Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kakšna za v fitnes??

Kakšna za v fitnes??

Ne, to je tam, kamor ti hodiš na letni dopust, koliko je pa tisto stalo ccccc (v tabelici manjka ta podatek)

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ne, to je tam, kamor ti hodiš na letni dopust, koliko je pa tisto stalo ccccc (v tabelici manjka ta podatek)[/quote]

a ne, tam je bilo treba dodatne usluge posebej plačat :-))), čeprav imam občutek, da me je zadnji dopust stal absolutno preveč glede na dobljeno in za razliko od predhodnjih pri katerih imam (suma sumarum kljub višji ceni) občutek, da se je splačalo :-))))

Drugače pa – naš fitnes (ki sploh ni slab) je trikrat cenejši.

To pa res.
Zadnjič sem šel z eno v naravo na svež zrak, nasprehod in me je še zmasiral zraven, da sem moral potem par tednov odležat…..
Najbrž zato ker ni imela izpita za avto in tudi avta ne….. mogoče sem se pa samo na napačen sedež usedel….. 😉 :))))))[/quote]To je bilo saj veš, zato, ker nisi poznal zakulisja, nisi ubogal, podcenjeval si moč ženske, (to je katerokoli bitje ženskega spola v tvojem primeru), domišljal si si, da ti njo pelješ, v bistvu pa si bil sam odvisen od nje… no pisal pa si lahko sem, vendar je bil milostna, da ti je pustila izpravne roke… če že ne glave ccccc[/quote]“Zakulisje” pri bitju ženskega spola je čisto preveč obširno, da bi bitju moškega spola sploh bilo doumljivo v celoti :). Škoda se trudit v tej smeri sploh če je to bitje ženskega spola še fizično močnejše. Bolje je, da se ji v tem primeru s primerim orodjem omeji polje razmišljanja in to za vsako ceno predno svojo “milost” izživi na tebi 😉 🙂
Glava bitja moškega spola je izpravna do takrat, dokler se zanima za bitje ženskega spola…. 😉 :)))
Ko se to neha se lahko bitje moškega spola vpraša o smislu obstoja na tem svetu 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ko bo malo topleje bom začela s kolesom hodit (ccccc) v tisti konec, pa mi fitnessa ne bo treba…
do takrat bom pač pisala sem… očitno nič drugega ne preostane (ccccc) ah saj ne vem, če je še smešno…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ko bo malo topleje bom začela s kolesom hodit (ccccc) v tisti konec, pa mi fitnessa ne bo treba…
do takrat bom pač pisala sem… očitno nič drugega ne preostane (ccccc) ah saj ne vem, če je še smešno…[/quote]

no ja, poleti tudi jaz ne rabim fitnesa. Ampak do takrat si že ob vso kondicijo.

Pa, mimogrede, ti bo to šlo, ko ponavadi menda rabiš kakšnega biriča, da se kam spraviš (po tvojih besedah) :-)))

No, it na kolo al pa tečt al pa it na fitnes naprave, pač ni isto, ne.

Ne, ne, fitnes je “edini pravi” – tako pravijo lastniki fitnes centrov (potencialnim strankam)….
Tek je čisto dovolj, glavno je, da se malo razmigaš, ne rabiš utrjevati ne vem kakšnih mišic vse, ker je vse skupaj rarifari, če se s tem profesionalno ne ukvarjaš. Če pa te neustavljivo privlači moški švic, pa je je za to potrebno plačati. ;))

potrošniške slepe kure press

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Se absolutno strinjam. Je samo bolj ali manj slab približek, vendar za čez zimo vsekakor bolje kot nič.

Ne, ne, fitnes je “edini pravi” – tako pravijo lastniki fitnes centrov (potencialnim strankam)….
Tek je čisto dovolj, glavno je, da se malo razmigaš, ne rabiš utrjevati ne vem kakšnih mišic vse, ker je vse skupaj rarifari, če se s tem profesionalno ne ukvarjaš. Če pa te neustavljivo privlači moški švic, pa je je za to potrebno plačati. ;))

potrošniške slepe kure press[/quote]

Ljudje smo različni in nam posledično pašejo različne oblike rekreiranja. Torej po moje definitvno ni vseh oblik rekreacije za metat v en koš.

