Katere knjige ste prebrali na dopustu?
Na vlaku ja, na busu ne (imamo preslabe ceste, za daljše razdalje pa preferiram druge prevoze), v čakalnicah pa raje prebiram Global ali rešujem križanke, če sem že tam…
Hja, samo nekje je treba začet, ane, če ne, je res težko brat ang knjige, če pol besed ne razumeš. Vsaj mene znervira to. Določeni moji najljubši avtorji so ostali v ang, ker niso vsa dela prevedena v slo, nekoč bom mogla zagrizt v kislo đabuko. Ker užitku se pa nočem odpovedat 🙂
Nekje sem prebrala, kako je treba pravilno brat na javnih transportih, da ti ni slabo: nikakor ne na trdi podlagi ala miza. Knjiga naj leži v roki in se guga skupaj z nami 🙂
kaj pa bereš posamezne besede … beri vsaj ves odstavek in “neznane” besede dobijo pomen, smisel ☺
pri tvoji trdi buči je vseeno tudi, če ne bereš na javnih transportih … raje se drgni z mednožjem za opornike
Meni na vlaku res ni panike, ampak v avtu ali na busu me pa na naših cestah enostavno tako “prešejka”, da mi ni samo slabo, ampak mi gre na živce tudi, da izgubim vrstico oz. odstavek. In se počutim isto, kot takrat, ko sem (iz kateregakoli razloga že) totalno dekoncentrirana, pa poskušam brati (in po možnosti še pomniti zraven). Takrat raje gledam skozi okno in se pritožujem čez slabo slovensko arhitekturo. 🙂
Nevem zakaj nisem ravno presenečen nad tem. A sploh obstaja kakšna stvar nad katero se ti ne pritožuješ ?[/quote]
Oooo, ko smo že ravno pri pritoževanju – se nisi ti pritožil, da se nikoli ne pohecam? No, zdaj vsaj vidim, zakaj. Ker mojih hecev sploh razumeš ne. Ne samo, da jih ne razumeš, niti dojameš ne, da so tam.
Obstaja pa ogromno stvari, čez katere se nikoli ne pritožujem, ampak nobena ni povezana s tabo. 🙂
ga moraš razumet … poba je nedojeban, ker mi je mamica rekla, da mu bo roka odpadla, če bo tička šlatal ☺[/quote]
A si se to zatipkal?
ga moraš razumet … poba je nedojeban, ker mi je mamica rekla, da mu bo roka odpadla, če bo tička šlatal ☺[/quote]
A si se to zatipkal?[/quote]
jep … moj ™ , da se zatipkam … tokrat res zgleda kor, da mi je bumerang priletel v glavo ☺
Lepo, da se še vedno spomniš najinih bitk. Btw, kdaj si pa nazadnje seksal, tega se pa ne spomniš ane ?[/quote]
A pri tebi se zgodi tako izjemoma, da si moraš zapisati na koledar?
Branje tega foruma je v bistvu največje zapravljanje časa, knjige znajo bit še kul.[/quote]
Veš kolk knjig sem že prebrala ob večerih, ko je folk mislil, da sem z mislimi na forumu:). Nekateri pa analizirajo vse do potankosti…kje je kdo koga, zakaj ga je, kako ga je, kdaj ga bo naslednjič…skratka en kup peripetij.
Tele vaše zadnje izjave so začetek konca MON-a … ste neke sorte spreobrnjenci, ki ga rušite odznotraj … očitno bosta na koncu knjiga in zdrava pamet premagali tako tastaturo kot miško …[/quote]
Kaj pa je MON? Ponavadi firma obstaja zaradi ljudi in ne obratno. Povedala sem, da mi je forum že v samem štartu kot nekaj obstranskega, torej ob nečem, kar je zame veliko pomembnejše. Če berem knjigo, imam dovolj časa da spočijem svoje oči na vsake toliko in pogledam še kam drugam. Ne vem, zakaj bi se kdorkoli ob tem počutil ogroženega. Vsak naj počne, kar mu paše. Meni je vseeno, če ti zdajle izvajaš jogo na glavi ali pa če nikoli več ne prideš na forum. Sem popolnoma indiferentna, ker mi forum ne predstavlja življenja. Sicer pa nč bat, forum bo obstal, samo akterji se bodo zamenjali.
Branje tega foruma je v bistvu največje zapravljanje časa, knjige znajo bit še kul.[/quote]
Veš kolk knjig sem že prebrala ob večerih, ko je folk mislil, da sem z mislimi na forumu:). Nekateri pa analizirajo vse do potankosti…kje je kdo koga, zakaj ga je, kako ga je, kdaj ga bo naslednjič…skratka en kup peripetij.[/quote]
Nevem, pa me niti ne zanima.
Forum je zaprt za komentiranje.