Kje je Katenjka ?
Nikoli ne reci nikoli, ampak Katenjka verjetno ne bo prišla nazaj. Zakaj bi izgubljala čas z branjem in pisanjem vedno istih nebuloz.[/quote]Saj se vsak enkrat naveliča, a ne?
Še dobrega se kaj šele tega kar se dogaja tu……. :/
Vredu sem hvala. Očitno mi je ok tako kot je. Glede katenjke…če bo kdaj želela, bo sama povedala. Do takrat je vse klevetanje.[/quote]
Potem jo pa vprašaj na gmailu. Mora uradno zaprositi svet forumskih nabijačev, da jo razreši sodelovanja pri čvekanju?[/quote]Kolikor se spomnim je nekoč povedala kdaj in zakaj bo končala s forumom.
Jaz ji želim veliko sreče. 🙂
Vredu sem hvala. Očitno mi je ok tako kot je. Glede katenjke…če bo kdaj želela, bo sama povedala. Do takrat je vse klevetanje.[/quote]
Potem jo pa vprašaj na gmailu. Mora uradno zaprositi svet forumskih nabijačev, da jo razreši sodelovanja pri čvekanju?[/quote]
Ne razumem. Meni ni treba ničesar spraševati, ker vem.
Forum je zaprt za komentiranje.