Kdaj bodo razvili zdravilo za plešavost?
Če tvoj moški ne bi bil “dojemljiv” na dražljaje drugih žensk, ne pride do ničesar. Potem pa spet drugo vprašanje, kaj te žene, da si izbiraš takšne moške. Po moje ni veliko naključij.[/quote]
Matjažko, brez skrbi, moj izbor moškega je v redu, zato pa se najdejo še druge “interesentke”. Zaenkrat se čez njega ne morem pritoževati :)).
Vem, da ne sodi v to temo … Ampak kdaj bodo razvili tudi kakšna plodu neškodljiva zdravila za lajšanje slabosti, bruhanja, bolečih dlesni in drugih tegob v nosečnosti … Ker meni se zdi grozno, da mora ženska v 21. stoletju nosečnost preživljati v mukah. Pa nisem še bila noseča, ampak videno pri sestri in prijateljicah.
Plastična kirurgija pa se kar hitro razvija in dobiva nove razsežnosti, to pa ja.
To, kar pišem v zadnjem času po tem forumu, so pač moja zadnja spoznanja. To ne pomeni, da sem od nekdaj bil tak, daleč od tega.
Ne. Celo priznam, da sem to počel. Morda je celo ostal še kje kak zametek tega strupa, ampak tud to bomo počistili. :)[/quote]
Marko, kaj ti bo življenje brez “strupov”, živ dolgčas. Spet te bodo obtožili, da imaš nad glavo “svetniški sij”. Vsaj v virtuali si lahko kdaj devianten :)).
Muka = nosečnost?
Nosečnost bi naj bila nekaj najlepšega za žensko, v kolikor si s partnerjem želita otroka.
To ni naravno, da nisi sposoben več ničesar prenesti! Da boš tako cartljiv in mehkužen, da ko ti bodo vrtali v zob in boš zahteval anestezijo, ker ne prenašaš bolečin, vonja in krvi pri posegu?
Hah….
Muka = nosečnost?
Nosečnost bi naj bila nekaj najlepšega za žensko, v kolikor si s partnerjem želita otroka.
To ni naravno, da nisi sposoben več ničesar prenesti! Da boš tako cartljiv in mehkužen, da ko ti bodo vrtali v zob in boš zahteval anestezijo, ker ne prenašaš bolečin, vonja in krvi pri posegu?
Hah….[/quote]
Matjažko, ti verjetno veš kako je s slabostjo in bruhanjem med nosečnostjo :)? Nekatere nosečnice so zaradi tega končale v bolnišnici. Tudi na infuziji.
Muka = nosečnost?
Nosečnost bi naj bila nekaj najlepšega za žensko, v kolikor si s partnerjem želita otroka.
To ni naravno, da nisi sposoben več ničesar prenesti! Da boš tako cartljiv in mehkužen, da ko ti bodo vrtali v zob in boš zahteval anestezijo, ker ne prenašaš bolečin, vonja in krvi pri posegu?
Hah….[/quote]
Matjažko, ti verjetno veš kako je s slabostjo in bruhanjem med nosečnostjo :)? Nekatere nosečnice so zaradi tega končale v bolnišnici. Tudi na infuziji.[/quote]
Nekoč so šle ženice s polja domov lepo rodit, danes pa ga še prav “ven ni potegnil”, pa že čuti omotičnost, slabost, ne sme dvignit papirnate vrečke, uboga je … blabla :)))) Lepo te prosim, rojevanje je naravno, tudi bolečina bi morala biti sladka… 😀
Razlika je tudi v tem, sem prepričan, če si ženska otroka samo želi, ali pa si ga resnično želi. V tem dvojem je lahko ogromna razlika. Ženske zanosijo iz različnih razlogov, le malo pa je takšnih, ki to sprejmejo z resnično ljubeznijo. Tiste, ki se “prepričujejo”, da si tega res želijo, v sebi pa to bolj težko čustveno sprejmejo (česar se niti ne zavedajo), bodo gotovo imele več težav, od raznih slabosti, bruhanja, bolečin in hormonskih “težav” in tudi večje bolečine pri porodu, kot pa tiste, ki so otroka spočele s pravo ljubeznijo.
Seveda vsak človek verjame, da ga je spočel s pravo ljubeznijo ampak veliko ljudi tudi živi v lastnih lažeh. Težave pa se potem kažejo preko raznih bolezni in ponavljajočih se bolečinah. Izgovore za vse to pa najdemo v polni luni, pa v hormonih, pa pms, slabo vreme, pa šef v službi, sodelavci, slaba hrana in podobno. Samo, da si ni potrebno priznati resnice. Seveda pa velja za moške enako, ne leti to samo na ženske.
