Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kdo plačuje itd

Kdo plačuje itd

Oila,mene malo firbec matra,kdo plačuje v vaši zvezi,če gresta skupaj vn pit,jest,v kino…

Mi dva sva skupaj 4 mesece in vse razdeliva na pol,pijacke pa enkrat časti en,drugič drug.

Če is pametna in se znajdeš, bo fant plačeval, če si poštena pa 50:50. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Midva imava kar vse na skupnem računu- tudi prihodke imava skoraj enako visoke tako, da je vse najino in se ne kregava zaradi financ. Pred poroko pa je bilo normalno, da je eno rundo plačal on, naslednjo pa jaz. Isto je bilo s kosili in večerjami ekrat je on plačal drugič jaz. To se mi zdi edino pošteno.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close