Kje je Antilopa?
Toliko košaric si ji dal, da bi lahko do konca življenja špilala Rdečo kapico, zdaj pa sprašuješ takšne neumnosti… Jej jej[/quote]
Pa toliko jih še imam na zalogi, kateri jih bom pa zdaj dajal?[/quote]
Ma zmer se kej najde, nč panike pelat… :)))
za pravilen odgovor dobiš golenice njenih zadnjih tac … obrane + kožo z dlakami[/quote]
Raje bi imel tisto, kar skriva med bedrci… brez dlak itak :)[/quote]
lahko ti na kakšen veliki praznik – zapovedan post, posodim v uporabo ☺
špilfrderberka … mi smo pa že vso tvojo zapuščino lepo potalal … sam še štempelj sodišča je manjkal[/quote]
NM-3w, tebi zapuščam ostarelega papagaja, ki ga nisem znala naučiti govoriti. Bo vsaj eden od vaju tiho. :))))[/quote]
dej fentaj pa mumiziraj ga, da ga damo k tebi v krsto … v mojem imenu ☺
Forum je zaprt za komentiranje.