Splash › Forum › Starševski čvek › Kdaj se upokojim? Kdaj se upokojim? Anonimno 4742 08.09.2025 ob 13:31 zadnji odgovor 08.09.2025 ob 15:00 Zdravo Bi prosila za pomoč. Dec, 2025 bom dopolnila 55 let, neprekinjeno sem zaposlena od 01.07.1987, torej imam polnih 38 let. Imam tudi dva otroka. Vem, da moram delati še najmanj 2 leti, ne vem pa koliko več. Hvala za pomoč in lep dan Prijavi takole 08.09.2025 ob 13:37 zadnji odgovor 08.09.2025 ob 15:00 Še vsaj 5 let, ker moraš izpolniti oba pogoja; delovno dobo in starost. Prijavi Stara forumašica (res ta prava) 08.09.2025 ob 13:57 zadnji odgovor 08.09.2025 ob 15:00 Obrni se na ZPIZ. Če imaš digitalni certifikat, pa lahko preveriš na MOJ eZPIZ, imajo vse tvoje podatke. Za otroke lahko nižaš starost, prav tako za delo pred 18.letom. Prijavi Anonimna183 08.09.2025 ob 15:00 zadnji odgovor 08.09.2025 ob 15:00 Na portalu zavod za pokojninsko zavarovanje imate svoje podatke. Logirate se z sigenco in vam izračuna prvo možno upokojitev in znesek. Če ne Znate, pa pojdite na zavod za pokojninsko zavarovanje Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.