Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kdor sebe ceni, je zahteven tudi do drugih

Kdor sebe ceni, je zahteven tudi do drugih

Ja, bojda viagra dela čudeže. Nekako tako, kot Duracel. ;)))[/quote]

emm … moje sožalje, če med koleni stiskaš tabletke in se “kuriš” samo na dilde
a ti tudi ne pereš cunj, ker še nimaš 30 (do kamor navzdol sežejo praški) ☺[/quote]

A bi mi rad povedal, da obstaja mala modra tudi za ženske? Ali se pač delaš nevednega pri teh letih? :))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


nebi rad prizadel staršev psihični prizadetih …. ampak … a ti veš koliko barv ima mavrica + infra in ultra barve?
kavelj je v tem, da si ljudje prizadevao, garamo, se grizemo v jezik, požiramo svoj ego … za to, da shajamo z Ljudmi … ne pa s slikami na plakatih na katere dripci drkate

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Večkrat preveč…Če bi še več, bi pa se bolj splačalo biti samski. 🙂

Uuu, kaj se eden razburja. Tisti, ki se grize v jezik in požira svoj ego, da lahko shaja z ljudmi, hahaha. Jah, eni pač nimate kriterijev, ker vam je dobro vse, kar vas kdaj pa kdaj po pomoti spusti v mednožje. Saj to razumem in v takih razmerah res ne priporočam izbirčnosti. Mislim, nima smisla…

Res nima smisla, ker iščeš ideal, koliko si sam idealen, pa vidiš, ko se pogledaš v ogledalo.:)

Človek ni artikel, ki ga nabaviš v trgovini in po potrebi daš nazaj na polico.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


trap … vprašaj tvojo mamo kolikokrat IN zakaj ni nastavila vsem drugim samo zato, da si ti imel formalnega očeta. Da nisi zmede, pastorek, … socialno odrinjen.
In fotra koliko jih je nategnil pa nobene ne sme priznati — morda imaš še kakšnega pol brata/sestro … in boš to izvedel šele na dedni razpravi!!!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Na forumu Med over net.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Na forumu Med over net.[/quote]
Katenjka se javlja kot prostovoljka. 🙂
Če izpolnjuje pogoje, bo pa treba sprobat.

Zainteresirani, bolj pomembno je vprašanje, ali si ti takšno žensko lahko privoščiš. Torej ali imaš denar za njeno vzdrževanje. Vse tvoje zahteve izpolnit je ob primernih mesečnih zneskih mala malica.

Zainteresiran, jaz pa mislim, da boš takšno našel, ampak pogoj je, da se zaljubiš. Problem lahko imaš potem, ker le ta ne traja večno. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hja, takšne ženske se najdejo, ampak zakaj za vraga bi takšna imela tebe?
Pišeš, da mora podpirati vse vogale v hiši, tolažiti neboljenega možeka. Mu ustreži v vsem, kar si on želi.
Ženske, ki so takšne kot jih opisuješ, so samske. Ne rabijo parazita. Samo parazit rabi žensko, ki bo podpirala vse štiri vogale in zraven že tolažila možeka.
A za seks pa boš imel moškega?


nebi rad prizadel staršev psihični prizadetih …. ampak … a ti veš koliko barv ima mavrica + infra in ultra barve?
kavelj je v tem, da si ljudje prizadevao, garamo, se grizemo v jezik, požiramo svoj ego … za to, da shajamo z Ljudmi … ne pa s slikami na plakatih na katere dripci drkate[/quote]

Ne sodi drugih po sebi… če ti drkaš na plakate potem ne pomeni da to delamo vsi moški

@Zainteresiran ignoriraj tega cepca ker on je itak doma v kleti in požira svoj ego ker bi rad ven pokazal svoj pivski lamp pa bi se mu vsi smejali…

Ampak je pa zanimivo kako so tisti ki so tudi pod podobno žensko vprašanje odgovorili so odgovorili enako tudi tukaj medtem pa so eni dvoličneži tiho pri ženskah oz. ne napišejo obema spoloma ENAKO

banda dvoličniška, poglejte kdo so tisti…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


nebi rad prizadel staršev psihični prizadetih …. ampak … a ti veš koliko barv ima mavrica + infra in ultra barve?
kavelj je v tem, da si ljudje prizadevao, garamo, se grizemo v jezik, požiramo svoj ego … za to, da shajamo z Ljudmi … ne pa s slikami na plakatih na katere dripci drkate[/quote]

Ne sodi drugih po sebi… če ti drkaš na plakate potem ne pomeni da to delamo vsi moški
[/quote]
pikec … vas toplovodarjev ne štejem(o) med moške — se komot lahko izločiš.

nimamo vsi ljudje plašnic našvasanih … kdaj nam ji vetrič tudi dvigne, da vidimo vse kar je v dosegu očes.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Kako zanimivo, da so nad mano moškice bolj zgrožene od možač. Možače me sprašujejo, kaj lahko jaz nudim ženski? Bom uporabil njihov običajni odgovor na enako vprašanje: ko me bo spoznala, bo že sama ocenila, kaj lahko pričakuje. nekaj takega tukaj pišejo tiste, ki iščejo. Zakaj so samo ženske lahko zahtevne in domišljave, moški mora pa izpolnjevati kriterije? Jaz sem tudi imel do zdaj samo take kot so tele možače z zahtevami na forumu. Pa sem si rekel, da se tega ne grem več. Od zdaj naprej bom tudi jaz samo zahteval. Saj je vseeno, tudi če ne bom srečal normalne ženske iz zgornjega opisa, vse je bolje od zateženih možač ,ki nikdar zadovoljne niso. Je pa nekaj res. Odkar furam žensko filozofijo glede izbire tiste, ki je zame primerna, sem vedno bolj zahteven. Če mi je že kakšna všeč, takoj najdem kup napak, ki me odvrnejo od globljega spoznavanja. Postajam že pravi strokovnjak v odkrivanju ženskih pomanjkljivosti.

