Kam poleti…
Moj argument ni, da reševanje problemov revščine ne sodi na ženski in moški čvek. Moj argument je, da vanj lahko sodijo tudi bolj trivialne, manj resne in zahtevne teme. In da ni treba, da za vsako manj resno ali bolj mondeno temo okrcamo avtorja, češ da je tako … whatever,
In jaz še vedno ne razumem, kaj je takega zagrešila avtorica. Ali se ti nisi nikoli nikdar pogovarjala s kom, kam gre na dopust oziroma kje je bil in iz tega črpala tudi kakšno idejo zase? Ali pa da si si ob poslušanju rekla . “Vau, enkrat moram tudi jaz tja. Mogoče mi bo zneslo drugo leto.” Sori, ampak meni nasvet nekoga, ki je bil zadovoljen, več pomeni kot milijon lonely planetov.
In zakaj je nerazgledana – ker nima ideje? Potem je nerazgledanih še 100.000 in več brezposelnih Slovencev, ki nima ideje, kako bi prišli do vsakdanjega kruha…[/quote]
Bizarno, kakšen odziv; brezposelnost ni nekaj na kar lahko izključno posameznik vpliva, dam staviti, da bi jih veliko od njih delalo pa dela ni, vsaj tako je večkrat slišati in tudi na tem forumu človek lahko takšne izpovedi najde. A naj še zraven dodam, da obstajajo številni zaposleni ljudje, pa jim primanjkuje sredstev za preživetje družine, da tudi tisti iščejo načine, kako priti do vsakdanjega kruha ne da bi si bilo potrebno izposojevati ali prodajati imetje, iti na Karitas in RK itd – so takšni ljudje tudi nerazgledani?
Ne, praviloma se ne pogovarjam rada o tem kam gre kdo na dopust oz o svojih na razlagam; to da nekdo utruja kam bi šel meni ne pomeni kaj dosti, verjetno zato ker to jemljem kot individualno odločitev oz potovati zame ni noben dosežek, še manj presežek, ljudje ki nimajo nič drugega povedati razen tega, kje so že vse bili pa doživljam kot plitke, da seveda ne omenjam kako si nekateri domišljajo, da so zaradi tega, ker so bili že na več kontinentih več vredni od tistih, ki so že ves čas prisotni le na enem. Takim ljudem pravočasno povem, koliko je ura (take pavšalne zgodbice me ne impresionirajo).
Pandora, razumeti je, da si nam s svojim prispevkom predstavila nov šolski primer samoironije – ravno ti si se v temi, kateri praviš, da je trivialna, manj resna in zahtevna tako strokovno, resno in osebno zavzela.[/quote]
Potovati je nekaterim všeč in v zabavo, ne vem odkod ti ideja, da je to “dosežek”. S kakšnimi ljudmi se družiš, da se “postavljajo” s potovanji … tudi to ne vem.
…
Potuje se lahko z različnimi budgeti – vse od tega, da med potjo delaš in s tem “preživiš” do tega, da prebivaš v hotelu s sedmimi zvezdicami. Kdor tega ne razume … je nerazgledan? 😀
Mimo vse filozofije … označiti nekoga, ki zgolj sprašuje po kakšni ideji za dopust, za nerazgledanega, se mi zdi čisto … mimo. :/
Ne gre za vprašanje “vsebine” debate, gre za vprašanje pristopa. Za to sem se zavzela. Bolj jasno kot tako…
Nihče ne pravi, da jo je potrebno obesiti, ni si pa potrebno zatiskati oči nad njeno nerazgledanostjo in praznoglavjem, ko poleg nadpovprečno izpolnjenega life sirota ne premore ideje kam bi se familijo dala čez dopust – večina odgovorov ni z.g.r.e.š.e.n.i.h. 🙂
Kakšen svetovni forum reševanja problemov revščine, revščina ni prisotna nekje onstran meje, je vse okoli nas in ne poznam razlogov, da ne bi smela biti predemt obravnave na ž/m čveku. Me zanima vsebina tvojega argumenta proti takšni tematiki :/[/quote]
Toliko revezev, ta famila pa razmislja o dopustu?!? Nedopustno! In druge si drznejo sprasevati o dopustniskih idejah?!? In to ob “dobrih dohodkih”?!? Garant, pravi “nerazgledani praznoglavci”, a ne? Taksne dileme, ce jih ze imajo, bi pa ja morali obdrzati zase, a ne?
