Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Katere knjige ste prebrali na dopustu?

Katere knjige ste prebrali na dopustu?

Wau, Harukija bereš v ang, kapo dol! 🙂 Jaz imam tudi nekaj ang kriminalk na polici, nekako mi ne dišijo preveč, ker jih ne morem tekoče brat.


Na vlaku ja, na busu ne (imamo preslabe ceste, za daljše razdalje pa preferiram druge prevoze), v čakalnicah pa raje prebiram Global ali rešujem križanke, če sem že tam…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Za darilo sem dobila Kindla in je tok fancy, ma že naložen agleško-angleški slovar noter in če kake besede ne zastopim s prstom tapknem nanjo in evo jo razlago. Da bi pa knjigo brala pa zraven po slovarju iskala si pa tud jaz ne predstavljam…

Hja, samo nekje je treba začet, ane, če ne, je res težko brat ang knjige, če pol besed ne razumeš. Vsaj mene znervira to. Določeni moji najljubši avtorji so ostali v ang, ker niso vsa dela prevedena v slo, nekoč bom mogla zagrizt v kislo đabuko. Ker užitku se pa nočem odpovedat 🙂

Nekje sem prebrala, kako je treba pravilno brat na javnih transportih, da ti ni slabo: nikakor ne na trdi podlagi ala miza. Knjiga naj leži v roki in se guga skupaj z nami 🙂

kaj pa bereš posamezne besede … beri vsaj ves odstavek in “neznane” besede dobijo pomen, smisel ☺
pri tvoji trdi buči je vseeno tudi, če ne bereš na javnih transportih … raje se drgni z mednožjem za opornike

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Meni na vlaku res ni panike, ampak v avtu ali na busu me pa na naših cestah enostavno tako “prešejka”, da mi ni samo slabo, ampak mi gre na živce tudi, da izgubim vrstico oz. odstavek. In se počutim isto, kot takrat, ko sem (iz kateregakoli razloga že) totalno dekoncentrirana, pa poskušam brati (in po možnosti še pomniti zraven). Takrat raje gledam skozi okno in se pritožujem čez slabo slovensko arhitekturo. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Nevem zakaj nisem ravno presenečen nad tem. A sploh obstaja kakšna stvar nad katero se ti ne pritožuješ ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Nevem zakaj nisem ravno presenečen nad tem. A sploh obstaja kakšna stvar nad katero se ti ne pritožuješ ?[/quote]
Oooo, ko smo že ravno pri pritoževanju – se nisi ti pritožil, da se nikoli ne pohecam? No, zdaj vsaj vidim, zakaj. Ker mojih hecev sploh razumeš ne. Ne samo, da jih ne razumeš, niti dojameš ne, da so tam.

Obstaja pa ogromno stvari, čez katere se nikoli ne pritožujem, ampak nobena ni povezana s tabo. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Sadni, a tebe grdo in brez občutka zgrajene hiše, ki so brez lepote in duše, nikdar ne motjo – Senza je hotela povedati le to, ti pa spet kuhaš neke stare zamere iz pretekle bitke med vama, ki je zate že davno izgubljena …


ga moraš razumet … poba je nedojeban, ker mi je mamica rekla, da mu bo roka odpadla, če bo tička šlatal ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


ga moraš razumet … poba je nedojeban, ker mi je mamica rekla, da mu bo roka odpadla, če bo tička šlatal ☺[/quote]
A si se to zatipkal?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


ga moraš razumet … poba je nedojeban, ker mi je mamica rekla, da mu bo roka odpadla, če bo tička šlatal ☺[/quote]
A si se to zatipkal?[/quote]
jep … moj ™ , da se zatipkam … tokrat res zgleda kor, da mi je bumerang priletel v glavo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Lepo, da se še vedno spomniš najinih bitk. Btw, kdaj si pa nazadnje seksal, tega se pa ne spomniš ane ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Mir v razredu! Predšolski otroci (nvm3, sadni) bi že morali bit v postelji.


takoj, ko boš ti ob branju Biblije sama ugotovila kako se na vlaku, avtobusu, vzpenjači … bere tiskane in tablične publikacije ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Lepo, da se še vedno spomniš najinih bitk. Btw, kdaj si pa nazadnje seksal, tega se pa ne spomniš ane ?[/quote]
A pri tebi se zgodi tako izjemoma, da si moraš zapisati na koledar?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ugotovila sem, da med sopustom nimam časa brati knjig 🙂 Zato pa jih lahko, ko zbolim in ob koncih tedna.

Še vedno se držim linije kriminalk. Je kdo prebral Vojnovičev drugi roman? Doseže “uspeh” prvega?

Branje knjig med dopustom je zame največje zapravljanje časa. To naj se dela med letom, zvečer ali kako drugače.


Branje tega foruma je v bistvu največje zapravljanje časa, knjige znajo bit še kul.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Branje tega foruma je v bistvu največje zapravljanje časa, knjige znajo bit še kul.[/quote]

Veš kolk knjig sem že prebrala ob večerih, ko je folk mislil, da sem z mislimi na forumu:). Nekateri pa analizirajo vse do potankosti…kje je kdo koga, zakaj ga je, kako ga je, kdaj ga bo naslednjič…skratka en kup peripetij.

Tele vaše zadnje izjave so začetek konca MON-a … ste neke sorte spreobrnjenci, ki ga rušite odznotraj … očitno bosta na koncu knjiga in zdrava pamet premagali tako tastaturo kot miško …

Aja, pozabil sem dodat, da ugašam računalnik in grem brat knjigo še jaz …

Tele vaše zadnje izjave so začetek konca MON-a … ste neke sorte spreobrnjenci, ki ga rušite odznotraj … očitno bosta na koncu knjiga in zdrava pamet premagali tako tastaturo kot miško …[/quote]

Kaj pa je MON? Ponavadi firma obstaja zaradi ljudi in ne obratno. Povedala sem, da mi je forum že v samem štartu kot nekaj obstranskega, torej ob nečem, kar je zame veliko pomembnejše. Če berem knjigo, imam dovolj časa da spočijem svoje oči na vsake toliko in pogledam še kam drugam. Ne vem, zakaj bi se kdorkoli ob tem počutil ogroženega. Vsak naj počne, kar mu paše. Meni je vseeno, če ti zdajle izvajaš jogo na glavi ali pa če nikoli več ne prideš na forum. Sem popolnoma indiferentna, ker mi forum ne predstavlja življenja. Sicer pa nč bat, forum bo obstal, samo akterji se bodo zamenjali.


Branje tega foruma je v bistvu največje zapravljanje časa, knjige znajo bit še kul.[/quote]

Veš kolk knjig sem že prebrala ob večerih, ko je folk mislil, da sem z mislimi na forumu:). Nekateri pa analizirajo vse do potankosti…kje je kdo koga, zakaj ga je, kako ga je, kdaj ga bo naslednjič…skratka en kup peripetij.[/quote]
Nevem, pa me niti ne zanima.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ne zapravljaj svojega časa.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close