Dva smeška sem prilepil zraven, da bi ja blo jasno, da je to hec… pa kljub temu spet napačno dojemanje…
pa naj mi še kdo reče, da so ženski občutki pravi in nezmotljivi
Saj si fajna,
lepo je videt eno nežno dušico, kar mi sicer z OVNICO ne gre ravno skupaj, pa vendar…
Bi lahko na privat kaj več rekla, tukaj je že mal preveč
Ja privat…. tukaj se lepo registriraš in pol mi lahko pišeš… samo meni in mi poveš kolk radovedna si pravzaprav zares? Lahko morda potešim tvojo…. radovednost 🙂