kje nakupujete “velikanke” :)?
visoka sem 180 cm in imam full težave dobit dovolj dolge hlače, majice z dovolj dolgimi rokavi in predvsem čevlje, ki morajo poleg tega, da so veeeeeeeelike, biti tudi brez pete……
je kje katera, ki je že rešla ta problem ali pa le ve za kakšno trgovino, kjer bi lahko tudi jaz bila malo bolj izbirčna, ne pa, da moram kupit vse, kar je približno primerne velikosti, ne glede na to, ali mi je zadevščina sploh všeč ali ne…..
full hvala!
ojla, imaš glih tak problem kot jaz:
tudi jaz sem visoka 180cm, dolge noge, dolge roke, vsaka cunja prekratka – skratka obup!
Sem našla pa rešitev, ki je kolkor toliko uredu:
Hlače so od Wit boya ful dolge, tako da s tem ni več problema. Majičke si pa nabavljam od s´oliverja, so rokavi glih prov dolgi (ampak res glih za glih)
Jest sem isto visoka, nosim 42 konfekcijko, pa ni panike. Vse dobim, izogibam se samo Witboya, kjer majo res cuckana oblačila, pa še tam kakšno jopico ujagam. Problem nastane, tako kot pri tebi, pri čevljih. Kupujem pač malenkost bolj športne čevlje, sem in tja urajmam kaj bolj finega, takrat jih tudi kupim, pa potem hlače čevljem prilagajam, ne čevlje hlačam.Imam nogo 41/42 tam tam. Problem…, je pa res, da ne zapravim ves denar za čevlje, ker nimam možnosti kupit vseh čevljev, ki so mi všeč.
LP, pa še enkrat, ni tko hudo, vzemi si čas
V Peku v Trzicu v industrijski trgovini majo tud zenske cevlje stevlika 42 in 43…enake modele kt jih prodajajo v Lj ali drugje..pa se kksne druge modele od prejnjega leta itd.
Svetujem da greste pogledat tja.
Drgac pa hlace, puloverje itd. sm skoz kupovala v h&M u v Avstriji (sm tud 180 cm visoka) kjer so mel ze par let nazaj dost dolge hlace in rokave itd.
zanc sm nasla kavbojke tud v Marks& Spencer pise pa prolonged. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.