Splash › Forum › Starševski čvek › Kje je luna? Kje je luna? Ena524 07.09.2025 ob 20:09 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 22:11 A je oblačno? Zakaj se ne vidi mrka? Prijavi Anonimno 4466 07.09.2025 ob 20:12 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 22:11 Zato, ker je pač mrknila. Prijavi Brajdič doo 07.09.2025 ob 20:23 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 22:11 Kradejo cigani Prijavi Ena873 07.09.2025 ob 20:27 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 22:11 Hvala za butasta odg. Prijavi samo odgovorim 07.09.2025 ob 20:41 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 22:11 Odgovor na objavo uporabnika Ena524, 07.09.2025 ob 20:09A je oblačno? Zakaj se ne vidi mrka? Na jugo-vzhodu Prijavi aja zato 07.09.2025 ob 20:45 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 22:11 Odgovor na objavo uporabnika samo odgovorim, 07.09.2025 ob 20:41 Na jugo-vzhodu Mi imamo tam hrib. Naj gre Luna v rit, da je tam. Je pa ožarila tistih par oblakov, ki so se znašli na nebu. Noro rdeči so bili, nebo pa zeleno modro. Res lepo! Prijavi samo odgovorim 07.09.2025 ob 20:49 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 22:11 Odgovor na objavo uporabnika aja zato, 07.09.2025 ob 20:45 Mi imamo tam hrib. Naj gre Luna v rit, da je tam. Je pa ožarila tistih par oblakov, ki so se znašli na nebu. Noro rdeči so bili, nebo pa zeleno modro. Res lepo! Nebo je bilo ožarjeno od sončnega zahoda 😉 Lepo, ja. Prijavi Holob 07.09.2025 ob 21:11 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 22:11 Vse to napoveduje vojno. Prijavi Anonimno 9807 07.09.2025 ob 21:40 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 22:11 Včeraj so črtali nebo cel dan, da imamo danes te čudne oblake in zdrizasto luno. Prijavi Lepa 07.09.2025 ob 22:11 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 22:11 Na Obali je bila lepo vidno. Sem prav uživala. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.