Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kdo od vas ima kakšmo domačo žival in katero

Kdo od vas ima kakšmo domačo žival in katero

Se strinjam s Svetilnik01- imam kar nekaj takšnih sosedov, ki ne mara živali in njihov odnos do ljudi je prav tako grozen kot do živali. Pravzaprav se mi taki ljudje smilijo- polni sovraštva, nezadovoljstva, negativne energije….. Tak je moj sosed – vse mu gre na živce od mačk do mojega psa, ptičov, skregan z lastnimi brati….. V začetku sem se prepirala z njim, sedaj pa se mi dejansko smili. Mora biti prekleto težko življenje, če se obremenjuješ in vse sovražiš.

prav imaš, ampak zakaj imamo dobri ljudje ponavadi kretene za sosede

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close