Kako vedeti, da je pravi zame
Malo njuejdževsko mogoče, a nekaj resnice je v tem: ljudje se spreminjamo in v vsakem obdobju rabimo drugačnega človeka, ki zadosti našim takratnim potrebam.
Pred desetimi leti se mi je zdela prava tista punca, ki je imela največ pokemonov, zdaj pa tista, ob kateri se fajn počutim, se imava kaj za pogovorit, skup počet.
Jaz sem pa natančno premislila in preverila, če je tapravi. Tukaj ni nobene romantike več. Saj v nesečini sexat je lušno skor z vsakim, življenje preživet, mora imeti pa še kakšne dodatne atribute. Predvsem pa ne podleži prehitremu preverjanju v postelji.
Jaz sem preverjanje temeljito izvedla. Danes sva skupaj že 23 leto. Ga ne zamenjam za nobenga! On mi je pa tudi par dni nazaj nekaj pdobnega rekel.:)))))
Nekaterim je vsak trenutek življenja izredno pomemben
in ga ne želijo preživljati z “nepravim”. 🙂
Drugače je pa vsak pravi, če smo se ob vsakem pripravljeni kaj naučiti.[/quote]
Če si orientiran na “zdaj”, potem ti je dovolj, da se počutiš v redu in da se ti zdi, da je to pravi človek v tem trenutku. Se ne ubadaš z vprašanjem, ali bo “pravi” za celo življenje.
Torej jaz bi rekla ravno obratno, če ti je vsak trenutek življenja izredno pomemben, ga boš živel tako, da boš v vsakem trenutku s tisto osebo, kii bo tisti trenutek “prava”. In se morda ne ukvarjal, kaj bo če bo, kako se bo spremenil, …?
Odvisno kako gledaš.
Lahko pa se zgodi, da čez dva meseca spoznaš, da ni pravi in si potem misliš, da si zapravil dva meseca življenja z “nepravim”.
Če bi pa vedel, kako prepoznati pravega, pa ne bi zapravljal časa z “nepravimi”. 🙂
Mislim, da se v ozadju samega vprašanja skriva strah pred zavrnitvijo in prizadetostjo, saj se lahko počutimo kot luzerji, ker smo spet naleteli na nekoga v katerega smo vlagali svoj čas, potem pa ni bilo iz vsega nič, razen razočaranja.
Odvisno kako gledaš.
Lahko pa se zgodi, da čez dva meseca spoznaš, da ni pravi in si potem misliš, da si zapravil dva meseca življenja z “nepravim”.
Če bi pa vedel, kako prepoznati pravega, pa ne bi zapravljal časa z “nepravimi”. 🙂
Mislim, da se v ozadju samega vprašanja skriva strah pred zavrnitvijo in prizadetostjo, saj se lahko počutimo kot luzerji, ker smo spet naleteli na nekoga v katerega smo vlagali svoj čas, potem pa ni bilo iz vsega nič, razen razočaranja.[/quote]
Jaz te logike ravno ne razumem… Kako lahko za nekaj, kar ti je bilo enkrat všeč, zdaj trdiš, da je bilo zguba čas, le zato, ker se ni zaključilo (razvilo), kot si pač upal.
Forum je zaprt za komentiranje.