Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kam na gastroskopijo?

Kam na gastroskopijo?

Mene pa zanima, kam mi priporočate, da grem na gastroskopijo oz. da mi gastroenterologa, ki je “nežen” pri izvajanju gastroskopije’
Dobil sem priporočilo za Diagnostiko d.o.o. v Kranju pri dr. Benediku, vendar na žalost nikjer na netu nisem zasledil kakršnegakoli mnenja o njem.

Hvala za vaše odgovore in lp, Damir

DIAGNOSTIČNI CENTER BLED

težka. nežnost in grobost namreč ni odvisna zgolj od izvajalca, temvečtudi od tebe, strah naredi svoje. lahko da boš zaradi strahu čisto stisnil grlo in bo tudi najnežnejša oseba mogla biti groba. moja mama se je tretjič npr.tako ustrašila, da je šlo res komaj.jaz sem bila sicer v brežicah. je bil zelo nežen, pa samo 2 tedna sem čakala

http://www.dc-bled.si/vsebine.php?ID=20

Podružnica Ljubljana.

Super zadovoljna, zdravnik odličen, ostalo osebje super, nimam besed.

Če berejo jih pa lepo pozdravljam.

Jaz bi ti priporočala Dr. Boštjana Birso. Dela v SB Celje. Je resnično strokovnjak z veliko začetnico. Sem že nekajkrat opravila gastroskopijo pri njemu in moram povedati, da nikoli ni bilo kakršnih zapletov in je “nežen” :))). Pa tudi če ugotovi kakršnekoli težave, se zelo zavzame.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close