čustvovanja. In priznati si ranljivost…hmm, to ni kar tako:). Pri vsaki stvari je prisotno tveganje, vprašanje je, kdo prevzame to tveganje in začne živeti:).
A hkratzi je v besedah zaznati ta ego, ki hoče dokazati ,da ne rabi ženske, ker smo sami dovolj samostojni..Kot, da nas je strah, da bi se popolnoma prepustili drugi osebi in si dovolili občutiti ljubezen. Veliko je nezaupanja in strahu, da bi nas nekdo izkoristil ter prizadel. Zato je ta ego tako močan, ker ga uporabljamo kot obrambo pred prizadetostjo.[/quote]
Ups, zdaj pa si že celo upam trditi, da je Spiderju nekoč neka njemu dragocena ženska dala “otkaz”, zato pa ima tak ščit 😉
Ne vem, če bi ti verjel, da te to nič ne moti. Kar tako, zaradi lepšega, ne bi mel tako dobro preštudiranega tega profila žensk.
Vseeno težimo k temu, da bi se z večino razumeli, ne pa bili v konfliktu.[/quote]
Bo tako povedal. To, da zenske iscejo cim bolj oh in sploh tipa “slabse” pa ne sljivijo 5%, pomeni da se ravno meni toliko bolj ponujajo. Govorim iz prakse. Nimam razlogov, da bi me to motilo. Pa tudi na splosno pustim da drugi pocnejo, izbirajo, … po svoje, kakor jim pac pase.
Ne vem, če bi ti verjel, da te to nič ne moti. Kar tako, zaradi lepšega, ne bi mel tako dobro preštudiranega tega profila žensk.
Vseeno težimo k temu, da bi se z večino razumeli, ne pa bili v konfliktu.[/quote]
Bo tako povedal. To, da zenske iscejo cim bolj oh in sploh tipa “slabse” pa ne sljivijo 5%, pomeni da se ravno meni toliko bolj ponujajo. Govorim iz prakse. Nimam razlogov, da bi me to motilo. Pa tudi na splosno pustim da drugi pocnejo, izbirajo, … po svoje, kakor jim pac pase.[/quote]
Če povzamem…Na podlagi tega, ker se tebi na veliko ponujajo, sklepaš, da si ti oh in sploh ?
Ali pa se ti potem počutiš tako dobrega na podlagi tega:
V sebi nosiš prepričanje, da se takšnim ne smeš pustiti zmesti, ker moške le izkoriščajo.
In ker si se jim sposoben upreti, se počutiš sposobnejšega od nas, ki podležemo tem vplivom.
zelo dobro napisano in se kako drzi. res je zanimivo opazovat ko zenska spozna da je pogresljiva, nadomestljiva. prav vidis ji na obrazu da ji ni nic jasno, totalni system malfunction.
In res zelo dobro ugotovljeno, da moski zenske, s tradicionalnimi pogledi na svet, vrzejo komplet iz tira. naj ta tema sluzi kot dokaz. toliko podivjanih in vznemirjenih damic, ne vem ce se je ze pofockalo v eni temi 🙂 ene so prav zgrozene.
Saj vsi hrepenimo po tem.
A hkratzi je v besedah zaznati ta ego, ki hoče dokazati ,da ne rabi ženske, ker smo sami dovolj samostojni..Kot, da nas je strah, da bi se popolnoma prepustili drugi osebi in si dovolili občutiti ljubezen. Veliko je nezaupanja in strahu, da bi nas nekdo izkoristil ter prizadel. Zato je ta ego tako močan, ker ga uporabljamo kot obrambo pred prizadetostjo.[/quote]
mislim da je hotel samo povedati da marsikatera zenska misli, da moski absolutno nujno, za vsako ceno potrebuje nekoga ob sebi. In ko vidijo da vedno temu ni tako, oz. se ne mudi, so zgrozene. Zivljenje se da furat samostojno z lahkoto. Mariskdo ko je samski zapade v depresijo in obup. Smo pa na drugi strani ljudje ki se sprijaznimo s trenutno situacijo, potegnemo iz nje najboljse in dejansko v tem uzivamo. In tega doloceni osebki, predvsem zeneksega spola, nikakor ne morejo razumeti. to lepo vidimo tukaj. zato ker smo samozavestni in se ne prilagajamo nekim kalupom, smo bili razglaseni za res cisto vse kar je mozno v slabsalnem smislu 🙂
Čuj, pa se ti nič ne pozna. :))) Mogoče si bolj vizualen tip in bi ti bolj zaleglo listanje po Playboyu… :D[/quote]
Matjazko…za razliko od tebe eni ne čutimo potrebe “delati se pametne” pred neznanci na forumu.
