Kam si mi šla
Ok, razumem. Dobila si nekaj možnih pojasnil, ampak sprejela si samo tistega, ki si ga poznala že od prej. Torej ni pravega smisla v vprašanju. Zakaj bi sploh nekomu odgovarjala, ki te odvrača že v samem začetku?
Taka oseba pač špekulira o tem, ker nima realnih predstav… To na internetu ni redko.
Sicer pa odgovor na naslovni problem, čisto preveč komliciraš, pač neka fraza… scary ali cute…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Ja sej zato pa. Boš kasneje mislila, kaj je mislil s tistim “mi”. Menije bivši na primer pol leta govoril po telefonu, “pridna bodi”, pa še nisva hodila. Ja kaj neki je mislil? Nikoli ga nisem vprašala 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Napišeš, da nisi njegova last in da takšne izjave doživljaš kot posesivnost.
Poveš kar čutiš. Brez sprenevedanja.
[/quote]
Ja, seveda.
Ti bi kaj takega napisal oz. rad slišal od osebe, katero ogovoriš, z namenom, da z njo vzpostaviš kontakt, nevezeš poznanstvo …
Saj pa če je “ne vem no” na tovrstnih portalih, je verjetno tam z razlogom, da bi spoznala nekoga, ki bi ji bil všeč, privlačen, nekako poseben…
In če si ti tam, zato, da bi katero spoznal, kako pa jo boš ogovoril, da boš stopil iz povprečja, da boš bil zanimiv, poseben. Ti mogoče drugače, ampak vsak ne najde istih besed kot ti, pač nekateri iz povprečnosti in nezanimivosti lezejo na tak način, kakršen je bil izpostavljen.
To je pač igra.
Zapeljevanja in biti zapeljan. Na teh portalih bi jaz osebno to igro sprejela in jo igrala, če bi tam gor bila.
It, na teh portalih tak način pristopa ni nič posebenega, je povsem običajen.
In ponavadi ugotviš, da je zadaj ali stari pohotnež (včasih tudi mladi) ali pa totalno obupan tipo, ki misli, da če bo ves sladek in neiskren, da bo bo katero pretental. Veliko takih je in še z nobenim se ni dalo normalno menit, povsod je bil zadaj seks ali obup.
Pa kar začni z igro..Me zanima, če boš zadovoljna z rezultati.[/quote]
Pa o kakih rezultatih je tu govora? Kaj ste tako materialistično naravnani?
Zaradi ene take fraze pa res ne moreš o ničemer sklepati no. Tip jo je pač napisal… ja najverjetneje ker je bil obupan pa brez seksa. Pa star in grd. Kaj pa tista, ki jo prebere in potem še tri dni razčlenjuje vso stvar? A ni tu tudi neki obup od zadaj?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Katenjka, ne gledat samo naslovne fraze. Sem naštela še veliko več drugih floskul, zgoraj preberi. In pri več tipčkih tudi sprobala kaj pomenijo te fraze, sem sprejela njihovo igro in prišla do ugotovitev kot jih je napisal RObi.
Tole je le čvek in ne traja tri dni :). Ne tako zelo resno vsega jemat.
Noben ni nič prida. To mi je tako znano. Od kod že? 🙂 Kaj pa ti, si kaj prida, ako veš da si? 😉
Joj, me zdaj secirate 🙂
Marko,bodi natančen: noben od teh, ki pišejo te osladne in ali posesivne floskule ni nič prida.
Da ne boš mislil, da noben s portala ni nič prida.
Jaz nikoli ne pišem takih posesivnih floskul, ne pišem osladnosti neznancem.
Za ene sem jaz ok, za druge nisem tako, da težko reči ali sem kaj prida ali ne, kakor za koga.
Ne? Sprašuješ pa, kaj odgovoriti na take fraze. Spršuješ tu neznance, ker menda nimaš pojma, tega ne najdeš v sebi, rada bi bila p ane vem, vljudna ali duhovita. Seveda je vse čvek. Sja zato pa, ali čvekaj ali pa pač ne.
In zakaj misliš, da nihče, ki se mu pač zapiše neka fraza , ni nič prida…? A si že z vsemi vse sprobala?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.