kakšne so
Kaj pa naša iskrenost, požrtvovalnost, čut za pravičnost, skrb za sočloveka… tega pa noben ne vidi…c,c,c,[/quote]
Direktnost je iskrenost, požtrvovalnost – tu ste kar precej izbirčne, ne žrtvujete se za karkoli in kogarkoli – enako velja pri skrbi za človeka. Najboljše pri vas je to, da odkrito kažete naklonjenost do nekoga, se ne pretvarjate.
česar ni še rentgen ne zazna ☺[/quote]Če tebi slikajo glavo z rentgenom bo ta zaznal samo lupino….[/quote]
kaj, če bi tipkal o osebnih izkušnjah??
btw: mojo glavo so 3x merili — vsakič se je prebila med 10% najbolj sposobnih, brihtnih … Kaj pa je s tvojo?
Kaj pa naša iskrenost, požrtvovalnost, čut za pravičnost, skrb za sočloveka… tega pa noben ne vidi…c,c,c,[/quote]
Direktnost je iskrenost, požtrvovalnost – tu ste kar precej izbirčne, ne žrtvujete se za karkoli in kogarkoli – enako velja pri skrbi za človeka. Najboljše pri vas je to, da odkrito kažete naklonjenost do nekoga, se ne pretvarjate.[/quote]
Ma, vse si zadel :))
Še posebej tisto “… ni jih težko spraviti v posteljo…” – madonca, tako rada spim :))
Btw: koliko “opravkov” si pa imel z ovnicami ?
Če tebi slikajo glavo z rentgenom bo ta zaznal samo lupino….[/quote]kaj, če bi tipkal o osebnih izkušnjah??
btw: mojo glavo so 3x merili — vsakič se je prebila med 10% najbolj sposobnih, brihtnih … Kaj pa je s tvojo?[/quote]Kdo pa pravi, da nima osebnih izkušenj s slikanjem glav z rentgenom? 😉
Trikrat si bil že prežarčen v glavo? Se opazi, se opazi…. 😀
Ziher še v temi floresciraš v glavo, kot kaka kresnička v rit… 😀 😀
Si v zgornjih 10% tudi po dolžini rogov?
Ma pravi oven 😉 😀 😀
Forum je zaprt za komentiranje.