Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kdo bi chatal oz. je za link chata oz. možnost chata na tem forumu

Kdo bi chatal oz. je za link chata oz. možnost chata na tem forumu

… naj dvigne roko… 🙂

V glavnem, jaz sem za chat. Še kdo?

Prosim, da se javijo tisti, ki tudi niso za chat.

Zaželena je tudi obrazložitev, zakaj (če) koga moti chatanje… oz. zakaj nekoga pa ne.

Jaz se nagibam k razmišljanju, da ni nujno, da se chata, če si to ne želiš (kot ni nujno, da pišeš na forumu, če si tega ne želiš), hkrati pa je chat neka stopnja k boljšemu spoznavanju, manj nesporazumov je tekom pogovora, pa še, če si želiš nek klepet, imaš možnost klepetati takrat, ko si v zagonu s klepetanjem, ne pa da (kot na forumu) čakaš na nek odziv, ki pa pride, ali pa ne pride…

ZA

Glede na to, da možnost klepeta že obstaja, kaj točno vaju ovira, da se ga ne poslužujeta?

Kje pa? Klepet, kjer bi se zbrali fomuraši tega foruma.

Jaz ne poznam.

Kje pa? Klepet, kjer bi se zbrali fomuraši tega foruma.

Jaz ne poznam.[/quote]Ka pa tisto “žmiga” v desnem spodnjem kotu? Čemu je tisto namen?

Kje pa? Klepet, kjer bi se zbrali fomuraši tega foruma.

Jaz ne poznam.[/quote]Ka pa tisto “žmiga” v desnem spodnjem kotu? Čemu je tisto namen?[/quote]

Nimam pojma. Ti veš?

Ka pa tisto “žmiga” v desnem spodnjem kotu? Čemu je tisto namen?[/quote]

Nimam pojma. Ti veš?[/quote]Ne, ker so tudi navodila tako napisana, da jih razume le tisti, ki je zadevo napisal, menda.

Nimam pojma. Ti veš?[/quote]Ne, ker so tudi navodila tako napisana, da jih razume le tisti, ki je zadevo napisal, menda.[/quote]

Celo navodila obstajajo?

No, kaj potem, si za chat ali nisi?

Ne, ker so tudi navodila tako napisana, da jih razume le tisti, ki je zadevo napisal, menda.[/quote]

Celo navodila obstajajo?

No, kaj potem, si za chat ali nisi?[/quote]Jst bi, sam moram fprašat, če lahko…..
Saj veš poročeni moški pa to…. A poročeni sploh lahko to počnemo? :))))

Nimam pojma. Ti veš?[/quote]Ne, ker so tudi navodila tako napisana, da jih razume le tisti, ki je zadevo napisal, menda.[/quote]
Baje, da je tud tisti pozabil po nekaj dnevih. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Celo navodila obstajajo?

No, kaj potem, si za chat ali nisi?[/quote]Jst bi, sam moram fprašat, če lahko…..
Saj veš poročeni moški pa to…. A poročeni sploh lahko to počnemo? :))))[/quote]

Odvisno s kom… in kaj…

Najbrž poročeni s poročenimi, samski pa s samskimi in še ločeni po spolu, da ne bo greha in da se ne bi kdo počutil ogroženega… :)))))
Koruzniki pa itak odpadete….he,he,he….

Najbrž poročeni s poročenimi, samski pa s samskimi in še ločeni po spolu, da ne bo greha in da se ne bi kdo počutil ogroženega… :)))))
Koruzniki pa itak odpadete….he,he,he….[/quote]

Zakaj pa to?

Pravzaprav bi ravno koruzniki se lahko “pomešali” vsepovsod. Se ti ne zdi?

Najbrž poročeni s poročenimi, samski pa s samskimi in še ločeni po spolu, da ne bo greha in da se ne bi kdo počutil ogroženega… :)))))
Koruzniki pa itak odpadete….he,he,he….[/quote]

Zakaj pa to?

Pravzaprav bi ravno koruzniki se lahko “pomešali” vsepovsod. Se ti ne zdi?[/quote]Ne, ne…Ker živete v grehu….
Najprej poročit, potem se bomo pa pogovarjal…. 😀

Kako sta ljubka.
Dajta se že zmenit na msn ali gmailu, da bo mir.

Ne odkrivat tople vode, ker že obstaja:).

Nč narobe razumet, se z On_-om tudi privat poznava. Smo se z nekaterimi spoznali na pikniku.

Ne On_ ?

Kako to misliš?

Sem ZA klasično klepetalnico – tisto desno spodaj je preveč nepregledno in ne služi svojmeu namenu.

Nč narobe razumet, se z On_-om tudi privat poznava. Smo se z nekaterimi spoznali na pikniku.

Ne On_ ?[/quote]

Aha, vidva potem ne bi drug z drugim, ampak z ostalimi?

Pizda si nadležen, chatterbox, če tebe noben/a ne povoha, si si sam kriv. In glede na tvoje poste, je tud jasno, zakaj te ne.

Ja, sem ZA chat, ampak nek normalen, ne kot je bil tisti link zadnjič. Sam kako bi pa sistem prepoznal, če se ni kdo logiral s tujim nickom, recimo raznorazni multipsihonicki bi zagotovo zlorabili kak že znan nick, se pretvarjali, da so tista oseba, in delali sranje. Mogu bi obstajat moderator, ki bi take osebke blokiral (kot tudi sovražni govor – saj vsi vemo, kaj to je).

Kaj pa Robi the Moderator pravi na to idejo? Je sploh izvedljiva?


Je izvedljiva.
Moderator bi naj bil jaz. Kolikor bi imel časa…
Bi pa to bila še ena izmed dodatnih odgovornosti, kjer bi lahko zaradi neodgovornih ljudi in raznih izpadov nekaterih posameznikov, spet pljuvali po meni, da sem nesposoben in podobno…

A ni tko da se logi beležijo? Tako bi recimo lahko za nazaj pobrskal, kateri ip je napisal določeno žaljivost (mislim res na extreme, ko je jasno, da gre za osebno degradacijo).

Jaz si chat predstavljam tako kot ima recimo Kupid. Ima svojo stran s profili, svoj forum in svojo klepetalnico.

Saj ne rabiš ti biti moderator, ampak to naj bi bila načeloma neka nekonfliktna oseba.
Lahko daš seznam ljudi, kdo si želi to biti s foruma, pa se izglasuje.

Zakaj bi pa imela zmenkarsko stran?? In to je zaprt sistem, ko se moraš registrirati. In če se registriraš, se beleži npr. email in podobno. In fukcija moderatorja je samo ena, da “brcne” nepridiprave, ki bi težili 100 na uro ali spamali, iz chata.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Lahko predlagaš boljšega.

Bo pa chat le kot dodatna možnost, kjer jo vsak izbere, če želi. Ko neka povezava ali reklama…Če te zanima, jo klikneš, če ne, pa pustiš pri miru.

Za diskusije okrog chata pa lahko ostane ta tema. Ker bo tam samo povezava.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close