Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kdaj ste na monu

Kdaj ste na monu


vpraš mamo čigav si ☺
sicer pa: da dragi ☺[/quote]
a tvojo mamo naj vprašam? da pogleda v svoje intimne dnevnike tako kot zate?[/quote]
tis pa tolk pameten kot, da si sirota brez staršev, ki jo je rodila teta ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


a tvojo mamo naj vprašam? da pogleda v svoje intimne dnevnike tako kot zate?[/quote]
tis pa tolk pameten kot, da si sirota brez staršev, ki jo je rodila teta ☺[/quote]
opažam pri tebi močno afineteto glede vprašanja matere, kdo je oče,….predvidevam, da trpiš za Jožefovim sindromom….zapuščenega otroka, ki so ga vzgajali tujci ( po jeziku in kulturi) in se na vse kriplje trudi dobit priznanje pravega očeta..ki paž ostaja neznan:)


tis pa tolk pameten kot, da si sirota brez staršev, ki jo je rodila teta ☺[/quote]
opažam pri tebi močno afineteto glede vprašanja matere, kdo je oče,….predvidevam, da trpiš za Jožefovim sindromom….zapuščenega otroka, ki so ga vzgajali tujci ( po jeziku in kulturi) in se na vse kriplje trudi dobit priznanje pravega očeta..ki paž ostaja neznan:)[/quote]
da dragi ☺
btw: I.N.R.I. je moje dete ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

ti kar prepričuj sebe da si od koga oče))) preverjene info. iz samega vrha TNT….streljaš z slepimi naboji…kar je za dobrobit človeštva odlična informacija…za nekater je pač bolje, da ostanejo mrva veja na drevesu življenja))


da dragi☺ … a si ti tudi lep in bogat kot si pameten in duhovit☺ … te lahko tudi oženim

[sup](ker se pač ven mečeš kot kakšna potrbna pi.čka)[/sup]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


da dragi☺ … a si ti tudi lep in bogat kot si pameten in duhovit☺ … te lahko tudi oženim

[sup](ker se pač ven mečeš kot kakšna potrbna pi.čka)[/sup][/quote]
takoj ko se naučiš razlikovati med osnovnimi pojmi….kar zate pomeni…nikoli))


da dragi☺ … a si ti tudi lep in bogat kot si pameten in duhovit☺ … te lahko tudi oženim

[sup](ker se pač ven mečeš kot kakšna potrbna pi.čka)[/sup][/quote]
takoj ko se naučiš razlikovati med osnovnimi pojmi….kar zate pomeni…nikoli))[/quote]
da dragi .. lubčka ♥

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


takoj ko se naučiš razlikovati med osnovnimi pojmi….kar zate pomeni…nikoli))[/quote]
da dragi .. lubčka ♥[/quote]
ni lubčka zate dokler ne osvojiš osnov…kar zopet pomeni …nikoli:)


da dragi .. lubčka ♥[/quote]
ni lubčka zate dokler ne osvojiš osnov…kar zopet pomeni …nikoli:)[/quote]
ne bod no tak … sej te bom oženil s kakšno Brunhildo, ki ima v kleti mučilne naprave ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

kaj se zdaj ven vlečeš z Brunhildo, kar si napisal si napisal….prenesi zavrnitev kot moški, saj si…moški?))


pikec: logika je, da te oženi fajmošter, matičar … ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


pikec: logika je, da te oženi fajmošter, matičar … ☺[/quote]
no no no no no….tvoje pisanje ne zdrži logike…v tem je edina logika…


pikec: logika je, da te oženi fajmošter, matičar … ☺[/quote]
no no no no no….tvoje pisanje ne zdrži logike…v tem je edina logika…[/quote]
ritolizek: saj ti nisi tukaj … ti si to samo želiš, da bi bil

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

A je kdo tu gor, ki ni javna uprava pa vseeno piše dopoldan?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close