Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kam si mi šla

Kam si mi šla


Seveda, tud ideje lahko tudi opogumljajo. Ampak, nekaj mi povej, kako naj ti nekdo pove nekaj iskrenega na nekem portalu, kjer nimaš ne fotke ali kakšnega podatka o sebi? Iskreno bi bilo recimo, “pred kom se pa ti skrivaš?!”. 🙂
Postavi se v vlogo tipa, ki skuša pritegnit pozornost na 100 in 1 način in ničkoliko poskusov mu je že spodletelo. Misliš, da njemu ne zmanjkuje idej, in poskuša potem že na malu čudne načine? To pa še ne pomeni, da se za tem pristopom skriva čudak ali posesivnež. Moški je pač lovec in mora bit malo vsiljen. Ženska je pa tista, ki potem postavi meje in potem je spet moški tisti, ki jih bo spoštoval (če je pravi) ali pa ne (če ni pravi).
Si ti poskusila kdaj pristopiti k tipu na kakem portalu, kjer ni nobenih podatkov? Poskusi in bodi pri tem iskrena, izvirna in zanimiva hkrati.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, res sem v flajšmašini 🙂
It, niso na portalih le pocukranci in posesniški tipi. So tudi zreli in normalni tipi.


Seveda so, to je dobro verjet. Ampak, pomembno je, da jih tudi znaš opazit. Če jih opaziš, potem se ne sprašuješ takšnih vprašanj. Ali pač? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tu in tam kakega opazim :).

Aha, se pravi ti bi jih imela več. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, točno: enega za gospodinjit, enega za ljubimca, enega za…

Ne, hecam se, en pravi je povsem dovolj.

Japkica, ha ha ha – odličen predlog, res.

Skočila sem ti na pivo …


Ti, pa še marsikdo res ne..Avtorica pa v tem primeru sklepa. In če jo to moti, jo bo pozneje prav tako motilo.
[/quote]Robi, ne smeš se obešati na neko frazo , ne v realnem živlnjenju, sploh pa ne preko interneta. Poglej, ti pišeš zelo strpno in prijazno, v eni drugi temi si šel celo iskati poste od nefilke, ki je bil aprilično nesramna do tebe… in s tm povzročaš prekomerno všečnost pri ženskah, ki te potem malikujejo kot ne vem koga, kar se meni pravzaprav zdi malo sporno. Ampak ok, saj ni moja stvar.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Ti, pa še marsikdo res ne..Avtorica pa v tem primeru sklepa. In če jo to moti, jo bo pozneje prav tako motilo.
[/quote]Robi, ne smeš se obešati na neko frazo , ne v realnem živlnjenju, sploh pa ne preko interneta. Poglej, ti pišeš zelo strpno in prijazno, v eni drugi temi si šel celo iskati poste od nefilke, ki je bil aprilično nesramna do tebe… in s tm povzročaš prekomerno všečnost pri ženskah, ki te potem malikujejo kot ne vem koga, …[/quote]

Npr. kot Matjaža oz Boga? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Robi, ne smeš se obešati na neko frazo , ne v realnem živlnjenju, sploh pa ne preko interneta. Poglej, ti pišeš zelo strpno in prijazno, v eni drugi temi si šel celo iskati poste od nefilke, ki je bil aprilično nesramna do tebe… in s tm povzročaš prekomerno všečnost pri ženskah, ki te potem malikujejo kot ne vem koga, …[/quote]

Npr. kot Matjaža oz Boga? :D[/quote]
Joj no, če ni to skrajno bolezenska želja po pozornosti…?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Jaz še vedno ne vem, zakaj je to posesivno?

Kakorkoli si že berem te besede, res ne čutim neke posesivnosti.

Bi se strinjala z osladnostjo, pretiravanjem, neko arogantno samozavestnostjo, ampak posesivnostjo pa ne.

Mislim, da bi imel posesiven človek čisto drugačen pristop, oz. posesiven človek po moje sploh Svoje ne bi izpustil iz rok…


Ti, pa še marsikdo res ne..Avtorica pa v tem primeru sklepa. In če jo to moti, jo bo pozneje prav tako motilo.
[/quote]Robi, ne smeš se obešati na neko frazo , ne v realnem živlnjenju, sploh pa ne preko interneta. Poglej, ti pišeš zelo strpno in prijazno, v eni drugi temi si šel celo iskati poste od nefilke, ki je bil aprilično nesramna do tebe… in s tm povzročaš prekomerno všečnost pri ženskah, ki te potem malikujejo kot ne vem koga, kar se meni pravzaprav zdi malo sporno. Ampak ok, saj ni moja stvar.[/quote]

Tebi se zdi sporno?

🙂
Me zanima, kaj bi potem njegova partnerka rekla, če bi brala vse kar piše… :-/ … :-)…

Če jo ima, seveda…

naredi kot Daisy:)

Robi, ne smeš se obešati na neko frazo , ne v realnem živlnjenju, sploh pa ne preko interneta. Poglej, ti pišeš zelo strpno in prijazno, v eni drugi temi si šel celo iskati poste od nefilke, ki je bil aprilično nesramna do tebe… in s tm povzročaš prekomerno všečnost pri ženskah, ki te potem malikujejo kot ne vem koga, kar se meni pravzaprav zdi malo sporno. Ampak ok, saj ni moja stvar.[/quote]

Tebi se zdi sporno?