Playboya pripiši kar sebi, na tem forumu si edini, ki prav najstniško lepiš gor slike riti in podobno. Meni se zdiš en pubertetnik, iskreno.
Čuj, pa se ti nič ne pozna. :))) Mogoče si bolj vizualen tip in bi ti bolj zaleglo listanje po Playboyu… :D[/quote]
Matjazko…za razliko od tebe eni ne čutimo potrebe “delati se pametne” pred neznanci na forumu.
Playboya pripiši kar sebi, na tem forumu si edini, ki prav najstniško lepiš gor slike riti in podobno. Meni se zdiš en pubertetnik, iskreno.[/quote]
Spider, malo me je zmotila tista tvoja navedba zgoraj, da ti ustrezajo ženske, s katerimi ni potrebno hoditi, da bi z njimi seksal. A res tako misliš? No, meni pa je to nezrelo, sploh zato, ker mislim, da si brihten. Nobena pametna ženska se ne bo odločila za moškega, ki jih je pred njo precej položil, če že ne pa zaradi morebitnih spolnih bolezni. Mislim, da si ti v resnici veliko bolj čustven kot to kažeš. :)))
Ni videti, ni videti. če bi bilo res tako, ne bi tako vzrojile na poste daterja in mariborčana32.
Če ne drugega, ostaja vtis, da ste še vedno čustveno zelo odvisne od moškega prilizovanja, kot je pronicljivo ugotovil Busanc. Še kar naprej mislite, da imate privilegij stranke, ki ima apriori prav.
Še enkrat sem prebrala post od Busanca. Opisuje ozek vidik, ker očitno sam tako doživlja družbo. Vsak je odvisen v tolikšni meri kot si to dovoli. Nekaterim je všeč, da so vodeni, v podrejenem položaju in drugi namesto njih vihtijo vajeti. V tem ni nič slabega, če sta oba akterja zadovoljna.
Moški ste omreženi s preteklostjo, s tradicionalnostjo, ne zavedate pa se, da je veliko odvisno od vas samih, kako bo danes in jutri. Moški v prejšnjih časih je imel veliko prednosti, atributov, lastnosti, ki jih je družba sprejemala. Le od kod beseda alfa samec? Moško vlogo osvajanja prikazujete kot nekaj slabega. Zame je smiselno, če moški dokazuje svojo ustreznost (po besedah Busanca). Vlogo osvajanja mešate s sužnjelastništvom. Morda zato, ker sodobni moški ne zna več pristopiti do ženske, mu je izpod časti se ukvarjati z njemu nepomembnimi vlogami. Kdor pozna ženske, si jih sploh želi spoznavati, jih vidi v luči tistih lastnosti, ki so pozitivne in ki v odnosu doprinašajo ne pa razdirajo. Nihče ni popoln. Lahko pa se vsak odloči, kaj bo svetu dal in ne obratno. Imam občutek, da novodobni moški čakate na superiorno žensko, ki vam bo kos, a hkrati ne presegala vaših sposobnosti. Žensko, ki bo v vsem ustrezala, še celo več…vas dopolnjevala, nadgrajevala in to ves čas v popolni meri, ker sicer bi jo kaj hitro skenslali. A ni lepo, če vas ženska izbere? To je kompliment. Zakaj se počutite ogrožene in menite, da smo zaradi tega ženske vzvišene ter preveč samozavestne? V bistvu se mora zgoditi klik na obeh straneh. V odnosu sta vedno dva, eden ne more brez drugega. Zakaj je potem tako pomembno, kdo je kdaj in kje ter v kolikšni količini začel? Zaradi takšnih nebuloz in načrtnega podpihovanja, se moški in ženske oddaljujejo. Namesto, da bi se združevali, se imeli radi, drug drugemu dajali dodano vrednost…
Prav to je ta mentaliteta žensk, ki je emancipaciji navkljub očitno še niste prerastle.
Ne, zame to, da me ženska izbere, ni apriori noben kompliment. Zakaj bi bil? Moja samopodoba ni odvisna od volje neke ženske, ali me bo izbrala, ali ne.
