Kje se zbirate SAMSKI MOŠKI (30-40 let)?
Glej, ni jim treba. Ker je dovolj tipov, ki sami pridejo. Razumeš?
Sramežljivost je slaba lastnost, znebi se tega. Samozavest pomeni, da se ne sramuješ samega sebe, takšnega, kot si. Nesamozavest je slaba lastnost. Ženske instinktivno iščejo močnega moškega, ne šibkega moškega, ki je po možnosti še mevža.[/quote]Saj načeloma ja, čeprav to, da je nekdo miren ali tih, ni nujno povezano z nesamozavestjo. Pa tudi nesamozavest kot sama po sebi ni slaba lastnost, prej negotovost.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kam pa? Ne spomnim se, da bi javno napisala svoj mejl.[/quote]
Ptičica – nekaj postov nazaj te teme si ga spraševala o definiciji “preprostosti”, ker samski34 ne zna tega pojma spraviti v opisno obliko (vsaj tako je povedal), ti verjetno želi to “definicijo” pojasniti s slikco :-)[/quote]
Hvala za razlago. Če je pa temu tako, pa se povsem strinjam s tvojo oznako njega. Človek, ki raje useka nazaj v svoji užaljenosti kot namenil lepo besedo. Mislim da sem dobila dovolj zgovorno definicijo “sem preprost”.
Se strinjam. Pa vendar, a ni bolje imet nekoga, ki nosi v sebi nek žar, neko radovednost, tudi pogum, da uresničuje tisto, kar ga veseli? Miren je lahko tudi evfemizem za pasiven in nezainteresiram za dogajanje okoli sebe.
Ptičica – nekaj postov nazaj te teme si ga spraševala o definiciji “preprostosti”, ker samski34 ne zna tega pojma spraviti v opisno obliko (vsaj tako je povedal), ti verjetno želi to “definicijo” pojasniti s slikco :-)[/quote]
Hvala za razlago. Če je pa temu tako, pa se povsem strinjam s tvojo oznako njega. Človek, ki raje useka nazaj v svoji užaljenosti kot namenil lepo besedo. Mislim da sem dobila dovolj zgovorno definicijo “sem preprost”.[/quote]
Your welcome 😉 Model samski34 mene ni z ničimer pritegnil, meni nekoliko deluje kot puščoba, lahko da se motim, toda po tem kar je povedal in kako se je opisal…raje sem s tem kar imam – sama s sabo 🙂
Nesamozavest ni slaba lastnost, ne vem če res, daj mi prosim navedi vsaj en primer iz življenja, kjer se bolje obnese biti nesamozavesten kakor pa obratno. Hvala lepa.[/quote]
recimo, ko ti na ulici grozijo, da te bodo razparali, če jim ne daš denarja/zlatnine/telesa. Ali pa, ko se nate spravi nasilen partner/sosed/razburjen kupec.
Nesamozavest ni slaba lastnost, ne vem če res, daj mi prosim navedi vsaj en primer iz življenja, kjer se bolje obnese biti nesamozavesten kakor pa obratno. Hvala lepa.[/quote]
recimo, ko ti na ulici grozijo, da te bodo razparali, če jim ne daš denarja/zlatnine/telesa. Ali pa, ko se nate spravi nasilen partner/sosed/razburjen kupec.[/quote]
Ok, hvala Krivokljunčica. Vsi ti tvoji primeri so dokaj delikatni, sama nisem imela takšnih v mislih, iščem kaj bolj uravnovešenega, vsakdanjega pa da je hkrati dobro, da si nesamozavesten v tistih okoliščinah 😉
Nesamozavest ni slaba lastnost, ne vem če res, daj mi prosim navedi vsaj en primer iz življenja, kjer se bolje obnese biti nesamozavesten kakor pa obratno. Hvala lepa.[/quote]
recimo, ko ti na ulici grozijo, da te bodo razparali, če jim ne daš denarja/zlatnine/telesa. Ali pa, ko se nate spravi nasilen partner/sosed/razburjen kupec.[/quote]
Ampak dejstvo je, da se ravno na nesamozavestne spravljajo nasilneži in ravno nesamozavestnim se dogajajo ponavadi takšne stvari, ker je to del njihove resnice.
To je zato, ker se ljudje sploh ne vprašajo, kaj je tisto, kar definira “južnjaka”. Ali so to že sami biološki starši ali vzgoja. Če je otroka, ki je iz BIH posvojila slovenska družina ali gre za južnjaka? Ali pa se zaradi posvojiteljev šteje za Slovenca? Značaj posameznika ni odvisen od njegove narodnosti, veroizpovedi oziroma sploh tega ali je veren.
Kje si se pa ti največ zarečenega kruha najedla? V ljubezni? Ziher si postavljala kriterije v smislu sanjske boljše polovice, nato pa se je zgodilo nekaj drugega :)).
Aja mogoče sem malo sfalila temo… ne vem zdaj, ali je to mišljeno za samske ali tiste, ki imajo radi gore…. namreč, to se včasih toliko da ne tragično izključuje–
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kar se rožic tiče jih tudi jaz nekaj poznam. Zanimivo bi bilo videti, če se spoznava na iste, ali bi se dopolnjevala ;), bi se pustil kaj naučiti.
V katere konca pa si oz. rada hodiš?
Drugače pa kar se tiče takšnih in drugačnih rožic…, na Golici so zdajle zelo aktualne narcise, ključavnice jim pravijo v tistih koncih 😉
Lp
Forum je zaprt za komentiranje.