KAM?
Joj, romatično je skoraj povsod, važno da sta oba razpoložena. Romatičen je sprehod po stari Ljubljani, romantično je čez dan v Tivoliju in listje pada in vse šumi, romantično je …
Aja, lokal. No prav. Meni je všeč Čajna hiša v Stari Ljubljani, pa saj tam je sploh veliko luštnih lokalov. Všeč mi je tudi na Knafljevem prehodu, kadar je zunaj živa muzika (to je bolj poleti, seveda). Fino je v Casi ali pa …
Čausi
meni je pa všeč Pri vodnjaku na koncu Stare Ljubljane! Pa še mobitel ne lovi, če sediš v spodnjem delu lokala:), tko da te nihče ne moti. Je pa dost žalostno, ker je folk že kar odkril ta lokalček-včasih je bilo namreč bolj prazno in si res imel mir, danes pa vidiš vse možno-beri: vreščeče najstnice.
Forum je zaprt za komentiranje.