Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kakšne moške pa imajo rade ženske

Kakšne moške pa imajo rade ženske

Evo, jaz izpustim “ljubezen do živali”, ker mi ni ravno nek pogoj….ostalo pa podobno. :)))

V imenu vseh mačkonov:-))
<img decoding="async" src="http://shrani.si/t/0/Qg/3Ifz3HC5/jknwhgr.jpg"/>[img]http://shrani.si/t/0/Qg/3Ifz3HC5/jknwhgr.jpg[/img]

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ti pa si un poco žleht. :))

Mičken:-))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Da ne rečem, da si morda kdaj tudi un poco loco. ;)))

To pa ne:-))) Imam potrdilo:-)))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Poglej tole….a ne gre že za zlorabo inštrumenta?:)) Niso imeli dovolj keša za harfo oziroma citre in bobne?

http://www.youtube.com/watch?v=0VqTwnAuHws

A, ne tile so pa dobri.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

vzdržljive, odločne, nežne … pa curaste

Ja, zdaj jih nekaj časa poslušam in sem kar navdušena.

Hopkinsov valček poznaš?
https://www.youtube.com/watch?v=1LGVGekPSzo

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Hopkinsov valček poznaš?
https://www.youtube.com/watch?v=1LGVGekPSzo%5B/quote%5D

Danes ga prvič slišim. Ne morem verjet, ampak tip raztura. Me je kar prijelo, da bi zaplesala. :))) Ej, brez besed sem. Nikar ne bodi sramežljiv in pripni kdaj kak komad med lepe pesmice zgoraj.


Forever alone.[/quote]

Hahaha…Ma kje. Če sem do zdaj našla take, ki so izpolnjevali pogoje, jih bom tud v prihodnje. Je pa res, da jih ni velik. Se pa vseeno ne mislim sprijaznit s prvim, k pride mimo, nisem za polovičarstvo – dam dosti, zahtevam dosti.. 😉

“Unless it’s mad, passionate, extraordinary love, It’s a waste of your time. There are too many mediocre things in life. Love shouldn’t be one of them.”

Mačke pa nimam, samo psa, 30-kilsko mrcino :p

Pa niti enga nisi uspela obdržal ?

*obdržat*

Sam zadnjega nisem uspela obdržat (in sm zdaj celo vesela, da je tako), ostale sem jaz odslovila. Samo ne bomo analizirali zdaj mojega love life-a. 😉
Tud če bom res forever alone, kar upam sicer da ne, bom preživela 🙂

Če je pa smešno. Zgoraj si napisala, da so izpolnjeval vse naštete pogoje, potem si se jih pa kr znebila ? 😀

Unless, če obstajajo še kakšni drugi pogoji, ki pa jih ne želiš delit z nami oz. se niti zavedaš ne, da obstajajo 🙂

smiliš se mi 🙂


In to prihaja od osebe, ki se skriva na anonimnem forumu 🙂


In to prihaja od osebe, ki se skriva na anonimnem forumu :)[/quote]

In to prihaja od osebe, ki se skriva na anonimnem forumu 🙂

Enkrat se bo najdu nekdo, ki bo napisal kratek programček, ki te bo skregal s samim sabo na tem forumu 🙂

Ne vem če vaju neb pustila same in sam opazovala iz varne razdalje kaj se zgodi. 😀 Sta prav zabavno.

Se ne mislim spuščat v neke hude analize in tle razlagat kaj je blo in kaj ne.
Sploh pa, to da ima partner lastnosti, ki jih iščeš oz.želiš še ne avtomatsko pomeni, da bo zveza uspešna. Ni tko enostavno, na žalost. 😉 Da niti ne omenim tega, da se ljudje spreminjajo.


Kao smešen, a čist maš beden life 🙂


Forever alone.[/quote]

Hahaha…Ma kje. Če sem do zdaj našla take, ki so izpolnjevali pogoje, jih bom tud v prihodnje. Je pa res, da jih ni velik. Se pa vseeno ne mislim sprijaznit s prvim, k pride mimo, nisem za polovičarstvo – dam dosti, zahtevam dosti.. 😉

“Unless it’s mad, passionate, extraordinary love, It’s a waste of your time. There are too many mediocre things in life. Love shouldn’t be one of them.”

Mačke pa nimam, samo psa, 30-kilsko mrcino :p[/quote]

Glede na to, da pišeš v pretekliku, so bolj slabo izpolnjevali pogoje. Ali jih pa ti ne. :-))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close