A si spet pameten? Imej ti otroka pa hodi vsakih 5 min na wc pa bruhaj prve 3 mesece. Pa lepo spančkaj na postelji. Kolegica je pobruhala avto na ac, ker ni mogla pravočasno ustavit. Ne vprašat, kako dolgo je ta avto še smrdel …
Ne rečem, da katere ženske ne pretiravajo s vsem tem, ampak donosit otroka 9 mesecev ni šala mala. Poleg vsega, če jo v tem času kaj boli, ne sme jemati protibolečinskih.
Malo več spoštovanja pokaži drugič.
A si spet pameten? Imej ti otroka pa hodi vsakih 5 min na wc pa bruhaj prve 3 mesece. Pa lepo spančkaj na postelji. Kolegica je pobruhala avto na ac, ker ni mogla pravočasno ustavit. Ne vprašat, kako dolgo je ta avto še smrdel …
Ne rečem, da katere ženske ne pretiravajo s vsem tem, ampak donosit otroka 9 mesecev ni šala mala. Poleg vsega, če jo v tem času kaj boli, ne sme jemati protibolečinskih.
Malo več spoštovanja pokaži drugič.[/quote]
Do ptic sorte krivokljun naj izkažem spoštovanje? 🙂
Jaz sem dal samo primerjavo, da je veliko žensk, ki na nosečnost gledajo skorajda kot nekakšno bolezen, pa je to naravno stanje.
In ti kot moški zagotovo veš, kako se ženska počuti v svojem extra large telesu?
Sicer pa vidim, da sem si naredila uslugo, ko nisem prebrala vseh postov, od plešavosti k nosečnicam, to se lahko samo na MŽ čveku zgodi! :D[/quote]
A ti veš, kako se počuti nosečnica? Mislim, da isto kot jaz. 😀
Mimogrede – nisem plešast.
Za razliko od tebe premorem več senzibilnosti, poleg vsega so moje prijateljice nosečke in vem, kako je z njimi. Nobena od njih ne jemlje tega kot bolezen, nobena ni na rizični porodniški, vendar pa določenih zoprnih težav ne gre zanemariti.[/quote]Krivokljunčica, glej, nma smisla, on ve to najbolje, zgoraj primerja obisk pri zobozdravniku in rojevanje, to vse pove ccc
Sicer pa, kar se tiče protibolečinskih in drugih sredstev pa teh ni tako enostavno razviti, ker jih je pač sporno testirati. No, seveda se testirajo, si lahko mislite v katerem delu sveta, a ne… Samo ne vem, kateri ženski je nosečnost lažja, če se tega zaveda.
In še nekaj, tega matjažko tudi ne ve, nosečnost se od nosečnosti lahko zelo razlikuje.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Prosim pojasnimi mi sledeče: iz kakšnih razlogov ženske zanosijo po tvojem mnenju? Torej, razen tistega, da si resnično želijo imeti otroka. Strinjam se, da je razlogov veliko, zanima me, katere imaš v mislih ti.[/quote]Ja hm, saj mene to tudi zanima, namreč, ženske se večinoma odločajo za otroka iz želje, pri moških je drugače, oni so v očetovstvo velikokrat prisiljeni, zavedeni, sprijaznjeni ali pa ne. (Boom bi rekel popredmeteni, ali pač ccc)
Sicer pa Marko, vrhovni racionalist, a misliš, da je na primer neka bolezen kar ozdravljiva, če poznamo njen potek?
Kakšna resnica to?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Nekoč so šle ženice s polja domov lepo rodit, danes pa ga še prav “ven ni potegnil”, pa že čuti omotičnost, slabost, ne sme dvignit papirnate vrečke, uboga je … blabla :)))) Lepo te prosim, rojevanje je naravno, tudi bolečina bi morala biti sladka… :D[/quote”]
Ti nisi normalen..
Kot moški se čutiš poklicanega pametovati ženskam o nosečnosti? Se zavedaš, koliko žensk je v starih časih, ki jih opevaš, umrlo ob porodu?
Sladka bolečina poroda, si ti bolan?
Če ženske obtožuješ, da so v modernih časih preobčutljive, kaj šele za moške reči? V stari Avstriji je šel fant v vojsko za ene 10-18 let in se nikoli več vrnil domov…danes se držijo maminega krila do 40-tega. Profesionalno vojsko smo morali uvesti, ker se moderen prestrašen moški boji služenja vojaškega roka, celo 6-mesečnega…
Ti nisi normalen..
