nobeden. Mi vsi čist premočno dišijo. Moj diši le po gelu za britje in to mi je super. Najbolj sovražim, ko prideš npr v lift in v njem še vedno ostaja vonj po tipu, ki ga že zdavnaj ni nikjer več.
Ta je pa meni itak zakon…in za moškim mora dišat še par ur, da se vidi kje je hodil:). Kot pri Janku in Metki, ko sta si delala potko iz kamenčkov, drobtinic kruha…tako je s sledjo parfumov:).