Kakšne ženske se oblačijo pretirano izzivalno..
Meni je pa všeč, da se ženska zna urediti – ne pretirano, enako kot drugi tu ne prenesem preglobokih globokih dekoltejev, niti ne furam tega. A da bi se odrekla vsem petkam in krilom? Zakaj le?
Ker ste moški zafrustirani, ker se vaše ženske vedejo kot sive miši in se zaradi vaše posesivnosti niti ne upajo lepo obleči? Brezveznjaki, eni tipi, pogledali bi vsako urejeno, doma pa imeli sivo miš – da bi potem jamrali čez njo, češ kaka je in kako se je zanemarila.
Forum je zaprt za komentiranje.