Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako zaupati dekletu glede kontracepcije?

Kako zaupati dekletu glede kontracepcije?

Pa je prišlo do tega. Dekle ne želi več kondomov. Omislila si je kontracepcijske, zato naj bi po njih ne bi bilo več potrebe. Ampak kako naj bom jaz potem prepričan, da jih bo jemala in mi ne bo podtaknila otroka? Paranoja me ubija, razmišljam celo o prekinitvi zveze…

Enostavno ne vem, kaj naj.

Iz kakšnega razloga pa si jih ne želi več ?

Niso ji “všeč”. Ampak to je zame edina zanesljiva obramba pred otrokom. Ne vem, kaj naj storim.

Pa sta že imela kakšno debato glede otrok ?

A ona si pa otroka želi ali zakaj misliš, da bi ti ga “podtaknila”? Ene ženske so zadnjič pisale tu po forumu, da ženske tega ne delajo, tako da si ne rabiš delat skrbi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Da, stalno govori o sestrinem otroku in o otrocih nasploh, kako zelo si jih želi, zato sem paranoičen. Ne vem pa, če morda ne pretiravam, ampak… Ima 31 let, jaz 27.

Ona (po novem) skrbi za svojo kontracepcijo, ti pa daj dalje za svojo, to da ji kondomi niso všeč je kr neki 😉 tvoji sumi so upravičeni.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Če ga ne bo imela kmalu, bo lahko hitro prestara…:)

Pač ji povej, da te je strah, da ne bi zanosila in dokler ne bosta razčistila, ji ne daj možnosti, da bi lahko.
Poskrbi za lastno “kontracepcijo” tako, da ne končaš v njej.

Sex in kondom je kot duhanje vijolic z gas-masko 🙂
.
.

Hm, bojiš se, da ti ne bo “podtaknila” otroka. Podtakniti otroka bolj pomeni, da bi otroka nekdo drug naredil, ona pa bi rekla, da je tvoj. :)) Pravilen je predzadnji stavek – paranoja me ubija, razmišljam celo o prekinitvi zveze. Če si s to žensko ne predstavljaš imeti otroka, vsaj ne v tem trenutku, čeprav je stara čez trideset, ti pa tudi nisi več rosno mlad, potem si poišči žensko, s katero ti ne bo težko imeti otroka. Drug problem je, če sploh še ne želiš imeti otroka. V takem primeru si poišči žensko, ki je kondom ne bo motil. Je pa dobro, da si previden.

P.S.: Po napisanem sodeč se mi zdi, da je sploh ne ljubiš. Ni mi jasno, zakaj si potem z njo?

Seksaš z izvenzemeljskim bitjem, o katerem ne veš prav nič, samo spol ti je očiten, da veš, kam ga “vtakniti”, če sem malo porogljiv – ker se ne pogovarjaš z njo, da potem bolj zaupaš anonimnim forumskim komentatorjem kot pa lastni punci, ko sprašuješ o zasebnih stvareh, ki bi se naj dotikale samo in zgolj vaju, saj se o teh rečeš vsak “normalen par” tudi pogovarja…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Mogoče je kje za nagrado dobil vrečo kondomov in jih zdaj ne želi kar tako zavreči. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mogoče je kje za nagrado dobil vrečo kondomov in jih zdaj ne želi kar tako zavreči. :)[/quote]

Saj na nek način je tole strašljivo. Skoraj kot neka taktična igra ali šah. Po eni strani on njo “izkorišča”, ker nima nekih resnih namenov, po drugi strani pa se je boji, da mu ne bo podtaknila otroka. To je skoraj kot tisti film “V postelji s sovražnikom”. :))

Gorenjci imamo celo vulkanizerja za kondome, sploh pa se za klubske, ki so bolj rabljeni.
Sicer pa, kdor ne prenese vonja po zazgani gumi, naj natakne 2 ali pa kar 3 kon..
.
.

