Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kje kupit sadje/zelenjavo iz SLOVENIJE? Sploh PARADAJZ

Kje kupit sadje/zelenjavo iz SLOVENIJE? Sploh PARADAJZ


Če drugo leto posejem malo več solate, bosta prišle tudi k meni nabirat ? 🙂
Pa še špricana ne bo..:)

Seveda prideva :)) Še posebno, če boš imel za naju na litre domačega soka pa senčko za malico.


Če drugo leto posejem malo več solate, bosta prišle tudi k meni nabirat ? 🙂
Pa še špricana ne bo..:)[/quote]

Se bi strinjala tvoja, da bi druge hodile v njen vrtiček nabirat solatke? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Če drugo leto posejem malo več solate, bosta prišle tudi k meni nabirat ? 🙂
Pa še špricana ne bo..:)[/quote]

Se bi strinjala tvoja, da bi druge hodile v njen vrtiček nabirat solatke? :D[/quote]
Bi. Saj to bi bil izredni dogodek.:)

Bomo šli japke nabrat, pa sprešat…:)
Sence pa kolikor hočeš…Sredi narave ob gozdu.

Če ni predaleč DOMAČA VAS v Kranju, super izdelki, so iz vse Slovenije: zelenjava, potaknjenci seveda sezonsko sadje, meso, siri, melko, vino…

http://www.domaca-vas.si/

Se bi strinjala tvoja, da bi druge hodile v njen vrtiček nabirat solatke? :D[/quote]
Bi. Saj to bi bil izredni dogodek.:)

Bomo šli japke nabrat, pa sprešat…:)
Sence pa kolikor hočeš…Sredi narave ob gozdu.[/quote]

Razprostreš odejo sredi jasice, dekleti popijeta kozarček rdečega, končno malce tišine, ker jezik prestavita v nižje prestave :), se razkomotika na odeji, da razprostreta vse štiri od sebe, kljub senci jima postane vroče, na bluzici odfrči knofek, Robi miže tipa in išče knofič… :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Bi. Saj to bi bil izredni dogodek.:)

Bomo šli japke nabrat, pa sprešat…:)
Sence pa kolikor hočeš…Sredi narave ob gozdu.[/quote]

Razprostreš odejo sredi jasice, dekleti popijeta kozarček rdečega, končno malce tišine, ker jezik prestavita v nižje prestave :), se razkomotika na odeji, da razprostreta vse štiri od sebe, kljub senci jima postane vroče, na bluzici odfrči knofek, Robi miže tipa in išče knofič… :)))[/quote]

Kind of grose – a vseeno hahahaha.. :-))))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Se mi je zdelo, da boste to obesile na taveliki zvon….. :))

Tem “nežnim bitjem” ni nič za zaupat, to že v svetem pismu piše, čist na začetku….. :))))))
Spet bom izgnan iz raja….. 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

@domače: hvala za link. Kranj pa res ni daleč iz Lj :))

Opa bato! Pozabil napisat, da se izza grmovja priplazi volk v podobi gospodiča matjazka, ki zapopade nedolžno ovčko poleg mene … ko se predramim iz kratkega sena, pa zraven mene drnjoha Robić, buteljka prazna, volka in ovčice pa nikjer …

To sem pa videla pri nas v Kranju ko delajo reklamo za Domačo vas, tam itak vedno nakupujem majo full dobro. Pa okoliški kmetje imajo tam tudi svoje produtke…ravno razmišljam da bi šal kupiti kak dober kravji sir za pečenje tja.

Jaz sem se v zadnjem času (mesecu, dveh) vrgla na kozje produkte. Tudi lažje prebavljam kozji jogurt od kravjega, da ne omenjam fantastične skute iz kozjega mleka ali kozje sirotke (ta rpide bolj grudičasta), njam njam

Se mi je zdelo, da boste to obesile na taveliki zvon….. :))

Tem “nežnim bitjem” ni nič za zaupat, to že v svetem pismu piše, čist na začetku….. :))))))
Spet bom izgnan iz raja….. :D[/quote]Pozabil sem napisat, da nobena št. in noben kontakt ni moj, vse kar sem poslal se navezuje izključno na sadje in zelenjavo. Za kak dodaten “korenček” se pa kar same potrudita, ne šparat jezika… 😉 )

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Yum Krivokljun, kje pa kupuješ kozji sir v trgovini ali pri kakemu kmetu? Meni so nasplošno siri full dobri, to mi je kot čokolada.

@On_: meni so kontakti čisto dovolj, Katenjka pa je eno radovedno bitjece … nežna vilinka, in ji ni za zameriti :))))

@Princess28: kupujem v Plavi laguni (Bežigrad, Ljubljana), mislim da je kmetija Dremelj (se spomnim od pevke), ne naredijo dovolj, da bi prodajali po štacunah, zato imajo samo stojnico. Pa tudi dost poceni imajo. Ponavadi je kozja skuta 250g 4 evre, oni pa imajo za isto ceno 500g.

Kozjih sirov pa nisem še probala, so mi bolj všeč tisti z modro&belo plesnijo.

Krivokljun, thanx za informacijo, jst imam vse rada kar je podobno siru, razne skute in sirotke. Bom šla pogledati v Plavo laguno. To pa res ni drago za pol kile samo 4 €.

Niso vsak dan tam, mislim da so torek, sreda, petek in sobota (za petek in soboto sem 100%).

500ml jogurta pa stane 2 evra, samo meni je preredek. Ni pa slab.

Danes sem v Tušu kupila ta paradajz “lušt”… in moram potrditi, da tako dobrega paradajza pa še nisem jedla…. skratka se je kar topil v ustih, okus pa perfektn po “pravem” paradajzu.:)

jaaaaaa, jaz sem šla včeraj prav zato v Tuša, da “malo” nabavim. No, kupila sem ga dobre 2 kili ;)))) Včer sem že vrgla v omakco, danes zvečer pa pojedla kot jabolko, njam njam

Aja, spustil so ceno, tako da zdaj namesto 3 eur stane 2,19/kilo.

Bibita, potem še nisi jedla domačega paradajza…. Topi v ustih se lahko sir oz. sladkor, ker imam v slini encima, ne pa zelenjava. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Hja… Le čevlje sodi naj… :)))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

v kranju je kot neka tržnica v hali sicer domača vas, imaš zelenjavo,… iz vse slovenije če seveda ni predaleč
lep pozdravček :)))

http://www.domaca-vas.si/

Hihi, vidim da nekdo dela reklamo za Domačo vas 😉 Nič hudega, bolje 2x povedati kot pozabiti.

Ni mi pa jasno nekaj. V Intersparu na pakiranih jagodah (500g košarice), ki so razmeroma velike in zato mi dišijo po pospeševalcu rasti, piše, da je poreklo Avstrija, podpisane pa so Zdole v Sloveniji. Kaj pri nas so samo pakirali avstrijske jagode? O.o Čeprav zdajle, ko gledam po njihovi strani, vidim, da imajo sami ogromne nasade jagod, zakaj potem piše poreklo Avstrija? So sadike od tam? Kakorkoli, da se jih tudi same nabrat, jupiiii Gre pa za Darsad[/url]

Krivokljun sem mislil, da boš že kaj povedala kako si jih nabirala, ker če se boš predolgo obirala jih (letos) ne boš nabirala……
Pohiti 😉

Dogovarjanja so v teku, je pa šment, ker skoz dežuje, pa delat je tud treba 🙂

Fcuk, konec je z obiranjem jagod 🙁 Zdej sem pa čist depresivna.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close