Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kdo bi chatal oz. je za link chata oz. možnost chata na tem forumu

Kdo bi chatal oz. je za link chata oz. možnost chata na tem forumu

Ne sodelujem, da bi me kdo vohal.

Veliko forumov ima odprto tudi klepetalnico (ampak to so forumi, kjer se je treba za sodelovanje prijaviti). Če hočeš klepetati, klikneš klepetalnico in voila, lahko klepetaš s tistimi, ki so tudi prijavljeni na klepet. Nobena visoka znanost.
Če rabite moderatorja, da si izmenjate besedo ali dve, potem pa boh pomagej no. Če se kdo neprimerno obnaša, se ga prijavi moderatorju/administartorjem, kolikor so sploh dovzetni za take probleme.
Kje so skrbniki tega sistema našli tukajšnji sistem za klepet, mi pa ni jasno. Nisem še videla bolj švoh principa, res ne.

Nč narobe razumet, se z On_-om tudi privat poznava. Smo se z nekaterimi spoznali na pikniku.

Ne On_ ?[/quote]

Aha, vidva potem ne bi drug z drugim, ampak z ostalimi?[/quote]Eh, vseeno si imava še kaj za povedat, a ne It?
Chatterbox, če boš med “ostalimi” si pa vsekakor dobrodošla. (če bom smel tja…..he,he,he..)

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Lahko predlagaš boljšega.

Bo pa chat le kot dodatna možnost, kjer jo vsak izbere, če želi. Ko neka povezava ali reklama…Če te zanima, jo klikneš, če ne, pa pustiš pri miru.

Za diskusije okrog chata pa lahko ostane ta tema. Ker bo tam samo povezava.[/quote]

Kera defenziva, lol, Robi. Nisem jst programer, to maš ti svoj staff, pa naj oni naredijo spodoben chat, da bo razumljiv vsakomur, ne samo geekom 😉

matjazko, lol, Kupid je bil postavljen kot PRIMER funkcije chata, torej ko se v Kupid logiras (ali pa ko se logiras na mon), imas nekje gumbek za chat, kamor jasno prides z istim nickom, s katerim si se registriral na portal. Dvomim da bi chat kot nekaj zunanja povezava (un prilepljen link) deloval.

To je samo moje laično mnenje, ki ste ga hotli, ko ste odprli to temo.

[/u]

Ko neka povezava ali reklama…Če te zanima, jo klikneš, če ne, pa pustiš pri miru.[/b]

joj, jajčeglavci so na delu, kot običajno,,,

Tistim, ki si želijo chatanja, naj ga imajo. Možnosti je ogromno, fatalchat je le eden izmed njih. No, se razlikuje, ker je matjazkov (to tako rad poudarja).

Jaz sem samo tehnično osebje, moje funkcija je, da zadeva (programsko in strežniško) teče.
Robi je očitno na tesno s časom, ampak če želi kdo drugi moderirati čat (pogoj je ,da je nekonfliktna in nezamerljiva oseba), lahko izglasujemo. Vendar te potrebe (zaenkrat) pravzaprav niti ni, ker ni ravno nekakšnega navala na čat, ker ste sami “old-timerji”, ali kaj?, 😀 ki vas ne pritegnijo novotarije? :))) No, dobro, bo pa pač več najstnjic skupaj s Katenjko preostalo za naju z Boomom na čatu. :)))

Poljuben vzdevek se da na prošnjo tudi rezervirati oz. zaščititi z geslom.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

V kolikor bo kdo moderator, je zelo nujno, da je nekonfliktna oseba, ko je tehnično osebje izrazito konfliktnega značaja po principu, “Moje stališče poznaš, če ti kaj ni prav, lahko greš” kar se stopnjuje v “banal te bom ” in v skrajnem primeru v “banana si”

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Resno? Pol bi se pa lahko mal bolj potrudu pa dal prijetnejši izgled, za naše ženske estetične oči 😀

Kaj naj jaz z najstnicami? Za katenjko še ne rečem. Njo bi lahko postavil v vitrino, na čipkast prtiček in občasno z nje obrisal prah. :-)))

Bolje banana kot kivi! 😀

Razširitev za Google Chrome spletni brskalnik ( http://www.google.com/intl/sl/chrome/browser/ ), kdor ga ima: http://fatalchat.com/fatalchat.exe

Po zagonu fatalchat.exe potrdite inštalacijo:
[img]http://fatalchat.com/fatalchat1.png[/img]

[img]http://fatalchat.com/fatalchat.png[/img]

Kaj omogoča? Hitro prijavo iz katerega koli okna, pregled ljudi, ki so trenutno na zvezi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zakaj bi si pa snel dol chat v obliki razsiritve?

Pa zamenjaj muziko oz. dodaj moznost dodajanja od uporabnikov 🙂 Pa nove smeskote obvezno!!!! Une k seksajo :)))))))))

Kolk si ti prijazen, celo prvo mesto zasedam:)))).

hojla,

po naključju sem odkrila ta čet, kakor tudi te forume… sem na četu slišala, da sem prav neizobražena, ker med.over.net-a ne poznam, tako da je bil zadnji čas, da sem pristala tukaj

sem že spoznala glavne akterje in ste mi kr zabavni : )

se beremo

heil eris!

Stray

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close