Za tebe je kompliment, če te nek x tip povabi ven?
Na to logiko lahko ženske lovite tradicionalne moške, ki so še vedno odvisni od ženskih čarov. In jim podležejo, ter se pustijo zmanipulirati.
žal mi je, da imaš take slabe izkušnje.
razmerije med žensko in moškim se je pri nas pisala skozi zgodovino in, če bi poslušal eno predavanje Vesne Godina bi ti bilo jasno, da smo slovenske ženske navajene odnosov kjer ste moški odsotni. Dninarji so bili vedno na razpolago graščakom medtem, ko so graščaki oplojevali njihove ženske. Potem sta prišli vojni in moških spet ni bilo doma in ženske so razvile samostojnost do te mere, da niti otroci nismo čutili potrebo po njem. Poleg tega pa: kako povedati moškemu, da otrok ni njegov. Slaba vest je tista, ki se nam vleče skozi zgodovino, da nismo odkriti drug do drugega, saj je bilo varanje nekaj normalnega. Edino kar je bilo hudo so bili nezakonski otroci. Sedaj pa so se časi spremenili. Moški ostajate doma in se želite vključiti v naša življenja, kar pa je za vse težko. Nagrada je vsekakor zelo velika, če se to preseže. Presežeš pa lahko le tako, da se ob partnerja tega zavedata in to sprejemata kot dejstvo. Večina folka pa itak funkcionira po liniji najmanjšega odpora in res se večina obnaša kot, da so sami kralji in kraljice na svetu.
Ni videti, ni videti. če bi bilo res tako, ne bi tako vzrojile na poste daterja in mariborčana32.
[/quote]
Popravljam moj stavek iz množine v ednino – zase lahko rečem, da živim in shajam brez moških, ne vem čemu bi se sploh za katerega odločila. Še nisem srečala tipa, ki bi me pošteno pritegnil kaj šele, da bi se zanj vnela moja čustva. Skratka: iz mojega zornega kota niste tako super in nujni, da ne bi bilo možno obstajati brez. Nisem pa navdušena, kaj vse preberem v tej temi, da se masovno pljuva po ženskah ne glede na razloge.
V lastnem brezdelju in splošni lenobi, izostanku življenjske agilnosti in ob rednem zbujanju v nov dan z očitki, da jutri pa začnem zares, vendar vedno znova zabluzim na mon, se vprašujem, kaj tako aktiven, razgledan in izobražen človek počne na tem, naštetim osebnostnim lastnostim, podnivojskem forumu?? Aktivno se vključi v organizacijo raznih poslovno – športnih aktivnosti, ker karieristk, ki v pehanju za finančno in materialno neodvisnostjo svoj v prosti čas, ponovno z namenom samodokazovanja lastne superiornosti, odmerjajo maksimalno dozo telesnega naprezanja v skromne ure prostega časa, tudi na konto spanja, tukaj ne boš našel. Ti iščeš to in pri razgledanosti boš vedel, kje se takšne ženske pojavljajo, kje pritečejo skozi cilje, da se promovirajo in objavljajo intervjuji z njimi, da boš ja lahko prepoznal orožja, s katerimi se moraš oborožiti v napadu na trdnjavo. Vesele bodo, če jih boš poiskal, ker tako ali tako nimajo časa iskati ustreznega partnerja. Na srečo imajo še zmeraj tisti mesec dopusta, s katerega morajo prinesti na družbene portale maksimalno število slik z dragih potovanj ali pa ekstremnih podvigov in tukaj imaš nekaj možnosti. Se ti pa zna zgoditi, da so se na poti v statosfero lastne velepomembnosti preveč feminizirale, da bi sploh hotele moškega, ki si dovoli žensko takole ponižujoče etiketizirat.
Morda spusti pričakovanja, uspešne in poslovno prodorne nekdanje športnice te na svoji poti niso prepoznale, poslovno manj uspešne, predvsem pa intelektualno podhranjene pa morda danes za denar lakirajo nohte, tečejo pa še zmeraj hitro….
Smo torej kot najstniki, ki s svojim uporom in želji po neodvisnosti, drug drugemu dokazujemo, da smo zreli in srečni ? [/quote]
Sem mnogo raje uporniška in neodvisna najstnica kakor zrela, stroga in pedantna dama 🙂
Ni videti, ni videti. če bi bilo res tako, ne bi tako vzrojile na poste daterja in mariborčana32.
