Kje, kako ste spoznali partnerja?
Brskam po MONu in je veliko tem o tem kje spoznati fanta/punco, veliko nasvetov, veliko idej.
Mene pa bolj zanima kje ste dejansko imeli uspeh?
Na kakih lokacijah, aktivnostih, srečanjih in kako ste spoznali partnerja?
Zanima pa me predvsem za tiste, ki ste spoznali partnerje po recimo 30tem letu, lahko tudi kaj manj. V glavnem za tiste ne čisto rosno mlade, ko je še veliko izbire.
Jaz sem bolj neuspešna pri teh spoznavanjih. Z bivšim sva se našla v planinskem društvu.
antilopa, to sploh ni tako slabo :). Si predstavljša zagrizenega janševca in zagrizeno levičarko? Saj bi se še pobila med sabo.
In tudi jaz priznam, da me odbijajo politično preveč obsedeni ljudje. Ne glede na barvo. Če je nekdo v neki stranki ok, ampak le dotlej, ko ne teži kar naprej s svojo stranko in ne pljuva po vseh ostalih.
Metka, mene je strah, če nekdo reče, da je “zaprisežen” desničar ali levičar, saj je vseeno za katero barvo gre.[/quote]
Na tvojem mestu bi jaz spal pri zaprtem oknu pa tudi ne bo odveč, če v sobo obesiš kakšen venec česna. Prav danes ponoči imam v planu pohod in nikoli ne veš… :-)))))))[/quote]
Zapriseženih levičarjev se ne bojim, imam bolj učinkovito varovalo od venca česna. :)))) Boom, v življenju nikoli ni dobro ničemur in nikomur slepo verjeti.
Na tvojem mestu bi jaz spal pri zaprtem oknu pa tudi ne bo odveč, če v sobo obesiš kakšen venec česna. Prav danes ponoči imam v planu pohod in nikoli ne veš… :-)))))))[/quote]
Zapriseženih levičarjev se ne bojim, imam bolj učinkovito varovalo od venca česna. :)))) Boom, v življenju nikoli ni dobro ničemur in nikomur slepo verjeti.[/quote]
Kaj imaš to zaeno varovalo? Križ, srebrne metke ali kakšno zver pod kovtrom? :))
Eno je slediti ljudem in raznim bolj ali manj samooklicanim vodjem in drugo se identificirati ali približevati nekim idejam. V prvem primeru bi težko govorili o levem ali desnem. Tisto je bolj ovčjereja.[/quote]
Ljudje se prvo identificirajo, potem sledijo idejam, tudi v primeru ovčereje:). Problem je, ker imajo t.i. samooklicani vodje močan vpliv, retorične sposobnosti prepričevanja do te mere, da nekoga prepričajo in se poistoveti z njihovo idejo (s katero se sami od sebe ne bi nikoli).
Meni ni problem slediti ostali skupini ovčic pri zadevah, ki niso bistvene, ključne za odločanja o prihodnosti. Ovčereja je odlična pri poistovetenju enostavnih primerov in posledično rešitev:).
Zapriseženih levičarjev se ne bojim, imam bolj učinkovito varovalo od venca česna. :)))) Boom, v življenju nikoli ni dobro ničemur in nikomur slepo verjeti.[/quote]
Kaj imaš to zaeno varovalo? Križ, srebrne metke ali kakšno zver pod kovtrom? :))[/quote]
Moje varovalo je Snoopard, ki budno spremlja vsako mojo potezo kot sokol. :)))
[/quote]
haha verjemi da za svoja leta presenetljivo malo.
Goldfish: vedno folku svetujem, naj gre oglas spisat za to primerne portale, jasno, zato so tam. Poznam kar nekaj oseb (tudi mojo sestro), ki so preko portalov spoznali svoje partnerje. Sama osebno se pa tega ne poslužujem več. In tud pisanje oglasov v te mon forume se mi zdi waste of time. Če želiš res koga spoznat, moraš pisat (jasno, pod enim nickom:) na neko temo, pa se morda ujameš. Bolje da mi citiraš kak moj stavek, ker ti zdajle na pamet težko povem, zakaj sem takrat napisala tako kot sem.
Forum je zaprt za komentiranje.