Kakšna punca za resno zbezo?
Uroš hvala. Res. Zdaj vsaj vem, zakaj bi me tipi samo izkoriščali. Dvosobnega stanovanja nimam, novobni tredovski stil se mi zdi kot dnevna parada pustnih šem po ulici, avto je prevozil 5-let, kar očitno pomeni, da ja za na smetišče, služba sicer je, vendar je plača bolj taka za živetje kot za afnanje. Hvala, zdaj se bom lažje vdla v usodo samskega življenja (kdo me bo pa sploh maral) in bom speljevala poročene moške, ženskam kisi jih ti opisal.
ohh, “jebe ježa” tudi ženska ki išče moškega za resno zvezo. saj najdet – to ni taka reč, ampak furat zadevo… pa nisem človek k bi obupal takoj. …
Ljubezen je garanje so rekli včasih. Ljubezen ni čustvo, je odločitev dveh ljudi. Seveda je fino in nujno, da ej zdraven tudi zaljubljenost. Ta pa itak mine, prej ali slej. In potem je treba delat na odnosu. In ne nosit zakonskih smeti ven stresat, ampak jih je treba “reciklirat” – to je se pogovarjati o občutkih enega in drugega in jih predelovati. No, in seveda ne samo to.
…. Pa kaj. V teoriji mi je vse jasno. Praksa pa …. ne vem kaj bi, no….
lp
Forum je zaprt za komentiranje.