Propoznas sarkazem?
Si pac se ena od zmagovalk, ki se veseli uspeha drugih, ve vse o vsemu in nikoli nic ne sprasuje, NOT! Neobremenjeno sprejemas, da ne glede na mnozice revezev, nekateri se vedno cisto normalno zivijo in se ukvarjajo z bolj mondenimi vprasanji, NOT!
Ne. Tvoja liga je praznoglava katenjka, samooklicana brezposelna falirana studentka, ki ne prenese nicesar kar presega njen “nivo”.
Kaj lahko pricakuje nekdo, ki bi odprl temo “diplomiral sem”? Ob kaksni “cestitki” vas bi vecina “komentirala”: “kaj se hvalis”, “kaj pa mislis, da si”, “a mislis, da si sedaj kaj vec vreden”, … in zacela bi se “razprava”, kako je diploma pravzaprav pickin dim. Bog ne daj, da bi bila tema “doktoriral sem”…
Kaj lahko pricakuje nekdo, ki bi odprl temo “zadel sem na loteriji”? Bednih se hvali, zmisljuje, preserava, … Sledilo bi modrovanje dezurnih psihoanalitikov.
Kaj lahko pricakuje nekdo, ki odpre temo, kam naj gre na pocitnice, na toplo, za dva tedna, pa da ni hotel/sotor ob Sredozemskem morju? Slisal bo nasvet, dva, predvsem pa to, da je nerazgledani praznoglavec, neobcutljiv na reveze, bla bla, in debato o revscini.
WTF ja z vami, folk? Get a f.ing life! Ce vas ne bi okril, vas duhamornezev, sploh ne bi vedel kaki bednike so vse na tem svetu.
Ampak tudi na področju nezaposlenosti je pomanjkanje idej kar velik, če že ne eden glavnih problemov …
[/quote]
To se pa zmeni kar s samičko 🙂
V teoriji čisto vsak brezposeln lahko dobi idejo in si tako “ustvari” zaposlitev. Pa glej ga zlomka, dobiti idejo ni tako blazno enostavno …
Službe ne nastanejo s čarobno paličko, ampak mora nekdo imeti “idejo”, da bi lahko nekaj počeli in da je nekdo za to pripravljen plačat…
Potovati je nekaterim všeč in v zabavo, ne vem odkod ti ideja, da je to “dosežek”. S kakšnimi ljudmi se družiš, da se “postavljajo” s potovanji … tudi to ne vem.
…
Potuje se lahko z različnimi budgeti – vse od tega, da med potjo delaš in s tem “preživiš” do tega, da prebivaš v hotelu s sedmimi zvezdicami. Kdor tega ne razume … je nerazgledan? 😀
Mimo vse filozofije … označiti nekoga, ki zgolj sprašuje po kakšni ideji za dopust, za nerazgledanega, se mi zdi čisto … mimo. :/
Ne gre za vprašanje “vsebine” debate, gre za vprašanje pristopa. Za to sem se zavzela. Bolj jasno kot tako…[/quote]
Ma, kalibrom kot je ona in njenima idoloma je vse kar presega njihov vsakdan postavljanjem, hvaljenje, …
Potovati je nekaterim všeč in v zabavo, ne vem odkod ti ideja, da je to “dosežek”. S kakšnimi ljudmi se družiš, da se “postavljajo” s potovanji … tudi to ne vem.