In “fitness je edini pravi” ne pravijo samo lastniki fitness centrov; meni je fitness – kot edino pravo/uspešno terapijo – ja terapijo! po poškodbi predpisal fizioterapevt. Pa sem zgolj rekreativna športnica in pred poškodbo fitnessa niti od blizu nisem videla, ker mi pač ta oblika telesne vadbe ni dišala…

Fajn je že za tek, da imaš močne stabilizatorje trupa, res pa je, da za to ne rabiš fitnesa, te vaje se da vse doma delat…

Ne, ne, fitnes je “edini pravi” – tako pravijo lastniki fitnes centrov (potencialnim strankam)….
Tek je čisto dovolj, glavno je, da se malo razmigaš, ne rabiš utrjevati ne vem kakšnih mišic vse, ker je vse skupaj rarifari, če se s tem profesionalno ne ukvarjaš. Če pa te neustavljivo privlači moški švic, pa je je za to potrebno plačati. ;))

potrošniške slepe kure press[/quote]

Ljudje smo različni in nam posledično pašejo različne oblike rekreiranja. Torej po moje definitvno ni vseh oblik rekreacije za metat v en koš.

In “fitness je edini pravi” ne pravijo samo lastniki fitness centrov; meni je fitness – kot edino pravo/uspešno terapijo – ja terapijo! po poškodbi predpisal fizioterapevt. Pa sem zgolj rekreativna športnica in pred poškodbo fitnessa niti od blizu nisem videla, ker mi pač ta oblika telesne vadbe ni dišala…[/quote]

Saj ne govorimo o terapijah, ampak o rekreativnem športanju. Da ti vsi jekleni mehanizmi lahko nadomestijo sproščen tek po gozdu, pohod v gore itd., kar je tudi hrana za dušo, ne verjamem. Potem dosti ljudi hodi na fitnes, da bi imeli “popolno telo” iz mladosti, ker niso s sabo zadovoljni, ko prihajajo v zrelejše obdobje. Ne vem, to je zame kar nekaj, če nisi recimo športnik.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ljudje smo različni in nam posledično pašejo različne oblike rekreiranja. Torej po moje definitvno ni vseh oblik rekreacije za metat v en koš.

In “fitness je edini pravi” ne pravijo samo lastniki fitness centrov; meni je fitness – kot edino pravo/uspešno terapijo – ja terapijo! po poškodbi predpisal fizioterapevt. Pa sem zgolj rekreativna športnica in pred poškodbo fitnessa niti od blizu nisem videla, ker mi pač ta oblika telesne vadbe ni dišala…[/quote]

Saj ne govorimo o terapijah, ampak o rekreativnem športanju. Da ti vsi jekleni mehanizmi lahko nadomestijo sproščen tek po gozdu, pohod v gore itd., kar je tudi hrana za dušo, ne verjamem. Potem dosti ljudi hodi na fitnes, da bi imeli “popolno telo” iz mladosti, ker niso s sabo zadovoljni, ko prihajajo v zrelejše obdobje. Ne vem, to je zame kar nekaj, če nisi recimo športnik.[/quote]

Matjazko, tebi fitness očitno ne bi mogel nadomestiti teka po gozdu, pohoda v gore itd. To pa še zdaleč ne pomeni, da vsi uživajo v teku po gozdu in pohodih v gore. To želim povedat. Eni pač uživajo oz. dobijo v fitnessu, kar pač od fizične vadbe pričakujejo.

Kaj pa kakšen fitnes-boy ?

Matjažko, a misliš, da se pri teku ali pa pri fitnesu ne sproščajo neke iste ali pa podobne snovi v telesu, ki v človeku vzbujajo občutek zadovoljstva? Zakaj bi bil tek “boljši” kot fitnes?
A ni tudi namen teka le želja po boljši pripravljenosti, lepši postavi in tako naprej? Jaz ne bi po izbiri nekega športa s katerim se nekdo ukvarja, sodil človeka, da je nezadovoljen s svojim telesom. Če bi bilo tako, potem bi tudi človeku, ki gleda, kaj poje, lahko rekel, da je obseden s svojim videzom in tem, kako se počuti, seveda tudi kako izgelda posledično. Saj če preveč in nepravilno ješ, se to kar hitro odrazi na zunanjosti.
Seveda pa obstajajo ljudje, ki so obsedeni z videzom in pretiravajo, ampak to niso vsi, ki imajo radi fitnes. Prav tako pa so med njimi tudi tisti, ki jim je edini šport tek.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj ne govorimo o terapijah, ampak o rekreativnem športanju. Da ti vsi jekleni mehanizmi lahko nadomestijo sproščen tek po gozdu, pohod v gore itd., kar je tudi hrana za dušo, ne verjamem. Potem dosti ljudi hodi na fitnes, da bi imeli “popolno telo” iz mladosti, ker niso s sabo zadovoljni, ko prihajajo v zrelejše obdobje. Ne vem, to je zame kar nekaj, če nisi recimo športnik.[/quote]

Matjazko, tebi fitness očitno ne bi mogel nadomestiti teka po gozdu, pohoda v gore itd. To pa še zdaleč ne pomeni, da vsi uživajo v teku po gozdu in pohodih v gore. To želim povedat. Eni pač uživajo oz. dobijo v fitnessu, kar pač od fizične vadbe pričakujejo.[/quote]