Če ne drugega, ostaja vtis, da ste še vedno čustveno zelo odvisne od moškega prilizovanja, kot je pronicljivo ugotovil Busanc. Še kar naprej mislite, da imate privilegij stranke, ki ima apriori prav.[/quote]
Naš zunanji svet je le naše ogledalo. Vsaka akcija povzroči določeno reakcijo. Kar pomeni, da je reakcija odvisna od vrste same akcije. Ni vseeno kako deluješ in zato ne more biti vseeno kako bomo doživljali reakcije iz okolja.
Veš, da se ljudje različno odzivamo na različne vplive iz okolice. Je razlika, če nekdo meni, da si ti nasilen in do tebe pristopi agresivno….Ker boš občutil njegovo agresijo in sovraštvo, se boš temu primerno odzval. On pa bo dobil le potrditev, da si ti res nasilen.
Druga zgodba pa je, če ima kdo o tebi dobro mnenje in se obnaša spoštljivo in prijazno…V tem primeru boš tudi ti pokazal, da si lahko spoštljiv in dober.
Če zdaj potegnem vzporednico z virtualo, boš opazil, da se ženske prav tako različno odzivajo na različne komentarje moških. Če ženska občuti, da se za komentarji skriva moški, ki ima slabe izkušnje z ženskami in jih prezira, se bodo tudi same odzvale s prezirom.
Zato je posledično Busanc prišel do drugačnih ugotovitev, kot pa recimo jaz ali pa kdorkoli drugi.
Dobro se je vprašati, kaj je naš resnični namen in kaj le delovanje zaradi priučenih vzorcev
Ali le delujemo na podlagi tega, kar nam je nekdo vcepil, pa čeprav zaradi tistega nismo srečni ali pa raje spremenimo svoj pristop, da delujemo s takšno akcijo, da bodo reakcije takšne, ki bodo prebujale občutke sreče. Kaj je pomembneje…Da imam o ženskah slabo mnenje ali pa dobro…:)
Ni videti, ni videti. če bi bilo res tako, ne bi tako vzrojile na poste daterja in mariborčana32.
[/quote]
Popravljam moj stavek iz množine v ednino – zase lahko rečem, da živim in shajam brez moških, ne vem čemu bi se sploh za katerega odločila. Še nisem srečala tipa, ki bi me pošteno pritegnil kaj šele, da bi se zanj vnela moja čustva. Skratka: iz mojega zornega kota niste tako super in nujni, da ne bi bilo možno obstajati brez. Nisem pa navdušena, kaj vse preberem v tej temi, da se masovno pljuva po ženskah ne glede na razloge.[/quote]
Kakšna pa je tvoja spolna usmerjenost?
Za tiste, ki se še danes sklicujete na dan srednji vek, se niso časi nič spremenili. Obtičali ste v obdobju, katerega del niste bili.[/quote]
pajade…kar narediš in kakor narediš je že bilo narejeno in bo narejeno in ni nikakršna skrivnost, da smo potomci svojih prednikov. sicer pa nas je zdaj še srednji vek prehitel
Popravljam moj stavek iz množine v ednino – zase lahko rečem, da živim in shajam brez moških, ne vem čemu bi se sploh za katerega odločila. Še nisem srečala tipa, ki bi me pošteno pritegnil kaj šele, da bi se zanj vnela moja čustva. Skratka: iz mojega zornega kota niste tako super in nujni, da ne bi bilo možno obstajati brez. Nisem pa navdušena, kaj vse preberem v tej temi, da se masovno pljuva po ženskah ne glede na razloge.[/quote]
Kakšna pa je tvoja spolna usmerjenost?[/quote]
Koliko vem hetero, s tem da sem že večkrat razmišljala o tem, da glede na mojo doživljanje nasprotnega spola, da me zlasti čustveno ne pritegnejo, ali bi znalo biti kaj na tem. Ko pa razmišljam o ženskah pa tudi ne najdem neke potrditve, da so mi prirojena oz prava izbira, vsaj v smislu spolne kompatibilnosti ne, težko si predstavljam tak odnos z žensko, fizično me ne pritegnejo, prej odbijajo.
Forum je zaprt za komentiranje.