Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kdaj se upokojim?

Kdaj se upokojim?

Zdravo

Bi prosila za pomoč. Dec, 2025 bom dopolnila 55 let, neprekinjeno sem zaposlena od 01.07.1987, torej imam polnih 38 let. Imam tudi dva otroka.

Vem, da moram delati še najmanj 2 leti, ne vem pa koliko več.

Hvala za pomoč in lep dan

Še vsaj 5 let, ker moraš izpolniti oba pogoja; delovno dobo in starost.

Obrni se na ZPIZ.

Če imaš digitalni certifikat, pa lahko preveriš na MOJ eZPIZ, imajo vse tvoje podatke.

 

Za otroke lahko nižaš starost, prav tako za delo pred 18.letom.

Na portalu zavod za pokojninsko zavarovanje imate svoje podatke. Logirate se z sigenco in vam izračuna prvo možno upokojitev in znesek. Če ne Znate, pa pojdite na zavod za pokojninsko zavarovanje

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close