Ženske zahajajo na MON, kjer jamrajo nad pomanjkanjem pravih moških vitezov, ki bi se pojavili na njihovih vhodnih vratih in jim ponudili življenje kot ga vsak dan gledajo v televizijskih limonadah.
ma kakšne dame srednjih let. to so tiste miške, ki zgledajo stare 20 let, samo da so dražje oblečene in namalane z dražjim makeupom. mar ne veš, da so danes dame videti kot mlajše sestre svojih hčera? zahajajo povsod, samo ne prepoznaš jih.