Kje se zbirate SAMSKI MOŠKI (30-40 let)?
Jaz ti priporočam, da raje nehaš živet v tisti tvoji pravljici, ker je že skrajni cajt. Takšni moški so ženskam neprivlačni, če še nisi uspel dojet v vseh teh letih. Nič jih neboš presenetil, kvečjemu dolgočasil, če že kaj. Sramežljivi ne pridejo nikamor, samozavestni pa dobijo skoraj vsako. In nisem si jaz tega izmislil, tako pač je.[/quote]
Ma tako ti bom povedal. Svojo bivšo sem presenetil in sva bila skupaj veliko let, kar je za današnje čase že skoraj čudež. Jst tudi vem da bi bilo boljše bit pogumen in zelo samozavesten, ampak nisem, moj karakter je sramežljiv in ga ne morem zamenjat.To se je vse začelo v otroštvu, ki je bilo zelo negativno zame. Zaradi tistih izkušenj sem zaprt, nekaj pa sem tudi podedoval po starših.
In ne si mislit da se ne trudim
Mogoče se bo našla kšna punca, ki bo skušala razumeti zakaj sem tak in videla kaj dobrega v meni (tako kot se je že 1x zgodilo)…..mogoče ne….upanje imam vedno…..se pa ne obremenjujem preveč, kajti veliko je dandanes samskih in sem pripravljen tudi na to da bom za vedno sam
Našla se bo, če se le ne boš sramoval takšnega kot si. Samozavest je širok pojem. Vsak je lahko samozavesten, če le izpolnjuje moj prvi stavek. Da pa pri tem ne izpadeš domišljav, se je treba naučit sprejemat tudi drugačne od sebe oziroma jim dovoliti, da so takšni, kot so. Tudi oni so ranljivi pod kožo, ne glede na to, kako delujejo navzven. 🙂
jst vem kaj pomeni, ne znam pa ti z besedami opisat…..to se kar hitro vidi ko začneš spoznavat osebo
Če ne znaš opisati, imaš bolj slabo predstavo o definiciji te besede. Lahko rečeš, da veš, ampak kar ne znaš tudi opisati s svojimi besedami, bolj slabo poznaš.
Sadni ima pa certifikat, da pove, kdo je kul in kdo ni. On odloča o absolutni resnici. Kot bog, tako nekako. 😉
Po moje samo to nervira, da te, Marko, ne uspejo s tira vreč oz. toliko sprovocirat, da bi napisal kaj drugega, se razjezil. Sicer je pa zanimivo opazovat dinamiko pišočih, kako se različno dojamemo, še posebno, če ni zraven smajlijev. Sadni npr. vedno dojame kot da smo vsi blazno resni, sploh ne dojame, da tudi on kdaj dobi kostko hihi No hard feeling evribadi.
Kaj se pa s samičko dogaja, da je postala tako razdražljiva in agresivna? Samička, kdo te je tako razočaral? 😉
Ne vem točno, tudi jaz čutim, da se nekaj dogaja pa ne znam razbrati vsega, se mi zdi da sem se vrgla po Katenjki in vse manj in manj spim…posledično sem razdražljiva pa tečna in imam PMS pa sindrom polne lune pa….Krivokljunka že ve, ni bila za brezveze “tepena” 🙂
Ti bom poslal slikco
Kam pa? Ne spomnim se, da bi javno napisala svoj mejl.[/quote]
Ptičica – nekaj postov nazaj te teme si ga spraševala o definiciji “preprostosti”, ker samski34 ne zna tega pojma spraviti v opisno obliko (vsaj tako je povedal), ti verjetno želi to “definicijo” pojasniti s slikco 🙂
A mogoče hoče to “definicijo” pojasniti s tako slikico:)
A mogoče hoče to “definicijo” pojasniti s tako slikico:)
http://www.youtube.com/watch?v=hUg-LKUVZ_s%5B/quote%5D
Hahaha…ful dobro :-))))) Frau Krivokljun pa se je tako ali tako dokončno odločila, da z mano več ne komunicira, tako da glede odgovora lahko samo ugibam 😉
Glej, ni jim treba. Ker je dovolj tipov, ki sami pridejo. Razumeš?
Sramežljivost je slaba lastnost, znebi se tega. Samozavest pomeni, da se ne sramuješ samega sebe, takšnega, kot si. Nesamozavest je slaba lastnost. Ženske instinktivno iščejo močnega moškega, ne šibkega moškega, ki je po možnosti še mevža.
Forum je zaprt za komentiranje.