Nobenih kriterijev ni treba nobenemu izpolnjevat. Vic je v tem, da ko nekam prideš, se predstaviš, ne glede na spol in potem se pogovarjaš. Kaj čutiš ob tem, veš sam. Pomanjkljivosti izstopijo takrat, ko se z osebo ne ujameš, si pa še vedno lahko dober prijatelj, ki sprejema prijateljičine ali prijateljeve napake.

Najlažje je bit pameten za druge. Vključno z mojim zapisom. 🙂

Jah, to je bolj teorija iz revijalnega tiska. Jaz govorim o življenjskih zadevah.

dober par sta osebi tako grdi, da jih drugi tudi s fižolovko ne dregajo
marljivi kot mravljici
spretni pri delu in brihtni pri denarju
seksata pa samo toliko, kot je potrebno za razplod.

v prostem času pa se ukvarjata s pomembnimi temami kot je sedenje na sestankih pašnih skupnosti, teajih povečevanja proizvodnje in marketinških prijemov.

na vsake tri leta pa gresta za en vikend na dopust.

vozita pa vsak svojega terenca 50K+€

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jah, to je bolj teorija iz revijalnega tiska. Jaz govorim o življenjskih zadevah.[/quote]

Bila bi zelo vesela, če bi bilo iz literature v frizerski čakalnici. Žal je iz prve roke. Prišla sem do tega, da ne ignoriram lastnih občutkov, tako se tudi ne motim (več). 🙂 Upam.

Jah, to je bolj teorija iz revijalnega tiska. Jaz govorim o življenjskih zadevah.[/quote]

Bila bi zelo vesela, če bi bilo iz literature v frizerski čakalnici. Žal je iz prve roke. Prišla sem do tega, da ne ignoriram lastnih občutkov, tako se tudi ne motim (več). 🙂 Upam.[/quote]

Tudi sam govorim iz lastnih izkušenj. In ravno tako ne ignoriram ne občutkov in ne opažanj. Izgleda da se gibljemo med mnogimi resnicami…

Samo tako naprej, pa boš strokovnjak predvsem za permanentno masturbacijo..Verjetno si že…Glej, iz strani , kot je med.over.net, torej stran, v osnovi namenjena zdravniškim receptom, posiliti zmenkarije plac, nižje pač ne gre..zakaj ne, ti ne bom razlagal..Če bi ti res bil, za kar se oglašuješ, oglaševanje ne bi bilo potrebno…Žensko si poišči v reali, nikogar ne zanimajo tvoji prosti spisi, kako zelo zahteven si.

Še enkrat. Ženske živijo v naravi in niso nabavni artikli.Ti nimaš veze o življenju, NM-3w ti je čist dobro napisal.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Samo tako naprej, pa boš strokovnjak predvsem za permanentno masturbacijo..Verjetno si že…Glej, iz strani , kot je med.over.net, torej stran, v osnovi namenjena zdravniškim receptom, posiliti zmenkarije plac, nižje pač ne gre..zakaj ne, ti ne bom razlagal..Če bi ti res bil, za kar se oglašuješ, oglaševanje ne bi bilo potrebno…Žensko si poišči v reali, nikogar ne zanimajo tvoji prosti spisi, kako zelo zahteven si.

Še enkrat. Ženske živijo v naravi in niso nabavni artikli.Ti nimaš veze o življenju, NM-3w ti je čist dobro napisal.[/quote]

bo vsaj v nečem strokovnjak… napram tistih ki probavajo in konstantno falirajo dokler jih ena ne pobere… no tisti so strokovnjaki v prilizovanju in copatarstvu kar pa vsaj ženskam nekaj šteje…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Verjamem. To je najlažje delo, ko to počnemo pri drugih. Kaj pa pri sebi, si že začel, kaj našel? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Samo tako naprej, pa boš strokovnjak predvsem za permanentno masturbacijo..Verjetno si že…Glej, iz strani , kot je med.over.net, torej stran, v osnovi namenjena zdravniškim receptom, posiliti zmenkarije plac, nižje pač ne gre..zakaj ne, ti ne bom razlagal..Če bi ti res bil, za kar se oglašuješ, oglaševanje ne bi bilo potrebno…Žensko si poišči v reali, nikogar ne zanimajo tvoji prosti spisi, kako zelo zahteven si.

Še enkrat. Ženske živijo v naravi in niso nabavni artikli.Ti nimaš veze o življenju, NM-3w ti je čist dobro napisal.[/quote]

Saj spletno gobezdanje je tudi del realnega življenja. A misliš, da tole sanjaš? Ljudje prek spleta trgujejo, se izobražujejo, se množično pecajo, razkrivajo strogo zaupne podatke, za kar so lahko realno kaznovani z dolgim zaporom, velesile celo razvijajo programe in strategije kibernetskega vojskovanja… Koliko dokazov pa še rabiš, da je tole realno?


Verjamem. To je najlažje delo, ko to počnemo pri drugih. Kaj pa pri sebi, si že začel, kaj našel? :)[/quote]

Ne, v to so vrtale moje bivše, da se jim ni bilo treba ukvarjati z lastnimi napakami. Spoznal sem, da ta ženski pristop tudi meni bolj ugaja. Odkrivat tuje pomanjkljivosti namesto lastnih.


a ti pa tukaj (na netu) čakaš, da vse tvoje kandidatke same preživijo PMS in menstro, da boš spet aktualen??

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close