Kam si mi šla
Tebi se zdi sporno?
🙂
Me zanima, kaj bi potem njegova partnerka rekla, če bi brala vse kar piše… :-/ … :-)…
Če jo ima, seveda… [/quote]
Kar se tiče robijeve partnerke, bo pa počasi vse jasno. Jaz delam za njegovoe poste trikratni back up, če se slučajno kaj zgodi s strežniki mona. V eni temije nekja pisal o linku do facebooka (svoje partnerke?)… če ne pa s “fizično” pošto… sej vem, kje je doma.[/quote]
O, katenjka,
ti si pa lisica. 🙂 Se potrjuje tisto, da če se ena (ženska) spravi na moškega, bo hudo, če pa dve, pa mu skoraj več ni pomoči… 🙂
Res veš, kje je doma, ali pa se tudi glede tega hecaš?
ej, ne sekiraj se preveč, samo plitki smo sposobni dejansko videti sami sebe kot smo))
preveč globine pa škodi..preverjeno:)[/quote]
Pokroviteljstvo.press 😉 zdaj te bo sklenslala kljub temu, d asi ji tako dober nasvet napisal…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Aaaa, pa smo le spremenili mnenje.
Sicer pa se jaz tudi s pokroviteljstvom ne strinjam. V tovrstnih besedah ni nič pokroviteljskega. Od kod ti to, da to tako bereš.
Bi se strinjala s tistim prvim delom Matjazkove oznake … mačistično. To bi pa že imelo tovrsten pridih.
No, pa gremo mlet naprej…
Ok. Robi, flashgordon, da slišim še vašo obrazložitev, zakaj je posesivno tovrstno pisanje.
Ne vem, če lahko to povem. Naj se Robi oglasi.[/quote]
Nisem mislila, če daš njegov naslov na MON, bolj, če ti je povedal naslov.[/quote]Ja sej naj on to napiše, če ga vem… če bom napisala, da mi je povedal, boš “kaj mislila”, če napišem, da mi ni, mi ne boš verjela. Aja, “mogoče” obstaja za take primere 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Nisem mislila, če daš njegov naslov na MON, bolj, če ti je povedal naslov.[/quote]Ja sej naj on to napiše, če ga vem… če bom napisala, da mi je povedal, boš “kaj mislila”, če napišem, da mi ni, mi ne boš verjela. Aja, “mogoče” obstaja za take primere 🙂 :)[/quote]
Aja. Ok.
Zakaj ti ne bi verjela, če bi napisala, da ti ni povedal svojega naslova?
Ker si pred dnevi nekaj mutila o pecanju med nama in kako je to moralno sporno… itak da mi je marsikaj povedal… s čim neki pa misliš da se peca? Z besedami ali z dejanji?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Pa kaki mačizem neki… po moje se je prepoznal v teh tipih, ki to pišejo, “kam si mi šla” rahlo nesigurni, pa se rešuje(jo) s pokroviteljstvom.[/quote]
A ti to tud bereš kot pokroviteljsko? Kaj je v tem pokroviteljskega?
Bi pa lahko bili tudi nesigurni, ampak pišejo, da bi pustili tak vtis (nesigurnosti ali pa tudi ne posesivnosti).
Seveda z dejanji, samo ne vem, koliko je to izvedljivo preko foruma oz. interneta.
Glede moralne (ne)oporečnosti nisem spremenila mnenja, vendar mislim, da tako osebnih podatkov vsaj preko javnega foruma nihče ne bi pisal. ZS je pa že druga pesem. 🙂
Ti, pa še marsikdo res ne..Avtorica pa v tem primeru sklepa. In če jo to moti, jo bo pozneje prav tako motilo.
[/quote]Robi, ne smeš se obešati na neko frazo , ne v realnem živlnjenju, sploh pa ne preko interneta. Poglej, ti pišeš zelo strpno in prijazno, v eni drugi temi si šel celo iskati poste od nefilke, ki je bil aprilično nesramna do tebe… in s tm povzročaš prekomerno všečnost pri ženskah, ki te potem malikujejo kot ne vem koga, kar se meni pravzaprav zdi malo sporno. Ampak ok, saj ni moja stvar.[/quote]
Katenjka…Zakaj pa sporno ?
Lahko je izjaviti, da se ne obešaj ne neko frazo, če se ti ob tej frazi v mislih pojavi ne vem koliko asociacij na neko nezrelost in osladnost…..
Jaz avtorici, pa tudi tebi ne potrjujem zato, ker bi želel komu ugajati, ampak zato, ker tako razmišljam in imam takšno mnenje o neki zadevi.
