Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › kana kana anonimni uporabnik 16.01.2013 ob 17:32 zadnji odgovor 17.01.2013 ob 12:50 Pozdravljeni. Ali mogoče kdo ve, če se lahko pobarvam s kano na beljene lase? LP Prijavi anonimni uporabnik 16.01.2013 ob 17:41 zadnji odgovor 17.01.2013 ob 12:50 Ne, jaz ne vem. Prijavi anonimni uporabnik 16.01.2013 ob 18:38 zadnji odgovor 17.01.2013 ob 12:50 Pa je kdo, ki ve?:) Prijavi Marko 17.01.2013 ob 06:40 zadnji odgovor 17.01.2013 ob 12:50 Je. 🙂 Prijavi °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345 Latissa 17.01.2013 ob 08:14 zadnji odgovor 17.01.2013 ob 12:50 Ne. Baje ti potem lasje odpadejo. http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=9297&offset=10 Prijavi anonimni uporabnik 17.01.2013 ob 12:50 zadnji odgovor 17.01.2013 ob 12:50 Hvala Latissa! Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.