Kot moški se čutiš poklicanega pametovati ženskam o nosečnosti? Se zavedaš, koliko žensk je v starih časih, ki jih opevaš, umrlo ob porodu?
Sladka bolečina poroda, si ti bolan?[/quote]
Spider, tole podpišem.
Vem, kako se počuti nosečnica ob tem, da je bil otrok željeno pričakovan.
Vem, kaj pomeni roditi in vem, da v starih časih ne bi preživela brez operativne zdravniške pomoči.
O sladkosti bolečine? Dajte malo manj brati filozofiranja o tem, kako so porodne bolečine skoraj orgazmične. Predvsem moški.
Ok, najprej, žalostno je, da tole jemljete preveč osebno, vezano nase. In sploh ne vem, če bi pisal o teh razlogih, ker že vnaprej vidim zavračanje in posmehovanje iz tega, češ, kako pa jaz vem, iz kakšni razlogov, saj nisem ženska. Kar je seveda skrajno neumno. In to, da je ženska lahko bolj senzibilna, od moškega, je tudi eno samo pospločevanje, da upraviči svoje slabe argumente v neki debati.
Ženske zanosijo iz mnogih razlogov, eno je lahko povsem nezažljena nosečnost, ki se dogaja predvsem neodgovornim ljudem, ki ne spokrbijo za zaščito, čeprav o otroku ne razmišljajo. Ženske zanosijo zato, ker imajo otroke njihove prijateljice in one ne želijo izstopat. Zanosijo zato, ker si njihovi starši želijo vnuke, zanosijo zato, da obdržijo moškega v slabi zvezi, ker se bojijo bit zapuščene, zanosijo zato, ker jim tik taka biološka ura. Te imajo večinoma ogromno težav skozi nosečnost. Nekatere ženske si tudi želijo želeti imeti otroka.
Verjamem, da je nosečnost podobna, kot je odnos s partnerjem. Če je odnos ljubeč, je ves čas prisotno zadovoljstvo in sloga (neboleča nosečnost), če pa je odnos na silo in iz napačnih razlogov, so ves čas konflikti, trpljenje in nezadovoljstvo (težave med nosečnostjo v različnih oblikah).
Seveda pa zanosijo tudi zato, ker si tega res želijo in ker so v ljubeči zvezi, si želijo otroka svojega partnerja, ker verjamejo, da ji bo stal ob strani.
Res včasih ne vem, ali se zanalašč zaje.bavaš ali si res tako slep. Slabi argumenti od nekoga, ki iz 1. roke ve, ali barimutić, ker mu je pač dolgčas pa pač piše nekaj na pamet? NIste resni.[/quote]
Complete waste of time kdo je bolj ali manj senzibilen (občutljiv) – kot da je to pri nekaterih v “glavi” ustaljeno pravilo kdo je bolj ali manj; variira od posameznika do posameznika različno in nima veze spol 😉
Res včasih ne vem, ali se zanalašč zaje.bavaš ali si res tako slep. Slabi argumenti od nekoga, ki iz 1. roke ve, ali barimutić, ker mu je pač dolgčas pa pač piše nekaj na pamet? NIste resni.[/quote]
Ne vem, od kot tebi ideja, da je ženska bolj senzibilna. To je lahko samo tvoje posplošeno prepričanje in naj tako ostane. Ne bom ti ga vzel. Ostale, ki pa imajo drugačnega, pa ni potrebno žalit.
Res včasih ne vem, ali se zanalašč zaje.bavaš ali si res tako slep. Slabi argumenti od nekoga, ki iz 1. roke ve, ali barimutić, ker mu je pač dolgčas pa pač piše nekaj na pamet? NIste resni.[/quote]
Ne vem, od kot tebi ideja, da je ženska bolj senzibilna. To je lahko samo tvoje posplošeno prepričanje in naj tako ostane. Ne bom ti ga vzel. Ostale, ki pa imajo drugačnega, pa ni potrebno žalit.
Verjetno pa tako zelo senzibilna le nisi, glede na to, da vidiš moje pisanje kot neresno oziroma zajebavanje.
No evo, pa me je že Spider prehitel. Res ste bumbarji eni tle gor, cel dan na forumu, potem pa že celi strokovnjaki na področju žensk. Kako lahko sploh greš tok daleč, da začneš pametovat ženskam glede nosečnosti ? Hahahaha svašta.
Forum je zaprt za komentiranje.