Najdi forum

kam

Dober dan!

Dejte mi povedat kam se boste dali cez vikend.Cel teden sem bila zelo malo z lubijem sedaj pa bi vikend izkoristila do konca.Samo ne z lezanjem v pojstelji to v popoldanskih urah pocneva.Vreme nama ni niti najmanj naklonjeno,hudica cel teden je bil tako lep soncek zdaj pa se tako kislo drzi.No razpisite kam se nameravate dati:

cel vikend bo sonček dajta domišliji prosto pot…mogoče na pico in sprehod ob obali….mmm

Lep vikend bo. Samo ven bo treba iti in bo že prijetno.

Pojdita v hribe!(o to pa ne-zakaj pa ne,kje pa je problem-mraz,sneg,kondicija,..-je res to problem??)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close