Če bi želel ženskam ugajati, ne bi bilo kar nekaj takih, ki me ne prenašajo in odpirajo teme, da me je treba utišati.
Z nekaterimi se razumemo, z drugimi pač ne….
Tiste poste sem šel iskat le zato, ker me je zanimalo ali je pisanje od nefilke argumentirano ali ne..In očitno ni.
Se gre bolj za neko provokacijo.
Če bi meni ženska govorila, kam si mi šel, bi ji povedal, da tega ne maram, ker dobim občutek, da si me lasti.
Stvar je v tem, da “ne vem no” prepričuješ, da ne sme tega čutiti, kar čuti. Zato pa se v njej pojavi odpor.
Saj smo vsi takšni. Če ti ob določenih tipih ali izjavah čutiš odpor, te bom jaz brezveze prepričeval, da tistega ne smeš čutiti.
Poznam le javorjev sirup. Pa ga ne uporabljam. Včasih le sadni sladkor.
Ker si pred dnevi nekaj mutila o pecanju med nama in kako je to moralno sporno… itak da mi je marsikaj povedal… s čim neki pa misliš da se peca? Z besedami ali z dejanji?[/quote]
Pa kaj tu vidve nekaj špekulirata z mojim naslovom….
Pa saj je jasno, da se samske ne želijo razkriti, zato jim moj naslov nič ne koristi.
Robi, malo si me razočaral. Toliko, ko smo govorili o tem, da smo za svoje občutke sami odgovorni, pa tule sedaj tega nisi omenil. Če ona v teh besedah čuti posesivnost, bi se lahko poglobila vase in morda ugotovila, da to, kar čuti, je samo strah pred nečim neznanim, morda zbližanjem. Recimo, lahko bi, ali pa kaj drugega. Ne vem, če je prav, da vse občutke, ki jih doživimo, kar vzamemo za čisto resnico. Posebej slabe očbutke je treba dobro predelati in ugotoviti, zakaj se pojavljajo, glede na to, da smo sami odgovorni za njih. Hočem rečt, da bi po predelavi, ob enakih besedah čutila nekaj povsem drugega, kot posesivnost.
Ja točno. Sploh je pa to neumnost s temi občutki in špekulacijami, kakšen je nekdo in kakšne nekdo v tebi inducira preko interneta. Lepo prosim no. Nekdo je preko interneta takšen kot v rl, nekdo ravno obratno (kompleks po pozornosti), nekdo nekja vmes. Lep primer na primer je tole:
pa prosim ne provocirajte me zdaj, da še napišem, kakšen je bil, ko sva se srečala.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Robi.. to je resnično sporno, čeprav sem se malo zafrkavala. Že itak imajo ženske tu neka predvidevanja da so tipi po internetu vsi z napakami, in potem se tu pojaviš ti,ki jih vse po vrsti razumeš, si strpen, dober, čuteč… in vezan. In vse upanje jim dol pade. In potem pustijo internet, pa spoznajo koga v rl, tisti pa se izkaže, da ima kako napakico, kaj pa vem, zokne pusti ležati ali kaj jaz vem- kuhati ne zna, ti pa znaš to vse, pa še svojo partnerko učiš… in ni čudno, da postanejo ženske zafrustrirane, zatežene, mračnjaške… in če imajo otroka, ga vzgajajo v takem patološkem vzdušju, kot so bile sam vzgajane, samo takrat še ni bilo interneta-pa to ni važno- začarani krog je sklenjen, nihče se nič ne nauči iz napak drugih, vsi se samo iz lastnih… grozljivo… a nimam prav?!
Poglej Robi, znano je da je arhimed začetnik diferencialnega in integralnega računa ki pa je bil pozabljen vse do Newtonovega (in Leibnitzovega!) časa… kaj misliš, kje bi ibli danes, če ne bi bil… in kje bi bili, če i vsakič, vsakih 10 let morali na novo odkrivati toplo vodo… pa jo a veš, v principih človeških duš, živlnjenja kot takega, odnosov, dejansko počnemo to. Ničesar se ne naučimo. Še samo več je nekih kvazi delavnic, terapevtov, terapij, tečajev, seminarjev, itd…
Jaz nisem takšna sprejmem vsako dobro kritiko. Že od nekdaj sem bila takšna, sem se preveč zgubljala v detajlih, za ceno marsičesa, ne bom zdaj pisala, bo spet izpadlo preveč osebno -izpovedno pa se bo spet kdo pritožil.
Tisto sem pisala, ker se mi tema kot taka ne zdi slaba in je vredna diskusije, verjetno bo počasi zašla, bog pomagaj…ampak res je vztrajam pri tem, da preko nekih portalov ali ne vem česa ne moreš sklepati na osebnost človeka, ki ti napiše neko frazo, sploh pa še, če je to neizvirna prilično splošna fraza, mogoče sicer ne čisto tipična ali pa tudi.