…
Potuje se lahko z različnimi budgeti – vse od tega, da med potjo delaš in s tem “preživiš” do tega, da prebivaš v hotelu s sedmimi zvezdicami. Kdor tega ne razume … je nerazgledan? 😀
Mimo vse filozofije … označiti nekoga, ki zgolj sprašuje po kakšni ideji za dopust, za nerazgledanega, se mi zdi čisto … mimo. :/
Ne gre za vprašanje “vsebine” debate, gre za vprašanje pristopa. Za to sem se zavzela. Bolj jasno kot tako…[/quote]
Ma, kalibrom kot je ona in njenima idoloma je vse kar presega njihov vsakdan postavljanjem, hvaljenje, …[/quote]
A to govoriš o meni, da imam tu idole ali kaj? Sorry, model verjetno si me s kom zamenjal. Ne premorem uporabe pojma liga, tako da si lahko ta izraz kar nekam veselo vtakneš pa uživaj 🙂
Ne vem, vprašam? Sicer pa duhovna revščina pomeni ozkoglednost, neempatičnost, ki si jo predstavila s svojim pisanjem, nisi napisala, kakšni ste sicer, kaj imaš rada, kaj ima rad mož in morda vajin otrok, razen pač da je toplo( pa saj to je vendar tudi doma, če nimaš klime) ampak kje ste bili in kako dopustujete, medtem ko se na teh straneh piše o brezposelnosti, obupanosti; kako ljudje kleče prosijo, če lahko nekaj časa bivajo zastonj, je zadnjič pisala ena gospa…
ampak saj sem napisala in strinjam se, to je čvek in matjažko je čisto neumestno offtopiciral in ja seveda, hvalnica delu, ki ga imata vidva..samo skrbi me, kakšno neki je to delo, da sta tako brez idej in da vama življenje osmišljajo hotelski kompleksi za prvi maj in med krompirjevimi počitnicami…
no ampak jadrati je pa lepo, ko ti že manjka samo še ptičjega mleka, se zazreš v tista bela krila in morje pred sabo…[/quote]
Eni ste res na glavo padli! Pa kaj vam je da človeka napadate zaradi čist X banalnosti, in ga obsodite za duhovno revna ter neempatična samo zato ker je napisala, da imajo dobre dohodke? Samo zato ker ste nekateri naravnani na izrazito negativo in samo to sprejemate, vam ne daje nobene pravice trosit gnoja po drugačnih. Isto velja tudi za tvojega kompanjona, matjazka.
Bizarno, kakšen odziv; brezposelnost ni nekaj na kar lahko izključno posameznik vpliva, dam staviti, da bi jih veliko od njih delalo pa dela ni, vsaj tako je večkrat slišati in tudi na tem forumu človek lahko takšne izpovedi najde. A naj še zraven dodam, da obstajajo številni zaposleni ljudje, pa jim primanjkuje sredstev za preživetje družine, da tudi tisti iščejo načine, kako priti do vsakdanjega kruha ne da bi si bilo potrebno izposojevati ali prodajati imetje, iti na Karitas in RK itd – so takšni ljudje tudi nerazgledani?
Ne, praviloma se ne pogovarjam rada o tem kam gre kdo na dopust oz o svojih na razlagam; to da nekdo utruja kam bi šel meni ne pomeni kaj dosti, verjetno zato ker to jemljem kot individualno odločitev oz potovati zame ni noben dosežek, še manj presežek, ljudje ki nimajo nič drugega povedati razen tega, kje so že vse bili pa doživljam kot plitke, da seveda ne omenjam kako si nekateri domišljajo, da so zaradi tega, ker so bili že na več kontinentih več vredni od tistih, ki so že ves čas prisotni le na enem. Takim ljudem pravočasno povem, koliko je ura (take pavšalne zgodbice me ne impresionirajo).
Pandora, razumeti je, da si nam s svojim prispevkom predstavila nov šolski primer samoironije – ravno ti si se v temi, kateri praviš, da je trivialna, manj resna in zahtevna tako strokovno, resno in osebno zavzela.[/quote]
Potovati je nekaterim všeč in v zabavo, ne vem odkod ti ideja, da je to “dosežek”. S kakšnimi ljudmi se družiš, da se “postavljajo” s potovanji … tudi to ne vem.
…
Potuje se lahko z različnimi budgeti – vse od tega, da med potjo delaš in s tem “preživiš” do tega, da prebivaš v hotelu s sedmimi zvezdicami. Kdor tega ne razume … je nerazgledan? 😀
Mimo vse filozofije … označiti nekoga, ki zgolj sprašuje po kakšni ideji za dopust, za nerazgledanega, se mi zdi čisto … mimo. :/
Ne gre za vprašanje “vsebine” debate, gre za vprašanje pristopa. Za to sem se zavzela. Bolj jasno kot tako…[/quote]
V življenju žal ne morem le imeti opravka z ljudmi, ki si jih lahko izberem, marsikdo je v bližini nepovabljen, a je poleg povsem legalno. Seveda se lahko potuje z različnimi proračuni, toda če mene prime, da bi kam šla se ne bi ubadala s tem, kaj mi lahko kdo predlaga, za realizacijo želje bi izhajala iz sebe, kaj bi želela videti in na kak način potovati. Ravno to, da nekoga ki sprašuje o ideji dopustovanja označiš za nerazgledanega je lahko gola stvar filozofije. Vprašanje pristopa..berem, da ti PR kar gre dobro od jezika, toda vse manj in manj je naivnih ljudi, upam da se tega zavedaš.