🙂
Me zanima, kaj bi potem njegova partnerka rekla, če bi brala vse kar piše… :-/ … :-)…

Če jo ima, seveda… [/quote]
Meni se zdi sporno, da piha na dušo vsem ženskam, ker bodo potem mislile, da je samo on takšen, kijjih razume in ne bodo dale nobenemu drugemu priložnosti. Poglej primer, tip napiše, “kam si mi šla” in je že odpisan. Kaj pa če je res mislil, da ji je ime napr. micika… pa pač je prehitro tipkal…
Kar se tiče robijeve partnerke, bo pa počasi vse jasno. Jaz delam za njegovoe poste trikratni back up, če se slučajno kaj zgodi s strežniki mona. V eni temije nekja pisal o linku do facebooka (svoje partnerke?)… če ne pa s “fizično” pošto… sej vem, kje je doma.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Očitno ste ženske večinoma vajene posesivnosti, no jaz je pa nisem.
Jaz pa ne maram, da neznanci govorijo z mano kot, da sem njihova last. Drugo je, če ti to reče prijatelj. Ko mi pa neznanci tako govorijo jih pa odpikam.
Jaz se ne počutim, da sem od koga last.

Jaz še vedno ne vem, zakaj je to posesivno?

Kakorkoli si že berem te besede, res ne čutim neke posesivnosti.

Bi se strinjala z osladnostjo, pretiravanjem, neko arogantno samozavestnostjo, ampak posesivnostjo pa ne.

Mislim, da bi imel posesiven človek čisto drugačen pristop, oz. posesiven človek po moje sploh Svoje ne bi izpustil iz rok…[/quote]

[/quote]

Draga moja, slabo ti to meni odpikaš. :)))

Če si odpikala, potem se ne potrebuješ več obremenjevati z besedami neznanca, neznancev… Amen. Pika. Odpikano. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Posesivnost je, da si te nekdo lasti, ukazuje, podreja in dela odvisnega – torej te prvo mora imeti, na nek način se moraš zato odprti takšnemu moškemu, mu dovoliti čustveni vstop, da potem lahko s tabo manipulira. Pristop moških, ki jih ti omenjaš, je bolj mačistično-pokroviteljski, če te poskušajo potisniti v vlogo majhne punčke.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A veš matjazko, da imaš prav. Pokroviteljski odnos je to. Si dosti bolje zadel kot jaz. Ja točno taki tipi mi presedajo. Fajn je, da je moški kavalir , ampak, če je pa pokroviteljski je to fuj in fej.


ne vem no tebe je pičila kača zdaj se pa bojiš zvite vrvi… Tip ti preko interneta napiše eno netipično-tipično kjut frazo, ki si jo govorijo tisti, ko navadno začenjajo zveze…(ali pa ne?) in ti zdaj ne veš ali bi ga odpikala, ali bi morala biti nazaj duhovita (z neizvirnimi odgovori, po možnosti od tipov), zraven pišeš, da so na teh portalih itak večinoma tisti ki niso vredni zaupanja, (torej nevem, kaj delaš ti tam, popravljaš statistiko?)…ne vem no… res ne.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Joj, kako se obremenjujete z mano :). Človek tu gor napiše nekaj pa ga vržete takoj v flajšmašino :).
Katenjka, preden spet zavrtiš flajšmašino, preberi vse moje komentarje, ker se mi zdi, da si jih nekaj spregledala :).

Ne, ni nobena obremenitev, delam to z veseljem, ker ima trenutno čas. Napisala si, da ti je to posesivnost. No od nekega neznanca lahko čutiš posesivnost samo če imaš zblužene predstave glede tega. Potem si se strinjala z matjažkom,ki te je je v zvezi s tem razsvetlil, in zdaj si ugotovila, da ti pa pokroviteljstvo ne paše… hm… pokroviteljstvo je nekaj tako izmuzljivega sploh tu preko interneta da en vem, čemu mu sploh polagati tako pažnjo… ampak dobro, zdaj ti ej menda jasno… ko ti bo nekdo napisal, “kam si se mi izgubila, ušla, ipd,” boš napisala da si mu šla po pivo oz, da naj pride na tvoj hof zakoličit zastavo. A ne?
Aja, flajšmašino pa bolj malo uporabljam, sem vegetarijanka… sem pa že z njo mlela rozine za pecivo…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Sem mislila, da imaš flajšmašino za mletje MON, ki smo menda neumne, da odpiramo take teme :).

Ne ne odprtje nobene teme ni neumno, ta tema mi je sploh kjut, samo ne pa način, kaj bi ti rada z njo dosegla (namreč pomoč od neznancev, kaj boš potem lahko pisala neznancem)

Sploh je bistvo v tem, koliko je tu klikov, ker se mon s tem hrani, v nasprotnem primeru bo treb apisanje tukaj plačati, obisk bo manjši in bolj kvaliteten. Samo vtem forumu so še tako prijazni s to reklamo, da, čeprav imam o farmaciji deljeno mnenje, jo z veseljem pogledam. Pa mislim, da nisem edina.
Robi, ti bi lahko poznal stevio…? Ali pa javorjev sirup?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

TOrej odprtje teme ni neumno, je pa moje pisanje neumno?
Res je, če človek odpre temu tu gor, ga razsekljate. Žal nismo vsi tako pametni, da bi znali odpirati same pametne teme in samo pametno pisat.


ej, ne sekiraj se preveč, samo plitki smo sposobni dejansko videti sami sebe kot smo))
preveč globine pa škodi..preverjeno:)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close