No, jaz ti pa tako povem,

da bi bil moj fant, mož, bi po tem, kar si napisal, jaz rekla: “hvala” za vse in adijo.

Intruderček, avtor je v resni zagati, ti pa takole. :)))

se rece – naslednji prosim hahaha
.
.

Zakaj zaboga se pa tako bojiš “stranskih produktov seksa”, če jo imaš (menda) rad, jo ljubiš?
Ali pa je ona le nek objekt kamor se hodiš ti praznit?

Očitno je “tvoja draga” v stiski in bi te na svoj način rada prepričala v nekaj….
Po takem podobnem prepričevanju je nek tvoj prednik utrgal jabolko iz (prepovedanega) drevesa…. 😉

Za vaju primeren film: blue valentine[/url]


Če si oba ne želita otroka, potem je bolje, da ga nimata.

Tu je treba razčistiti in se iskreno pogovoriti kaj si kdo želi ali ne želi. Ne pa gledati kako drug drugega izkoristiti v svoje namene.


Če si oba ne želita otroka, potem je bolje, da ga nimata.

Tu je treba razčistiti in se iskreno pogovoriti kaj si kdo želi ali ne želi. Ne pa gledati kako drug drugega izkoristiti v svoje namene.[/quote]Se strinjam.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Seksaš z izvenzemeljskim bitjem, o katerem ne veš prav nič, samo spol ti je očiten, da veš, kam ga “vtakniti”, če sem malo porogljiv – ker se ne pogovarjaš z njo, da potem bolj zaupaš anonimnim forumskim komentatorjem kot pa lastni punci, ko sprašuješ o zasebnih stvareh, ki bi se naj dotikale samo in zgolj vaju, saj se o teh rečeš vsak “normalen par” tudi pogovarja…[/quote]

Kako dober komentar. In vse je čisto res.


Če ga ne bo imela kmalu, bo lahko hitro prestara…:)

Pač ji povej, da te je strah, da ne bi zanosila in dokler ne bosta razčistila, ji ne daj možnosti, da bi lahko.
Poskrbi za lastno “kontracepcijo” tako, da ne končaš v njej.[/quote]

Upam, da svojim otrokom ne daješ takih nasvetov. Prekinjen spolni odnos je tako slaba kontracepcija (oziroma nekontracepcija), da je le malo manj možnosti za zanositev kot pri seksanju z namenom oploditve.


Odvisno, kdaj ga prekineš. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mogoče je kje za nagrado dobil vrečo kondomov in jih zdaj ne želi kar tako zavreči. :)[/quote]

Upam, da ne bom spet koga zmotila s svojim javljanjem, samo pristavila bi svojo skromno misel, če seveda lahko.

Kaj pa seks zaradi golega užitka? Preprosto zadovoljevanje potreb? Isto kot samozadovoljevanje samo brez besedice samo?

Tega ni rekel. Celo nasprotno. Rekel je, da razmišlja o prekinitvi zveze. O tem pa ne razmišljaš, če nekoga ljubiš. In s tem, ko je napisal, da je on 27, ona pa 31, sem nekako nehote dobila občutek, da se mu že razlika v letih zdi nepremagljiva ovira do resne zveze z njo.

Zakaj izkorišča? Mogoče sta bila v začetku samo seks-frenda in si je ženska s potekom časa premislila. Zdaj si želi z njim nekaj več, resno zvezo, za katero pa on še ni pripravljen.

To, da se ne moreta dogovoriti glede pravil igre in nezaupanja je druga stvar.

Samo razmišljam na glas. Upam, da ne preveč na glas.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Nekam plašna si mi danes 😉

Užitek je stranskega pomena, gledano iz zornega kota narave, evolucije, tu pa je predstavljen kot glavni razlog za to zvezo. Njej “sekajo” (naravne?) želeje preko okvirja te zveze in on se čudi temu oz o tem nič ne ve…. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close