Potovati je nekaterim všeč in v zabavo, ne vem odkod ti ideja, da je to “dosežek”. S kakšnimi ljudmi se družiš, da se “postavljajo” s potovanji … tudi to ne vem.
…
Potuje se lahko z različnimi budgeti – vse od tega, da med potjo delaš in s tem “preživiš” do tega, da prebivaš v hotelu s sedmimi zvezdicami. Kdor tega ne razume … je nerazgledan? 😀
Mimo vse filozofije … označiti nekoga, ki zgolj sprašuje po kakšni ideji za dopust, za nerazgledanega, se mi zdi čisto … mimo. :/
Ne gre za vprašanje “vsebine” debate, gre za vprašanje pristopa. Za to sem se zavzela. Bolj jasno kot tako…[/quote]
V življenju žal ne morem le imeti opravka z ljudmi, ki si jih lahko izberem, marsikdo je v bližini nepovabljen, a je poleg povsem legalno. Seveda se lahko potuje z različnimi proračuni, toda če mene prime, da bi kam šla se ne bi ubadala s tem, kaj mi lahko kdo predlaga, za realizacijo želje bi izhajala iz sebe, kaj bi želela videti in na kak način potovati. Ravno to, da nekoga ki sprašuje o ideji dopustovanja označiš za nerazgledanega je lahko gola stvar filozofije. Vprašanje pristopa..berem, da ti PR kar gre dobro od jezika, toda vse manj in manj je naivnih ljudi, upam da se tega zavedaš.[/quote]
Jaz sem v PR-u popolna nula. Če bo kaj manj naivnih ljudi, bom vesela. Je še upanje za nas…
(Nepotrebna) žalitev je žalitev in pove več o tistem, ki jo izreče, kot o objektu, ki je “žaljen”.
Ti bi izhajala iz sebe, ona pač izhaja iz izkušenj drugih. Zakaj je ona nerazgledana, še vedno ne razumem. In očitno nisem edina…
In še manj mi je jasno, zakaj vidiš povsod napol prazne kozarce. Kozarec ima 50 % vode. To, da ga ti vedno vidiš kot pol praznega, prizadene zgolj in samo tvoje življenje. V katerem vztrajaš ali želiš vztrajati … po nepotrebnem, z bučo, ki jo imaš…
Nihče ne pravi, da jo je potrebno obesiti, ni si pa potrebno zatiskati oči nad njeno nerazgledanostjo in praznoglavjem, ko poleg nadpovprečno izpolnjenega life sirota ne premore ideje kam bi se familijo dala čez dopust – večina odgovorov ni z.g.r.e.š.e.n.i.h. 🙂
Kakšen svetovni forum reševanja problemov revščine, revščina ni prisotna nekje onstran meje, je vse okoli nas in ne poznam razlogov, da ne bi smela biti predemt obravnave na ž/m čveku. Me zanima vsebina tvojega argumenta proti takšni tematiki :/[/quote]
Toliko revezev, ta famila pa razmislja o dopustu?!? Nedopustno! In druge si drznejo sprasevati o dopustniskih idejah?!? In to ob “dobrih dohodkih”?!? Garant, pravi “nerazgledani praznoglavci”, a ne? Taksne dileme, ce jih ze imajo, bi pa ja morali obdrzati zase, a ne?
Propoznas sarkazem?
Si pac se ena od zmagovalk, ki se veseli uspeha drugih, ve vse o vsemu in nikoli nic ne sprasuje, NOT! Neobremenjeno sprejemas, da ne glede na mnozice revezev, nekateri se vedno cisto normalno zivijo in se ukvarjajo z bolj mondenimi vprasanji, NOT!
Ne. Tvoja liga je praznoglava katenjka, samooklicana brezposelna falirana studentka, ki ne prenese nicesar kar presega njen “nivo”.
Kaj lahko pricakuje nekdo, ki bi odprl temo “diplomiral sem”? Ob kaksni “cestitki” vas bi vecina “komentirala”: “kaj se hvalis”, “kaj pa mislis, da si”, “a mislis, da si sedaj kaj vec vreden”, … in zacela bi se “razprava”, kako je diploma pravzaprav pickin dim. Bog ne daj, da bi bila tema “doktoriral sem”…
Kaj lahko pricakuje nekdo, ki bi odprl temo “zadel sem na loteriji”? Bednih se hvali, zmisljuje, preserava, … Sledilo bi modrovanje dezurnih psihoanalitikov.