Odvisni, kako funkcioniraš, če gledaš na vse tehnično, da prideš v fitnes, greš na točno določeno aparaturo vsak dan, treniraš točno določene mišice, preštevaš čas in kalorije…. in si natrpan z ljudmi v enem prostoru, vsi preznojeni, vsi opravljajo neke ponavljajoče se “neumne gibe”. Čar ? Noben, za razliko, če tečem, potem vzamem fotoaparat, grem v gozd, grem skozi neobhojene potke, “poštrckam” kakšno živalco, lahko je polž, lahko so krošnje dreves, grem ob reki, voham zrak po prsti, ki ga prinese veter z njiv, listje šušlja pod mano, ko stopam, vidim srno …. – tu se naužijem tudi miru in neke spokojnosti, ki ti jo lahko da le narava.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Aja Matjaž_ko, hvala za kartico s prisojnika… 🙂 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

<img decoding="async" src="http://shrani.si/t/1C/QR/9S8ssbZ/prisojnik.jpg"/>[img]http://shrani.si/t/1C/QR/9S8ssbZ/prisojnik.jpg[/img]
Prisojnik, 2574m

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ma ni tolko… nekaj metrov je nižji no…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Aja Matjaž_ko, hvala za kartico s prisojnika… 🙂 🙂 :)[/quote]

Se je treba včasih umakniti kam v brege pred poplavami Drave, saj dovolj so že Haloze ali Slovenske gorice. :)) Tam zgoraj, ko sem, pa pride potem Ronka kot reševalka s helikopterjem in mi prinese piškotke in rumov čaj za okrepčilo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Aja Matjaž_ko, hvala za kartico s prisojnika… 🙂 🙂 :)[/quote]

Se je treba včasih umakniti kam v brege pred poplavami Drave, saj dovolj so že Haloze ali Slovenske gorice. :)) Tam zgoraj, ko sem, pa pride potem Ronka kot reševalka s helikopterjem in mi prinese piškotke in rumov čaj za okrepčilo.[/quote]Ej še dobro, sem že mislila da rabiš kako potapljačico, da te potegne na kopno…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


No, ampak to ni tek oziroma rekreacija v pravem “športnem” pomenu. To je bolj sprehod po naravi, ki je nekomu lahko prav tako dolgočasen, kot se tebi zdijo tisti ponavljajoči se gibi v fitnesu. Ne zagovarjam pa nikogar, osebno mi je bližje tvoj “tek”. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


No, ampak to ni tek oziroma rekreacija v pravem “športnem” pomenu. To je bolj sprehod po naravi, ki je nekomu lahko prav tako dolgočasen, kot se tebi zdijo tisti ponavljajoči se gibi v fitnesu. Ne zagovarjam pa nikogar, osebno mi je bližje tvoj “tek”. :)[/quote]

Saj pravim, vsakemu svoje. Jaz sem predstavil svoj vidik.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


No, ampak to ni tek oziroma rekreacija v pravem “športnem” pomenu. To je bolj sprehod po naravi, ki je nekomu lahko prav tako dolgočasen, kot se tebi zdijo tisti ponavljajoči se gibi v fitnesu. Ne zagovarjam pa nikogar, osebno mi je bližje tvoj “tek”. :)[/quote]

Saj pravim, vsakemu svoje. Jaz sem predstavil svoj vidik.[/quote]Pozabil si povedat, da si pri “tvojem vidiku” deležen še kakšnega glaža šmarnice (Tutbo rizling), če te pot vodi med zidanicam. Vsekakor bolje kot red bul, ki ti da krila, šmarnica “nudi” pogon 4×4….. :)))
Samo če gre to potem skozi doping kontrolo? 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Res ne vem kako se vam da toliko razpravljat v tri dni… Dajte raje kakšne pametne predloge..

Evo enega, če kdo pozna ta fitnes:

http://www.viliana.eu/si/sl/celodnevna-fitnes-karta-za-2-meseca_regular_278/

Po mojih izkušnjah je najboljše, če se odločiš samo zase in sama, ker se je zelo težko uskladit še z nekom, pa vsaka ima en teden menstruacijo in takrat ne bi šla, pa PMS in takrat ne bi šla, pa premraz, pa prevroče, pa kake tretje obveznosti … in namesto da bi ena drugo spodbujale, si med seboj dajeta potuho, da NE gresta.
Pojdi za začetek na kakšno skupinsko vadbo, zelo fajn je pace pa spinning, če hočeš odnesti čim več, potem pa boš videla, ali bi hodila v fitnes tudi kar tako. Večinoma ponujajo tudi kombinirane karte, se pravi za skupinsko in individualno vadbo. In če se ti potem katera priključi, še toliko bolje.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close