Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kateri aftershave za moške diši ženskam?

kateri aftershave za moške diši ženskam?

torej punce?

Prvo kar mi je prišlo na misel…Jean Paul Gaultier – aftershave.

versace-dreamer

nobeden. Mi vsi čist premočno dišijo. Moj diši le po gelu za britje in to mi je super. Najbolj sovražim, ko prideš npr v lift in v njem še vedno ostaja vonj po tipu, ki ga že zdavnaj ni nikjer več.

od Diorja.
mmmmmmmmmmmmmmm

Ta je pa meni itak zakon…in za moškim mora dišat še par ur, da se vidi kje je hodil:). Kot pri Janku in Metki, ko sta si delala potko iz kamenčkov, drobtinic kruha…tako je s sledjo parfumov:).

Always CK.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close