Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kje najti delo s 1600 € plače netto, če si zabit?

Kje najti delo s 1600 € plače netto, če si zabit?

Za žensko.

Zaposli se pri Niki Kovač ali predsednici pirc musarjevi, tud klakocarka te bo vesela…..svoji k svojim

Odgovor na objavo uporabnika
Delo, 06.09.2025 ob 06:34

Za žensko.

Koliko je pa za moške? 1200€?

Odgovor na objavo uporabnika
monovka, 06.09.2025 ob 08:08

Koliko je pa za moške? 1200€?

od kod si zdaj moske privlekla?sprasuje za zenske…kot vedno dte babe funkcionalno nepismene in ti si dokaz

Včlani se v SDS. Tam je tako: bolj si zabit in lezeš v rit, bolj napreduješ. Pa upam, da nimaš kakšne šole narete, to je velik minus.  Pa srečno!

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 06.09.2025 ob 08:13

od kod si zdaj moske privlekla?sprasuje za zenske…kot vedno dte babe funkcionalno nepismene in ti si dokaz

? preberi še enkrat naslov teme: piše, če SI ZABIT, ne piše ZABITA!

Komot rečeva eno o pismenosti…

Odgovor na objavo uporabnika
monovka, 06.09.2025 ob 08:16

? preberi še enkrat naslov teme: piše, če SI ZABIT, ne piše ZABITA!

Komot rečeva eno o pismenosti…

na zadruzneem plotu tud pise kurc pa ga ne mores nategnit….pismeni razumemo, ti pac ne in se ocitno spuscas po plotu hehe….po moje si zaposlena v uradu predsednice tam ste zbrane cvetober zabitosti

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 06.09.2025 ob 07:01

Zaposli se pri Niki Kovač ali predsednici pirc musarjevi, tud klakocarka te bo vesela…..svoji k svojim

Tako je , morda bi prišla v poštev tudi pravna mreža za demokracijo, tam so take cvetke na kupu.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 06.09.2025 ob 08:19

na zadruzneem plotu tud pise kurc pa ga ne mores nategnit….pismeni razumemo, ti pac ne in se ocitno spuscas po plotu hehe….po moje si zaposlena v uradu predsednice tam ste zbrane cvetober zabitosti

No, saj v takih primerih ženske nesposobnosti pa se kavalirji tvojega kova sami ponudite za tolmače ?
Sama sreča, da te imamo vsaj tukaj, sicer bi bilo pusto in nezabavno.

Sem se tudi jaz spraševala enako pred 5 leti in naredila majhno raziskavo, saj sem vedela, da talentov nimam, nekega specifičnega znanja tudi ne in vedela sem, da ne bom delalal za minimalno plačo. Zaposlila sem se na banki, delovnik je v redu, vilendi, prazniki prosti, plača z dodatki tam nekje 1800 eur, če presegaš plan je lahko plača tam nekje največ tisočaka višja. Pa še kadra jim primanjkuje, tako da sem bila sprejeta že po prvi poslani prošnji. Aja še to, nisem vodstveni kader, ampak na šalterju.

 

Ce si podobna Alenki Gomboc, potem se včlaniš v pravo stranko, še poslanka si lahko.

 

Komot rečeva eno o pismenosti…

 

Ta bi bila pa zabavna.

(zabavna debata, ženski spol)

Je kr pomembno koliko soli imas v glavi. Vendar je se vedno na prvem mestu izgled in lepota. Ali te opazijo, ali te ne opazijo. Za večina ženskami stojijo močni in vplivni moški. Ce imas oboje je pa kot bi zadela glavni dobitek na Loto.

dokler je mlada, lahko ženska vedno oddaja svojo luliko najboljšemu ponudniku. Lahko short-term (kurbica) ali pa long-term (načrtna zveza s finančno dobro situiranim moškim).

sicer pa lahko ženska dela tudi večino fizičnih obrtniških del, ki jih delajo moški in bi lahko zelo dobro zaslužila… ampak ne, mentalno je “prefina” za njih

Ženska bi vedno bila rada na toplem in udobnem, nikoli se ne bi rada preveč izpostavljala (tudi ko gre za odgovornosti), seveda pa ima na koncu pretirane denarne ambicije, za katere uporabi flirt ali spletke

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8955, 06.09.2025 ob 09:06

Komot rečeva eno o pismenosti…

 

Ta bi bila pa zabavna.

(zabavna debata, ženski spol)

?? a ti ne verjameš v črni humor in samokritiko?

?? a ti ne verjameš v črni humor in samokritiko?

 

Kje pa samo sebe kritiziraš? Mislim…glede na tvoje drugo verovanje.

Pa kje govoriš o dojenčkih, ki se jih z vilami pospravlja? Glede na tvoje prvo verovanje.

Pri debelem Maljavcu. Poglej kako mu gre dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
Zaposlena, 06.09.2025 ob 09:05

Sem se tudi jaz spraševala enako pred 5 leti in naredila majhno raziskavo, saj sem vedela, da talentov nimam, nekega specifičnega znanja tudi ne in vedela sem, da ne bom delalal za minimalno plačo. Zaposlila sem se na banki, delovnik je v redu, vilendi, prazniki prosti, plača z dodatki tam nekje 1800 eur, če presegaš plan je lahko plača tam nekje največ tisočaka višja. Pa še kadra jim primanjkuje, tako da sem bila sprejeta že po prvi poslani prošnji. Aja še to, nisem vodstveni kader, ampak na šalterju.

 

Na šalterju je res 1800 neto?

Ma moje mnenje na lotu zadeni in ko dobiš nekaj miljonov oddajaj nepremičnine, kupi en blok in ga obnovi pa bo… Ali pa naredi kot Tina Gaber, dokler te en bogataš ne oženi ga išči….

za 8955

Kje pa samo sebe kritiziraš? Mislim…glede na tvoje drugo verovanje.

Natolcujem na bajeslovno pomanjkljivo pismenost žensk in pomanjkanje humorja. Tako se nam očita tukaj. Še nisi nikoli opazil?

 

Pa kje govoriš o dojenčkih, ki se jih z vilami pospravlja? Glede na tvoje prvo verovanje.

O dojenčkih in vilah pa ne vem ničesar. To zagotovo ne bo moje. Od kod ti to?

Fantje takih težav nimamo. Čedalje več direktorjev je gejev.

a za pisanje postov in komentarjev ti zavod nič ne plača?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close