Kdo pozna to legendo oz. rek?
Lepo pozdravljeni,
prvič pišem neko objavo in odpiram novo temo na forumu. Jutri imava s fantom enoletnico. Napisala sem mu pismo. Za konec pa bi rada prepisala rek oz. mit. Se mi zdi, da je to izustil nek Grk. Govori o tem da se je človek rodil s štirimi rokami in štirimi nogamiin da se je potem prepolovil, zato da bi se spet našel – dve duši v isaknju in najdejnu. nekako tako gre. Ali mogoče kdo ve kdo je to rekel in kaj točno??
Bi bila zelo hvaležna za hiter odgovor, saj moj zaenkrat še spi 🙂
Lepo nedeljo vam želim
..............................................................................................
[b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.''
- Rick Warren[/b]
Forum je zaprt za komentiranje.