In ne prepričujem ne avtorice ne tebe, saj kdo pa sem… včasih nimam prav, ampak tukaj pa imam, a ne da imam, Robi, a mi boš napisal, da imam prav!?
Sadni sladkor, fruktoza, formule ne bom pisala, čeprav jo vem na pamet, je pa v vsakem sadju 😉 😉
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
ej, ne sekiraj se preveč, samo plitki smo sposobni dejansko videti sami sebe kot smo))
preveč globine pa škodi..preverjeno:)[/quote]
Pokroviteljstvo.press 😉 zdaj te bo sklenslala kljub temu, d asi ji tako dober nasvet napisal…[/quote]
mene kar naprej nekje skenslajo, na koncu me bo še življenje skensalo, kaj se tu more?))
ps.
sam kje ti vidiš pokroviteljstvo mi je pa tudi misterij? vem da boš težko odgovrorila, ker za misterije je tu gor odgovoren Dylan Dog press))) ampak..nikoli se ne ve, je tako Katjenka?))
Aaaa, pa smo le spremenili mnenje.
Sicer pa se jaz tudi s pokroviteljstvom ne strinjam. V tovrstnih besedah ni nič pokroviteljskega. Od kod ti to, da to tako bereš.
Bi se strinjala s tistim prvim delom Matjazkove oznake … mačistično. To bi pa že imelo tovrsten pridih.
No, pa gremo mlet naprej…
Ok. Robi, flashgordon, da slišim še vašo obrazložitev, zakaj je posesivno tovrstno pisanje.[/quote]
ne mene mešat zraven, če me prej niste me tud zdaj ne rabite)) jaz nisem nikjer omenjal posesivnosti, niti o pokroviteljstvu nisem govoril, jaz sem ko severina, ona samo poje, jaz pa samo pišem, ne nujno kaj pametnega))
Marko, pa ne še zdaj tebe..A ni dovolj, da je že Katenjka tolikokrat razočarana nad mano…:)
Občutki so resnični in jih je treba vzeti za resnico, saj imajo nek razlog.
Če jih ne vzameš za resnične, sploh ne boš iskal razloga in se ne poglabljal vase.
Sicer pa sem omenil, da se bo morala zazreti vase in spremeniti svoja prepričanja, če bo želela to frazo doživljati drugače. In preden bo to storila in kaj spremenila, bo lahko že v penziji…:)
Prav tako ima avtorica izkušnje s takimi in tisti res niso bili njeni tipi.
Če nekdo že preko neta inducira v tebi slabe občutke, ne boš delala na tem, da ga spoznaš še v živo in upaš, da je rl čisto drugačen A je tako ?
Kdo,,,Matjažko ?
Saj pa si napisala, da se ne poznata.
Pa ne no….
Saj ni možno, da bi jaz ali kdo drugi s svojimi izjavami spremenil ženske, da bi postale zafrustrirane.
Takšne so že od prej…Če so seveda….
Že prej razočarane in se spet znajdejo v razočaranosti….Saj se ni treba zaletavati v vsako malenkost…Jaz tudi moram za žensko pobirati cote, pa ni to največji problem….:)
Ženskam hočem povedati, da niso vsi samski moški slabi, kot jih same vidijo.
Seveda imaš prav….Če sebe ne prepoznamo v nečem, pač ne bomo ničesar spreminjali..
Na primer, če nekaj vidimo v ogledalu in če menimo, da tisto nismo mi, potem si ne bomo šli popravljat frizure…Zakaj bi…..
In s to izjavo, pa sebi kontriraš…Prej si me obtožila, da zaradi mene postanejo ženske zafrustrirane, pa mračnjaške….Zdaj pa trdiš, da se ne naučimo ničesar.
Jaz tudi. Zato pa mi lahko napišeš karkoli, pa ti ne bom zameril.
Imaš le delno prav.
Ne strinjam se s tem, da preko neta ne moreš sklepati na osebnost človeka…To ni res. Ker to vsi počnemo…Tudi ti sklepaš na mojo osebnost preko mojih besed. A je tako ?
Imaš neko sliko o meni.
To se dogaja, če hočeš ali ne.
In ti ne moreš sklepati, kako bo drugi doživljal neko frazo in s čim vse jo bo povezal.
Meni ta fraza nekaj pove…Tebi pač ne.
Je pa res, da ne moreš biti 100%, da so vsi isti, ki uporabljajo to frazo.
Forum je zaprt za komentiranje.