Kaj lahko pricakuje nekdo, ki odpre temo, kam naj gre na pocitnice, na toplo, za dva tedna, pa da ni hotel/sotor ob Sredozemskem morju? Slisal bo nasvet, dva, predvsem pa to, da je nerazgledani praznoglavec, neobcutljiv na reveze, bla bla, in debato o revscini.
WTF ja z vami, folk? Get a f.ing life! Ce vas ne bi okril, vas duhamornezev, sploh ne bi vedel kaki bednike so vse na tem svetu.[/quote]
Dater, slišal sem ,da si že 2 prepotoval svet, celo v Ameriki si bil, punce pa še vedno nisi našel?
Na Marsu se odpira možnost, če te vzamejo skupaj s predstavnico neženjšega spola na enosmerno ekspedicijo? :)) http://www.delo.si/druzba/panorama/iscejo-kandidate-za-potovanje-na-mars.html
Poleti se po 20h zapirajo vrata pokopališč. Torej to ne bi bilo legalno:).[/quote]
1. imaš slabe urnike
2.če ne veš, kje je tvoje “domovanje” poguglej .. je vse na netu.
3. o “legalnosti” pojma nimaš
4. kako, da si še živa, če nimaš vode??
Toliko revezev, ta famila pa razmislja o dopustu?!? Nedopustno! In druge si drznejo sprasevati o dopustniskih idejah?!? In to ob “dobrih dohodkih”?!? Garant, pravi “nerazgledani praznoglavci”, a ne? Taksne dileme, ce jih ze imajo, bi pa ja morali obdrzati zase, a ne?
Propoznas sarkazem?
Si pac se ena od zmagovalk, ki se veseli uspeha drugih, ve vse o vsemu in nikoli nic ne sprasuje, NOT! Neobremenjeno sprejemas, da ne glede na mnozice revezev, nekateri se vedno cisto normalno zivijo in se ukvarjajo z bolj mondenimi vprasanji, NOT!
Ne. Tvoja liga je praznoglava katenjka, samooklicana brezposelna falirana studentka, ki ne prenese nicesar kar presega njen “nivo”.
Kaj lahko pricakuje nekdo, ki bi odprl temo “diplomiral sem”? Ob kaksni “cestitki” vas bi vecina “komentirala”: “kaj se hvalis”, “kaj pa mislis, da si”, “a mislis, da si sedaj kaj vec vreden”, … in zacela bi se “razprava”, kako je diploma pravzaprav pickin dim. Bog ne daj, da bi bila tema “doktoriral sem”…
Kaj lahko pricakuje nekdo, ki bi odprl temo “zadel sem na loteriji”? Bednih se hvali, zmisljuje, preserava, … Sledilo bi modrovanje dezurnih psihoanalitikov.
Kaj lahko pricakuje nekdo, ki odpre temo, kam naj gre na pocitnice, na toplo, za dva tedna, pa da ni hotel/sotor ob Sredozemskem morju? Slisal bo nasvet, dva, predvsem pa to, da je nerazgledani praznoglavec, neobcutljiv na reveze, bla bla, in debato o revscini.
WTF ja z vami, folk? Get a f.ing life! Ce vas ne bi okril, vas duhamornezev, sploh ne bi vedel kaki bednike so vse na tem svetu.[/quote]
Dater, slišal sem ,da si že 2 prepotoval svet, celo v Ameriki si bil, punce pa še vedno nisi našel?
Na Marsu se odpira možnost, če te vzamejo skupaj s predstavnico neženjšega spola na enosmerno ekspedicijo? :)) http://www.delo.si/druzba/panorama/iscejo-kandidate-za-potovanje-na-mars.html%5B/quote%5D
Ker najti punco je pa najvišji dosežek v življenju, ne? Samo da imaš punco, pa še tako kilavo, pa nima veze če si brez prebite pare in če je edina knjiga ki jo prebereš, tista pred 20 leti za obvezno čtivo. Ne, edini smisel naših življenj je ujet dobrega partnerja, se odebelit v neki povprečni službi, zrihtat bajto staršev, ki bo itak tvoja in hodit na morje na Hrvaško!
