Kako zaupati dekletu glede kontracepcije?
Jaz bi dala tudi svoje jajčece/a, je treba širiti zmedene samice :P[/quote]
Ej! Vidva se norčujeta, jaz pa delam resno raziskavo, k resnosti se pa težko spravim.
Zdaj se pa še enkrat potrudita in vzemita skrajnje resno.
:)[/quote]
Ok, jaz jajčece darujem če kdo rabi, se naj javi na ZS, s tem da mora računati na to, da nisem ravno bistra in se bo na potomcu/ki poznalo 🙂 in to ni norčevanje, le dobronamerno opozorilo 🙂
Bi imel kosmat trebuh? :D:D:D
No, zanimalo me je tako – v povezavi s čustvi. Jaz tega ne bi mogla narediti, ker si ne bi znala predstavljati, da bi moj otrok hodil nekje po svetu in da ne bi imela stika z njim. Ampak mogoče sem jaz kot mama na ta način nekako biološko programirana.
Zanimal me je moški pogled na to, ampak ne moremo priti do zaključka, ker je bil vzorec zelo majhen (3), od tega 1 ženska, ostala 2 sodelujoča pa popolnoma neresna. 😀
Se mi zdi, da ste moški zares v nezavidljivi situaciji, ker pravzaprav nimate v rokah učinkovite metode, s katero lahko vplivate na rojstvo otroka (potem, ko je že enkrat prišlo do oploditve), ki pa je tudi vaš.
Se mi je zdelo, da ima ta Margo nekaj za bregom…. 😉
A to bi ti hodila sama osebno pobirat vzorce? 😀
Ali je to v povezavi z avtorjevo partnerico? Bi jo ti osrečila brez njegove vednosti? On pa naj svoje plavalce lovi v vrečko? 😀
________________
Zato pa naj bi bil odnos med dvema neka močnejša (čustvena) vez ne pa samo seksualna privlačnost…. 😉
Jaz bi bil darovalec. Ampak ne kar nekomu in ne kar vsaki. Po hitrem premisleku. 😉
Kaj to pomeni…po hitrem premisleku ??[/quote]
Mnenje je padlo po hitrem premisleku.
To, da ženske ne “podtaknejo” moškemu otroka, ni res. Ene pač mislijo, da bodo s tem obdržale moške. Resnica je, da se tako rodi otrok, ki je že v štartu obsojen na dva “nora” starša.
Besede “podtikati” in podobno nimajo kaj delat v neki resni zvezi. Poleg tega pa če moški ne razume, da 31-letnica “ŽE” razmišlja o otroku, potem tudi ne vem kaj dela z njo. Ker mu je fajn, da je redno zadovoljen?
Prosim te, avtor te teme, naredit voji punci eno ogromnooooo življenjsko uslugo in prekini vajino zvezo. Pojdi nekam daleč stran od nje in ne vračaj se v njeno življenje. Več kot očitno je, da si ženska želi in resne zveze in otroka. S tabo pa bo kvečjemu izgubila nekaj dragocenih let, ko bi s kom drugim lahko ustvarila neko normalno zvezo, v kateri bi se – joj kako grozno je lahko to?! – rodil tudi kakšen otrok.
Če ti tega ne boš storil, upam, da njo sreča pamet in ugotovi, da pri 31. letih nima smisla izgubljat časa z nedoraslim človekom, še posebej če so pri tem zelo vprašljiva tudi njegova prava čustva in nameni.
Jaz bi dala tudi svoje jajčece/a, je treba širiti zmedene samice :P[/quote]
Ej! Vidva se norčujeta, jaz pa delam resno raziskavo, k resnosti se pa težko spravim.
Zdaj se pa še enkrat potrudita in vzemita skrajnje resno.
:)[/quote]
Jaz se ne norčujem. Moškim pa to res ni problem. Malo težje je pri ženski.
Forum je zaprt za komentiranje.