Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek KAKSNA IDEJA?

KAKSNA IDEJA?

zivjo!

vprasala bi za mnenje: vsec mi je en sosolec na faksu, s katerim se vcasih pozdraviva. imam njegovo stevilko, vendar mi je ni dal on. ali naj mu posljem kak sms ali naj kako drugace naredim prvi korak. sem zelo sramežljive narave, tako da….vendar bi ga res rada se bolje spoznala. ali naj mu poslejm sms, ceprav mi ni on dal stevilke ter kaj naj napisem.

lep pozdrav

Moj nasvet je tak. Ne mu pošiljat sms-sov, ker bo mislil, da ga nekdo zafrkava. Če že misliš uporabiti telefon, ga rajši pokliči. Če pa že premoreš toliko poguma, pa rajši stopi do njega. Ampak jaz bi vseeno začela bolj počasi, poskrbela bi, da bi opzil, da mi je padel v oči, nebi pa delala kakšnih scen, da se nebi prekmalu ustrašil.

Mislim a ni najlažje it k njemu in ga prosit za kakšne zapiske, četudi imaš svoje. Potem pa ga v zahvalo povabi na sok v bližnji lokal! In potem naprej!

Se strinjam s Tajo.

Jaz se tudi strinjam s Tajo! Ne mu kaj pošiljat, mislim SMS-ov, ker to je tako otročje (po letih, ki jih imaš, to ni več v “modi”- to delajo osnovnošolke).

Raje direkt do njega!!!

Bani

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close