Jst ti lahko potrdim edin to, da si krava.
Potrdilo :
Za ljudi brez domišljije, takih je večina, kar lahko izbereš iz njihovih klišejskih odgovorov, je v bistvu obvezno čimbolj slediti konformističnim družbenim smernicam, da se sami pri sebi počutijo malo bolj izpopolnjene. Če ne veš, kdo si, ti lahko identiteto da samo kopiranje vzorcev, ki so jih predpisali drugi.
Za ljudi brez domišljije, takih je večina, kar lahko izbereš iz njihovih klišejskih odgovorov, je v bistvu obvezno čimbolj slediti konformističnim družbenim smernicam, da se sami pri sebi počutijo malo bolj izpopolnjene. Če ne veš, kdo si, ti lahko identiteto da samo kopiranje vzorcev, ki so jih predpisali drugi.[/quote]
Glej, ti si že tolikokrat prepoudaril besedo nekonformist in “svobodnjak”, da si konformist že zaradi tega, ker nisi konformist, ker sicer ne bi imel potrebe, da to nenehno oglašuješ, da si tako ” zelo drgačen” od množic, ne, sploh nisi. Mogoče tudi družbena neprilagodljivost ni vedno upor zoper konformizem, ampak prej neka naša nesposobnost, katero bi radi spremenili v vrlino, da se potem počutimo kot “uporniki” in “nekonformisti? :)))
…mi piše nekdo, ki v petek zvečer na forumu teži z matematiko…No, ko boš prvič priskavsnil, boš razumel moje poste, do takrat ti ostaja samo teorija…[/quote]Spider, matjažko ni nič težil tebi z matematiko. Če misliš, da je težil tebi, se ne spoštuješ dovolj in si negotov…lol
Jaz sem samo poskušala dati vedeti IwishIwereintelligent, naj iz matematike ne dela poetičnih zaključkov, če je ne razume in naj se raje drži ne vem..politologije…
Sicer pa ne vem, zakaj je matjažko sploh to pisal, ko sem že jaz, menda se je zadjič speljal od mene v offtopic, ker je ob priliki navedel, da se je že trikrat zaj*** z mano in da se ne bo več.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] …mi piše nekdo, ki v petek zvečer na forumu teži z matematiko…No, ko boš prvič priskavsnil, boš razumel moje poste, do takrat ti ostaja samo teorija…[/quote]
Ojoj, spet TVOJI posti, ki so kaj? Posebnost, različnost poezija, filozofska zapletenost, nerazumljenost globin tvoje duše in vseh velikih ljudi stoletij nazaj, tisočletij, ki so ostali nerazumljeni. To je usoda velikih duš! 😀
Narcisističnost ni nobena posebnost – je pa za njo vedno želja po izstopanju, po občutku, da smo pa mi “drugačni”, zato nas drugi “ne morejo razumeti” v vsej naši “veličini”. 🙂 Moraš se pač sprijazniti, da si povrečen, eden v množici, tako kot vsak od nas na nek način, razen če nisi za kaj posebno nadarjen, kar pa je peščica ljudi. Najbolj si pa povrečen ravno v tej v želji po izstopanju in želji po biti “nekaj posebnega”. Si pač en pajek, da bi bil vsaj kakšne eksotične sorte :), ampak narava pajkov je, da pletejo mreže (nenehno napletanje, kako si ti “drugačen” in “napreden” na pram nekim “konzervatistom”, da poudariš “svojo različnost”?). :)))
Seveda sem povprečen, kdaj sem trdil kaj drugega…Se pa ne vpikujem v ljudi, ki sprašujejo po nasvetih za dopust, češ, kako si drznejo postavljati takšna vprašanja…Cinično oponašanje, da so taka vprašanje v duhu krize neprimerna se mi zdi produkt neke osebne zdolgočasenosti, ki je pri tebi še kako prisotna..
Zavoljo te zdolgočasenosti spreminjaš svoja stališča kot vravka, pač po navdihu trenutne potrebe teoretiziranja..Kajti tvoj namen ni debata o ničemer, temveč podjebavanje drugih uporabnikov.
Poišči si že enkrat žensko. To je namreč očitno edini smisel, ki ga v svojem življenju zasleduješ, glede na to, kakšen pomen temu pripisuješ in glede na tvojo bedasto repliko Daterju..
Forum je zaprt za komentiranje.