Kdaj ste na monu
vpraš mamo čigav si ☺
sicer pa: da dragi ☺[/quote]
a tvojo mamo naj vprašam? da pogleda v svoje intimne dnevnike tako kot zate?[/quote]
tis pa tolk pameten kot, da si sirota brez staršev, ki jo je rodila teta ☺
a tvojo mamo naj vprašam? da pogleda v svoje intimne dnevnike tako kot zate?[/quote]
tis pa tolk pameten kot, da si sirota brez staršev, ki jo je rodila teta ☺[/quote]
opažam pri tebi močno afineteto glede vprašanja matere, kdo je oče,….predvidevam, da trpiš za Jožefovim sindromom….zapuščenega otroka, ki so ga vzgajali tujci ( po jeziku in kulturi) in se na vse kriplje trudi dobit priznanje pravega očeta..ki paž ostaja neznan:)
tis pa tolk pameten kot, da si sirota brez staršev, ki jo je rodila teta ☺[/quote]
opažam pri tebi močno afineteto glede vprašanja matere, kdo je oče,….predvidevam, da trpiš za Jožefovim sindromom….zapuščenega otroka, ki so ga vzgajali tujci ( po jeziku in kulturi) in se na vse kriplje trudi dobit priznanje pravega očeta..ki paž ostaja neznan:)[/quote]
da dragi ☺
btw: I.N.R.I. je moje dete ☺
da dragi☺ … a si ti tudi lep in bogat kot si pameten in duhovit☺ … te lahko tudi oženim
[sup](ker se pač ven mečeš kot kakšna potrbna pi.čka)[/sup][/quote]
takoj ko se naučiš razlikovati med osnovnimi pojmi….kar zate pomeni…nikoli))[/quote]
da dragi .. lubčka ♥
da dragi .. lubčka ♥[/quote]
ni lubčka zate dokler ne osvojiš osnov…kar zopet pomeni …nikoli:)[/quote]
ne bod no tak … sej te bom oženil s kakšno Brunhildo, ki ima v kleti mučilne naprave ☺
pikec: logika je, da te oženi fajmošter, matičar … ☺[/quote]
no no no no no….tvoje pisanje ne zdrži logike…v tem je edina logika…[/quote]
ritolizek: saj ti nisi tukaj … ti si to samo želiš, da bi bil
Forum je zaprt za komentiranje.