Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kdo pozna to legendo oz. rek?

Kdo pozna to legendo oz. rek?

Lepo pozdravljeni,

prvič pišem neko objavo in odpiram novo temo na forumu. Jutri imava s fantom enoletnico. Napisala sem mu pismo. Za konec pa bi rada prepisala rek oz. mit. Se mi zdi, da je to izustil nek Grk. Govori o tem da se je človek rodil s štirimi rokami in štirimi nogamiin da se je potem prepolovil, zato da bi se spet našel – dve duši v isaknju in najdejnu. nekako tako gre. Ali mogoče kdo ve kdo je to rekel in kaj točno??

Bi bila zelo hvaležna za hiter odgovor, saj moj zaenkrat še spi 🙂

Lepo nedeljo vam želim

Morda tole?

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090310155134AANZ1e8

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

O Matkic, za dežurnega cinika tu gor si pa presneto romantičen.

Ne poznam. Ampak vedno, ko gre za izpoved čustev, se zavzemam bolj za to, da nekdo nekaj sam pove, tako kot misli in čuti, tudi če z zelo preprostimi besedami. Prepisovat zna vsak. Tudi Alenka Bratušek. 🙂

poenostavi in bodi “izvirna”:
brez tebe me je samo pol osebe

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close